Golf III kojameeste reziimid?

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
tobimarg
Huviline
Postitusi: 1950
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 35 korda

Golf III kojameeste reziimid?

Lugemata postitus Postitas tobimarg »

Oskab keegi seletada kuidas muudetakse Golf III kojameeste t??tamise kiirust? Pean siis silmas just seda reziimi kui kangi pl?ksu alla t?mmates peaks kojamehed hakkama teatud intervalliga k?ima. Olen aru saanud, et kuidagi ?les-alla pl?ksutades muutub see intervall siis kas l?hemaks v?i pikemaks, aga on sellel asjal ikka tehasest juba mingi loogika ka? V?ga t??tu on koguaeg sobivat kiirust otsida katseeksitus meetodil kui vihm muutub tihedamaks ja siis j?lle h?redamaks. Pole mina veel sellele s?steemile igatahes pihta saanud.
Fikseeritud kiirustega ei ole probleemi- ikka ?ks pl?ks nullasendist ?les hakkab paraja kiirusega k?ima, ja 2 pl?ksu ehk siis t?itsa ?les tahab lendu t?usta:)

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

On k?ll tehasest peal. Otseselt kirjandust lugenud pole aga minu massinal k?ib nii.T?mbad 0 alla on pikk intervall. Nii kui luud j?udis alla, l?kkad kangi kohe ?les 1 positsioonile ja kohe alla tagasi.N??d luud peab tegema kaks pidevatk?iku jaj??buuesti intervall reziimile.Kuid n??d on oote aeg poole l?hem.Pikale reziimile saad tagasi kui kang on ca. 10 sek.0 asendis.

Autobaas
Huviline
Postitusi: 691
Liitunud: 04 Jaan 2006, 19:15
Auto: MK III
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Autobaas »

Minu arust k?ib see asi nii :

-l?kkad kangi alla ja siis kohe ?les tagasi.

-siis, kui aken saab m?rjaks :D vajutad kangi uuesti alla.

-hakkab sellise vahega p?hkima, kui kaua sul kang null asendis oli.

*pikemat intervalli eisaa, kui null asendis..

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1950
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 35 korda

Lugemata postitus Postitas tobimarg »

Hmm, varjante mitmesuguseid, peab siis katsetama milline toimib. Kui kellelgi veel ideid on siis kuulan huviga. Ehk on kellelgi Golfi kasutaja manual k?ep?rast ja vaatab mis juhised seal on antud. Endal oli see raamatuke eelmisel autol olemas, aga sai autot m??es kaasa antud.

EliteSoldier
Huviline
Postitusi: 919
Liitunud: 24 Juun 2006, 19:29
Auto: Volkswagen Golf III 1,6 55kW 1993, Golf 6 90kW TSI 2012
Asukoht: Keila

Lugemata postitus Postitas EliteSoldier »

Minul on 1 asend alla ja kaks asendit ?les, alumine siis pika intervalliga n?hkimine, ?lemised siis vastavalt kiire ja v?ga kiire, aga seda ma ei tea kas mul ka saab mineid kombinatsioone, et intevalli kiirust muuta, raamatus oli ainult kirjas 3 astet ning siis veel automaatika, kui vettpritsid siis hakkavad automaatselt 3 korda n?hkima ja j??vad vait

Auto on mul 93 v?ljalase
[color=blue]GOLF- Great, Outstanding, Lovely, Finest[/color]

Kasutaja avatar
marco
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Dets 2006, 21:51
Asukoht: Tartu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 19 korda

Lugemata postitus Postitas marco »

Ma v?in k?ll eksida, aga minu arust on k?igil golf 3-l tehase poolt intervall reguleeritud 3-7 sekundini.Kui vajutad kojamehe hoova alumisse asendisse, hakkavad kojamehed k?ima 7-me sekundilise intervallidega.Intervalli muutmiseks l?kka hoob null asendisse tagasi ja n?iteks kui 4-a sekundi p?rast uuesti hoob alumisse asendisse l?kata, hakkavadki kojamehed k?ima 4-a sekundilise intervalliga.

Aga nagu mainitud, ei oli ma kindel, kas see just k?igil toimib.
Edu ja head katsetamist!!;D

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1950
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 35 korda

Lugemata postitus Postitas tobimarg »

Algselt postitas: marco
Ma v?in k?ll eksida, aga minu arust on k?igil golf 3-l tehase poolt intervall reguleeritud 3-7 sekundini.Kui vajutad kojamehe hoova alumisse asendisse, hakkavad kojamehed k?ima 7-me sekundilise intervallidega.Intervalli muutmiseks l?kka hoob null asendisse tagasi ja n?iteks kui 4-a sekundi p?rast uuesti hoob alumisse asendisse l?kata, hakkavadki kojamehed k?ima 4-a sekundilise intervalliga.

Aga nagu mainitud, ei oli ma kindel, kas see just k?igil toimib.
Edu ja head katsetamist!!;D
Seda varjanti soovitab eespool ka kasutaja Autobaas, ju siin mingi t?etera sees on siis. V?tan huvi p?rast stopperi m?ngu ja proovin kas see automaatika t?esti selliselt toimib;)

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1950
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 35 korda

Lugemata postitus Postitas tobimarg »

proovisin j?rgi ja nii ongi nagu ?ldsus arvas: et kangi k?ige alumises asendis intervalli pikendada v?i l?hendada selleks tulebki kang alumisest asendist 0 asendisse l?kata ja nii kaua seal hoida kui pikka vahet soovitakse, ja seej?rel kangi taas alla l?kates hakkabki kojamees nii mitme sekundi tagant k?ima kui ta 0 asendis j?udis olla. Nii et m?steerium lahendatud.

EliteSoldier
Huviline
Postitusi: 919
Liitunud: 24 Juun 2006, 19:29
Auto: Volkswagen Golf III 1,6 55kW 1993, Golf 6 90kW TSI 2012
Asukoht: Keila

Lugemata postitus Postitas EliteSoldier »

ok...see innustas ka mind katsetama :D
[color=blue]GOLF- Great, Outstanding, Lovely, Finest[/color]

sheriff
Huviline
Postitusi: 346
Liitunud: 17 Apr 2008, 23:39
Asukoht: Tallinn/Jäneda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sheriff »

keegi tark r??kis ,et niinimetatud ?petamiseks peab olema kojamehel relee peale kirjutatud 19.
VW Golf3 1.8GT -> VW Golf3 2.0GTi(edition) -> VW Golf IV 1.6 -> BMW E39 525i -> VW Passat B5 1.9(85kw) -> Subaru Impreza 2.0 -> Chrysler 300M -> Jeep GC -> Audi B7

EliteSoldier
Huviline
Postitusi: 919
Liitunud: 24 Juun 2006, 19:29
Auto: Volkswagen Golf III 1,6 55kW 1993, Golf 6 90kW TSI 2012
Asukoht: Keila

Lugemata postitus Postitas EliteSoldier »

jep ka minulgi t??tab t?pselt samamoodi j?lle targem
[color=blue]GOLF- Great, Outstanding, Lovely, Finest[/color]

RedFox
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 23 Veebr 2004, 19:51
Auto: gII 1,8 GTi, gIII 1,8 CL
Asukoht: Haapsalu, Pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas RedFox »

max aeg peaks 25 sec'i olema
kes teeb see jõuab

künnan, külvan, äestan, väetan ;)

Vasta

Mine “Elektroonika”