Airbag v?lja v?tmine?

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
damc
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2005, 18:48
Asukoht:

Airbag v?lja v?tmine?

Lugemata postitus Postitas damc »

Tegemist pole k?ll vwga autoks on volvo, aga k?simus ikkagi pmtslt ?ldine.

Kui airbag v?lja lendab, siis pmts teda uuesti t?ita on nagu kallis.
Kas on v?imalusei et v?taks airbagi v?lja, ja et siis see andur vms, ei vilgu ja ei anna m?rku et airbagi pole?

Pmts on autos 12 airbagi, 3 on v?lja lennanud, kahe k?lje pealt ja k?rvalistuja istme seest, ?lej??nud mis on armatuuris jne on nagu t??korras.

Kas saaks ?kki kuidagi panna v?ljalennanud airbagid toimivate andurite k?lge?
Pmts nagu auto arvaks, et k?ik on korras.

[Muudetud: 17-11-2006 damc]

GTI
Moderaator
Postitusi: 7852
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

S?steemi ?rapetmiseks pead v?ljalennanud padja ahelasse ehitama ekvivalendi (tavaliselt takistuse) millest s?steem saaks aru et padjad on t??korras. Kuidas sa rakendunud patjade crash-sensori asendad nii et s?steem seda aktsepteeriks ei oska ?elda.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

resnick
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Mai 2005, 16:19
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)

Lugemata postitus Postitas resnick »

Tartus DIA tegeleb airbagide remondi ja hooldusega. Kui Tartu inimene oled, siis peaks vast sealt abi saama. Siin foorumis sealt vist tegelane DIALab
Eurotrakats põka põka...

master6
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 06 Dets 2003, 18:46
Asukoht: Tartu, Jõgevamaa

Lugemata postitus Postitas master6 »

Kui h?sti otsida, siis peaks siit foorumist ka mingi sarnase teema leidma. Seal olid ka mingid takistused jne. kirjas. Aga praegunse p?gusa otsingu j?rel ei suutnud ma kuidagi seda ?les leida. Ja kui r??kida selle m?ttekusest, siis minu kahel autol on kah airbag-id puudu, aga s?steemi pole viitsinud petma hakata- lihtsalt pirn v?lja v?etud ja asi ants. Minuarust on see iga inimese oma asi, mis ta oma auto turvavarustusega teeb, sest kannatajaks j??b ta ju ise ?nnetuse ajal (minu autodel just juhi turvapadjad ei t??ta, ?lej??nud ok).

damc
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2005, 18:48
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas damc »

nii ei hakanud uut bagi teemat tegema.

selline k?simus, autol on 2 bagi olnud, m?lemad on v?lja lennanud ja n??d ostsin roolibagi uue, ja ostsin aju millel on ainult roolibag m?eldud ja kaas on ka k?rvalistuja kaas on ka ilma airbag kirjata, et ei arvatax et k?rvalistujal bag on.

aga kui ma aju k?lge panen kas siis peab ikka k?rvalistuja poole takisti vahele panema v?i mitte?
ise arvasime et kui aju on 1 bagiga siis ei olegi teisele bagikohale midagi pmts vaja.


pmts nyyd kuulsime kuskilt, et airbagi aju l?heb suurde ajju ja et ei hakka toimima vms.
Hea oleks siis kui keegi kes on bagidega rohkem kokku puutunud annaks veits n?u

[Muudetud: 14-12-2006 damc]

damc
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2005, 18:48
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas damc »

asi pole seles et vana bagi tagasi toppida vms.

Bag on uus koos laengu ja kogu m?lluga.
Autos on olnud 2 bagi ja 2 bagi aju.
N??d ongi k?simus selles, ostetud on 1 bag ja aju mis ongi m?eldud 1 bagi (rooli) jaoks.
Tegu on inglise varjandi ajuga, kus ongi a4-neljal ainult roolis bag, ja probleem ongi selles et kui autol on olnud 2 bagi ja 2 bagi aju, kui panna 1 bag ja 1 bagi aju kas siis see hakkab toimima v?i ei?
Ise kuulsimegi et bagi aju on auto ajuga kuidagi seotud ja et auto aju ei saa aru et on 1 bagi aju ja 1 bag voi siis pistik on erinev?


ja softi kohta et on ainult teeninduses ?tlen seda, et Bill Gates arvas ka et tegi windoosa ja seda saab ainult poest ostetud plaatidega t??le panna kuid tegelikkust teame ise k?ik kuidas asjad on!


ja see et, kui panna uus bag ja uus aju peab ikka programmeerima?

[Muudetud: 14-12-2006 damc]

GTI
Moderaator
Postitusi: 7852
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

Selle ''20k imeasja'' nimi on VacCom kus airbagi moodul ilusti sees ja selle softi k?ttesaamisega pole k?ll mingeid muresid t?nap?eval. Millistest tehase andmebaasi koodidest k?ib jutt?

[Muudetud: 15-12-2006 GTI]
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

damc
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2005, 18:48
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas damc »

sinna vaccomi kanti ma sihtisingi selle windowsi jutuga, aga eks vaatame ja proovime kas tuleb midagi v?lja v?i ei.

[Muudetud: 15-12-2006 damc]

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Jutust ei tulnud nagu eriti v?lja, mis autoga tegu ---("Tegu on inglise varjandi ajuga, kus ongi a4-neljal ainult roolis bag")----. Kui sa teaksid, kus airbagi aju asub, siis selline k?simus "kas sobib" sind ei vaevaks, saaksid ju ajude pistikuid v?rrelda ( ei sobi nii-kui nii ). ?ldiselt suvaline aju sinna pistikusse ei sobi, isegi t?pselt sama arvulise turva elementidega ajud v?ivad olla erinevad sama aastak?igu autotel, isegi kui pistik sobib ei pruugi see auto ajuga sobida. Neid tuleb ikka kere nr j?rgi vaadata.
L??es lahti ETKA airbagi aju kohalt, v?id sealt leida oma paark?mmend erinevat aju, ole mees ja vali siis ?ige, kui kere nr-t pole.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

damc
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2005, 18:48
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas damc »

DIAst ?eldi , et pmts peavad ajud olema sama koodiga vana ja uus bagi aju ma m?tlen.

Ise leidsime 8A0 959 655 C ja 8A0 959 655 ajud

vaja oleks aga 8A0 959 655 A

?kki keegi oskab lahti r??kida mida t?hendavad need A ja C ja "?ldse t?hte ei ole" seal koodi l?pus.

damc
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2005, 18:48
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas damc »

teab keegi midagi?

damc
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2005, 18:48
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas damc »

Kuskil on kirjas ju et tegu on audi a4 jaga.

Ma millegip?rast kahtlen et sellisest asjast nagu koodi lahti seletamine probleeme tuleb

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

VW mudeli valikus kahjuks pole ?htegi a4-ja.
Ja milleks sulle sinna aibagi on vaja ja Volvosse pole vaja?
Avalikud foorumid pole minu arust see koht, kust k?sida n?u kuidas pettusi l?bi viia. Kui sa ehitad ?les avariiga mahakantud autosi, siis tee nad nii korda, et nad vastaksid ka T?V n?uetele.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

damc
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2005, 18:48
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas damc »

irw mis pettusi sa taga ajad?
ilusti on kirjas et vaja on TAGASI panna airbag ja AJU ?RA VAHETADA et asi t??taks.
Kui tahaks t?hjaks j?tta kaant siis oleks seal ammu takisti vahel.

Ja k?simus ongi ?ldine, mida t?hendavad need koodid peal ajudel.

http://www.cardecode.co.yu/airdump.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

siin on audi bagide ajud vms ?lesse loetud, aga j??bki arusaamatuks mida t?hendavad A, B, C, K

ja nagu seal n?ha on samamoodi vw genite A, B jne t?hed.
mida need nagu seal koodis n?itavad.
Tahakski teada kui on bagi aju mida vaja on
8A0 959 655 A Bosch 0 285 001 086

et kas siis saaks panna aju mille kood on
8A0 959 655 C Bosch 0 285 001 038


sellep?rast on sinna vaja et endal on seline auto, k?ks oli nii v?ike et polnud eriti ollagi aga bagid tulid m?lemad v?lja.

ja valida oli a4 ja volvo vahel aga kuna seal oli 3 voi 4 bagi v?ljas siis j?i too ?ra.

ja ma ei n?e kuskil pettust.

Pettust v?ib vaadata tv.ee kodukal ja v?lja v?tta reporteri salvestus kus oli honda tehtud.


[Muudetud: 23-12-2006 damc]

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Algselt postitas: damc
asi pole seles et vana bagi tagasi toppida vms.

Bag on uus koos laengu ja kogu m?lluga.
Autos on olnud 2 bagi ja 2 bagi aju.
N??d ongi k?simus selles, ostetud on 1 bag ja aju mis ongi m?eldud 1 bagi (rooli) jaoks.
Tegu on inglise varjandi ajuga, kus ongi a4-neljal ainult roolis bag, ja probleem ongi selles et kui autol on olnud 2 bagi ja 2 bagi aju, kui panna 1 bag ja 1 bagi aju kas siis see hakkab toimima v?i ei?
Ise kuulsimegi et bagi aju on auto ajuga kuidagi seotud ja et auto aju ei saa aru et on 1 bagi aju ja 1 bag voi siis pistik on erinev?


ja softi kohta et on ainult teeninduses ?tlen seda, et Bill Gates arvas ka et tegi windoosa ja seda saab ainult poest ostetud plaatidega t??le panna kuid tegelikkust teame ise k?ik kuidas asjad on!


ja see et, kui panna uus bag ja uus aju peab ikka programmeerima?

[Muudetud: 14-12-2006 damc]
?ks bag pidi ju nagu ?ra j??ma, v?i sain millestki valesti aru?
Kui sa nii umbm??rast ja ?mbernurga juttu j?tkad, tekib k?ll kahtlusi pettuse valdkonnas.
J?rgmine kord k?si konkreetseid asju ja ?ra h?ma.
ps. ma polnud vist p?ris ainuke, kes su eesm?rgist aru ei saanud.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

damc
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2005, 18:48
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas damc »

ei j?? ?htegi bagi ?ra.
aga ongi vaja teada et ajul mis oleks olemas on 655 C koodi l?pus aga algeliselt mis peal oli on 655 A
m?lemad on 2 bagi ajud ja oleksi vaja teada mida need t?hed koodi l?pus t?hendavad, kui ma paneks 655C aju kas see hakkaks toimima v?i ei.
Kogu k?simus.

Vasta

Mine “Elektroonika”