golf 2 suunatuled ei t??ta

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
editionone
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 05 Sept 2007, 15:02
Auto: passat
Asukoht: raplamaa

golf 2 suunatuled ei t??ta

Lugemata postitus Postitas editionone »

probleem selline et lambist siis hakkas armatuuris suunatule m?rgutuli lihtsalt p?lema ja p?leb tuhmilt kui suunatule sisse lylitada siis hakkab heledamalt p?lema aga suunatuled ei t??ta,,ohutuled t??tavad ilusti,autoks siis golf 2 gti 91.a,,mis asi see olla v?iks?
GTI Power

Vader
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 29 Aug 2005, 08:05
Auto: vw passat 2008 2,0tdi DSG
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Vader »

n?iteks suunatulel?liti andis saba
vw ei hoia meid elus
meie hoiame vw elus

editionone
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 05 Sept 2007, 15:02
Auto: passat
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas editionone »

avastasin nyyd et enam ei p?le ohutuled ka:(
GTI Power

romeoD

Lugemata postitus Postitas romeoD »

Vbolla kuskil siis lyhis vai kehva kontaks...v?i releega ehk mingi jama?

Peasilinder
Huviline
Postitusi: 201
Liitunud: 16 Mai 2007, 22:32
Auto: vw golf II td 44kw`91, BMW 525 TDS E39`97, BMW 316 E36 , Saab 95` 97,Corolla AE82 ,GSX-R 600`99,Jawa 350 `71,Riga 91
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Peasilinder »

V?ibolla ei saa massi h?sti.
WARNING! To avoid possible breathing problems caused by rapid acceleration of this Corrado,all females are advised to remove any tight fitting clothes. TELF : 53739123

editionone
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 05 Sept 2007, 15:02
Auto: passat
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas editionone »

Algselt postitas: editionone
avastasin nyyd et enam ei p?le ohutuled ka:(
ohutuled p?levad ikka vaatasin uuesti
GTI Power

editionone
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 05 Sept 2007, 15:02
Auto: passat
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas editionone »

Algselt postitas: Peasilinder
V?ibolla ei saa massi h?sti.
kus ma selle massi juhtme v6iks leida??
GTI Power

editionone
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 05 Sept 2007, 15:02
Auto: passat
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas editionone »

Algselt postitas: romeoD
Vbolla kuskil siis lyhis vai kehva kontaks...v?i releega ehk mingi jama?
ise kardan ka et relee muidu ohutuledega pl?ksib kyll aga suunatuledega ei pl?ksi ykski relee
GTI Power

rxs
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 10 Sept 2007, 22:24
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas rxs »

endal sama jama! kuid relee vahetamine ei aita! viga ikka endistviisi!
Müüa ära gastreeritud maipõrnikas.

vwgolf2
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 01 Mai 2007, 17:25
Auto: VW Golf III 1.9 TD
Asukoht: Võrumaa

Lugemata postitus Postitas vwgolf2 »

aga teate, nyyd v?ite mulle kyll vastu pead anda, kui valesti ?petan:D niisiis golf kolmel oli siis enda ( isa) omal sama jama et suunatuled streikisid.... ei aidanud ei relee vahetamine, ega midagi. mina sain oma vea teada nii et hakkasin siis neid suuna tulesid lahti kakkuma ja vigast otsima. arvatavasti oli esistange sees oleval suunal see klemm natuke halvasti ja sealt see jama hakkaski, sest peale nende liigutamist ja puhastamist hakkas asi ilusti t??le. ehk siis minu soovitus on need tuled ?le vaadata, ?kki aitab, ?kki ei aita. v?ga keeruline ei tohkis olla neid seal vaadata :) aga kui kannatust on, siis ma v?in kuntslikult tekitada sellisse probleemi oma golf kahel ja siis ?elda, kas selles v?ib viga olla, kui oma autot ei taha lammutada ;) endal auto garaazi all ja lihtne j?rele vaadata :D

Sn00p
Huviline
Postitusi: 204
Liitunud: 25 Sept 2005, 21:42
Telefon: 56455185
Auto: Golf III, 2x G1, 528i, Audi80b3, Supra mk3, Sciro mk2.
Asukoht: Tallinn -> Laagri
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Sn00p »

mul endal sama jama... aga kui niisama m?eldes ja k?sipidurit lambist katsudes siis hakkas see signaal tuli natukene eredamalt nagu p?lema ja kui maha v?tsid siis j?lle sama tuhmilt. Kui sa leiad oma vea ?lese siis anna mulle ka teada. Releed kaitsmed l?sitid ja asjad korras. See mingi t??p viga? :D
Autoremont, see on ime(lihtne). DriftBanditsEstonia - keep drift fun

vwgolf2
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 01 Mai 2007, 17:25
Auto: VW Golf III 1.9 TD
Asukoht: Võrumaa

Lugemata postitus Postitas vwgolf2 »

Niisiis peal pikka testimist j?reldan seda, et eeltoodud probleemid sai p?hjustada minu autol tehes l?hise suunatules.... selle l?hise eemaldamiseks soovitan pirnid k?ik ?le tsekata ja siis uuesti proovida( nb esmalt soovitan vaadata stange sees asuvaid tulesid, ning just seda poolt ennem , mis ei p?le ja pirn ikka pesast v?lja ja siis klemme ka natu liigutada;)) rohkem ei oska praegu midagi soovitada... edu katsetamisel :cool: andke siis teada kah kui asja saab :)

[Muudetud: 26-2-2008 vwgolf2]

[Muudetud: 26-2-2008 vwgolf2]

Sn00p
Huviline
Postitusi: 204
Liitunud: 25 Sept 2005, 21:42
Telefon: 56455185
Auto: Golf III, 2x G1, 528i, Audi80b3, Supra mk3, Sciro mk2.
Asukoht: Tallinn -> Laagri
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Sn00p »

Mina sain tulemuseks nii palju et esimesed suunatuled stange see on k?ll natukene roostes:P aga l?hist seal ei ole. Peale pikka uuringuid sain teada et nii ees kui taga on vasaku ja parema poole pluss juhtmed koos... arusaamatus :D
Autoremont, see on ime(lihtne). DriftBanditsEstonia - keep drift fun

kolmnurk
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Jaan 2008, 19:25
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas kolmnurk »

v?limiste suundade pesad ja pistikud v?iks kontaktpuhastus aerosooliga ?le lasta,samas peaks mass?hendused ?le vaatama. ilma korraliku massita l?hevad ka tuled segaseks.

editionone
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 05 Sept 2007, 15:02
Auto: passat
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas editionone »

eks ma nv proovin siis vaadata need pistikud ja mass juhtmed yle,,niikaua siis peab paide vahel ilma suunatuledeta s?itma:o,,,t?na veel p?les makil k?lari v?ljundid ka l?bi ainult supakas t??tab;D,,ei tea mis homme juhtub?,,nagu oleks ?nnetuse hunniku golfi otsa sattunud:(
GTI Power

rxs
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 10 Sept 2007, 22:24
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas rxs »

Algselt postitas: editionone
eks ma nv proovin siis vaadata need pistikud ja mass juhtmed yle,,niikaua siis peab paide vahel ilma suunatuledeta s?itma:o,,,t?na veel p?les makil k?lari v?ljundid ka l?bi ainult supakas t??tab;D,,ei tea mis homme juhtub?,,nagu oleks ?nnetuse hunniku golfi otsa sattunud:(
1

minul igatahes peale relee vahetust hakkasid ohukad t??le, kuid suunad ei t??ta! testriga vaadates selgus et suundade jaoks ei l?hegi voolu releesse???? ohutulede ajal l?heb! ?
on see kangi viga v?i mis!
Müüa ära gastreeritud maipõrnikas.

editionone
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 05 Sept 2007, 15:02
Auto: passat
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas editionone »

Algselt postitas: rxs
Algselt postitas: editionone
eks ma nv proovin siis vaadata need pistikud ja mass juhtmed yle,,niikaua siis peab paide vahel ilma suunatuledeta s?itma:o,,,t?na veel p?les makil k?lari v?ljundid ka l?bi ainult supakas t??tab;D,,ei tea mis homme juhtub?,,nagu oleks ?nnetuse hunniku golfi otsa sattunud:(
1

minul igatahes peale relee vahetust hakkasid ohukad t??le, kuid suunad ei t??ta! testriga vaadates selgus et suundade jaoks ei l?hegi voolu releesse???? ohutulede ajal l?heb! ?
on see kangi viga v?i mis!
et siis kangi viga jah?:o
GTI Power

rxs
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 10 Sept 2007, 22:24
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas rxs »

Algselt postitas: editionone
Algselt postitas: rxs
Algselt postitas: editionone
eks ma nv proovin siis vaadata need pistikud ja mass juhtmed yle,,niikaua siis peab paide vahel ilma suunatuledeta s?itma:o,,,t?na veel p?les makil k?lari v?ljundid ka l?bi ainult supakas t??tab;D,,ei tea mis homme juhtub?,,nagu oleks ?nnetuse hunniku golfi otsa sattunud:(
1

minul igatahes peale relee vahetust hakkasid ohukad t??le, kuid suunad ei t??ta! testriga vaadates selgus et suundade jaoks ei l?hegi voolu releesse???? ohutulede ajal l?heb! ?
on see kangi viga v?i mis!
et siis kangi viga jah?:o
Ei ole ise veel kangi saand kuid arvan kyll, v?ibolla piisab ka lahti v?tmisest , klemmid jullad yle vaadata ja seej?rel testida
natuke loll soovitus teistele kes seda ei teadnud (nagu mina)
et suunatulede proovimise ajal peab olema ohukate l?liti pistiku sees olema! kui ei ole siis k?rsatab relee maha!
Müüa ära gastreeritud maipõrnikas.

editionone
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 05 Sept 2007, 15:02
Auto: passat
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas editionone »

Algselt postitas: rxs
Algselt postitas: editionone
Algselt postitas: rxs
1

minul igatahes peale relee vahetust hakkasid ohukad t??le, kuid suunad ei t??ta! testriga vaadates selgus et suundade jaoks ei l?hegi voolu releesse???? ohutulede ajal l?heb! ?
on see kangi viga v?i mis!
et siis kangi viga jah?:o
Ei ole ise veel kangi saand kuid arvan kyll, v?ibolla piisab ka lahti v?tmisest , klemmid jullad yle vaadata ja seej?rel testida
natuke loll soovitus teistele kes seda ei teadnud (nagu mina)
et suunatulede proovimise ajal peab olema ohukate l?liti pistiku sees olema! kui ei ole siis k?rsatab relee maha!
nv proovisin k6ike ja kaitsmeplokkis on viga sees reedel l2hen kadakale autopratnerisse:P
GTI Power

Sn00p
Huviline
Postitusi: 204
Liitunud: 25 Sept 2005, 21:42
Telefon: 56455185
Auto: Golf III, 2x G1, 528i, Audi80b3, Supra mk3, Sciro mk2.
Asukoht: Tallinn -> Laagri
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Sn00p »

Kuidas sa seda kaitsmeplokki testisid?
Autoremont, see on ime(lihtne). DriftBanditsEstonia - keep drift fun

rxs
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 10 Sept 2007, 22:24
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas rxs »

ise kahtlustasin ka kaitsmeplokki kuid pole veel kindel!
samas ohukatest l?eb vool plokki kui suundadest ei9 l?e ?
Müüa ära gastreeritud maipõrnikas.

editionone
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 05 Sept 2007, 15:02
Auto: passat
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas editionone »

Algselt postitas: onexx
ohjah, endal sama viga, suunatuld t??le pannes j??b roheline tuli p?lema ning ohutulesid kasutades vilguvad need korralikult.... kusjuures mis k?ige naljakam, et vahest t??tab suunatuli... aga suurem osa l??b alatiseks ette rohelise tule. Ja kui kangi rohelise tule ajal natukene ?lesse poole / alla poole vajutada, siis hakkab roheline ilusti vilkuma.
Peab samuti ndv vaatama kontaktid ?le.

ja muide, mis relee nr on ohu/suuna tuledel ?

[Muudetud: 3-4-2008 onexx]
minul ?eldi autopartneris et mingi pistik oli valesti ?hendatud mis on vana omaniku poolt siis tehtud ja ?tlesid et algul t??tas ja mingi aeg l?i l?hisesse
ei m?leta ka enam seda relee numbrit oli vict 19 v?i 21 asub k?ige ??res paremal yleval nurgas
GTI Power

lawrence
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 18 Juul 2005, 10:29
Auto: G1 '83
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas lawrence »

Algselt postitas: editionone

minul ?eldi autopartneris et mingi pistik oli valesti ?hendatud mis on vana omaniku poolt siis tehtud ja ?tlesid et algul t??tas ja mingi aeg l?i l?hisesse
Ega Sulle l?hemalt ei r??gitud, et kuskandis v?i mis pistik see valesti oli?

Mul t?pselt sama jama, mis esimeses postituses kirjeldatud.
Pihta hakkas see siis kui:
1. ?hendasin alarmi blokist tulevad suundade/ohutulede juhtmed suunatulede l?litist tulevate juhtmete k?lge.
2. unustasin alarmi/tulesid testides ohutulede l?liti k?lge ?hendada.

Kaitsmed on terved ja teise releega on ka juba proovitud.

Vasta

Mine “Elektroonika”