Raamita kojamehed?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Ei hakka Uutama. Vastused ongi enamasti ?eldud nats selle m?ttega (loe l?bi ridade), et kes taipab see vastab. ?igekirjast r??gime teises foorumis.Kui minu jutt sulle Dg2. on tihti arusaamatu sulle ... mis j?reldus? Sa ei ,,jaga,, tehnikast. Ei nii ma ka ei tee j?reldust ,kuid parem ma n?eks head n?u sinu poolt TEHNIKA osakonnas,anda soovitusi.

Rahapesukaru
Klubiline
Postitusi: 900
Liitunud: 27 Veebr 2005, 21:02
Auto: G1 Cabrio - Passat B7 -G5 GTI
Asukoht: Tallinn-Viimsi-Keila
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 43 korda

Lugemata postitus Postitas Rahapesukaru »

mina ostsin passatile forsist tehase originaalid ja t?itsa ok pea aasta juba toimivad kuid n??d peab neid vahetama hakkama. mina rahul;D nendega
kui tõesti ON vaja minuga rääkida ja TÕESTI tahaks miskit tarka öelda siis tel: 56639927

Huligaan
Veteran
Postitusi: 441
Liitunud: 25 Veebr 2008, 00:40
Auto: B8 Alltrack
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Huligaan »

Ostsin omale Mustika Prismast raamita kojamehed 70 krooni oli t?kk, kui ?igesti m?letan. Teenivad nad mind juba vist 3 kuud ja ei ?tle ?htegi halba s?na nende kohta. Nad on tunduvalt paremad kui raamiga Championi kojamehed :D

Mine ja v?ta kinni milles asi.


Rainer

hennviita
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 29 Dets 2008, 18:19
Auto: G3 2.0gti 85kw 92a.
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas hennviita »

Algselt postitas: insche
Ise ostsin Championi raamita kojamehed, letihind ca 250 t?kk. Kommentaariks ?tlen, et saast mis saast. Kojamees alla tulles keskelt ei p?hi, parempoolne tegi ?lesminnes h?iriva litaka oma kinnitusega vastu klaasi. Lihvisin kinnitust natuke maha, sain sellest plaksumisest v?hemalt lahti. Aga kehva p?hkimise vastu aitab mul paraku mingi teise firma toodangu ostmine ainult...
ostsin need samad ja pole ka midagi head ?elda, umbes samad jamad t?i pasa tagasi ja ei pyhkind korralikult.
mõnusmees

airfrance1
Huviline
Postitusi: 925
Liitunud: 14 Mai 2008, 22:07
Auto: Vento VR6-EDITION -> aus Arbuus
Asukoht: Tallinn town

Lugemata postitus Postitas airfrance1 »

Saigi ostetud Rimist eelmisel lehel lubatud kojamehed. 2 kojameest kokku l?ksid maksma 67 krooni (l?hem 23 ja pikem 44 krooni). M?ned korrad olen saanud neid kasutada, aga peale pannes oli auto just pestud ja maa ka kuiv. Hetkel veel tundub, et polnudki raha raiskamine ning saab need ka naise autole soetatud. Seega k?lastage Rimit ja ostke head kojamehed :P

Pilt
Arbuus driver since 2010

end889
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 01 Nov 2006, 22:46
Auto: VW Passat 1.9 TDI '97
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas end889 »

olid endal ka mingi aeg raamita....ei soovita...?ks pool ei p?hkind algusest peale ja teine j?ttis ka kergelt jutti..tootja oli muidugi see kahtlasem t?iesti tundmatu aga teine oli bosch minu m?letamist m??da...sain veel teise kummi ka kaasa aga see siesab kasutult kuna pole enam lihtsalt neid kojamehi...kehvakesed
MB-l p?hib 1suur kojamees korralikult akna ?ra aga see ka 2x kallim kui mu 2 kojameest olid:D
Bensiiniga võib pintsleid pesta, diislis peitub jõud!

RedFox
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 23 Veebr 2004, 19:51
Auto: gII 1,8 GTi, gIII 1,8 CL
Asukoht: Haapsalu, Pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas RedFox »

ise kasutan hella raamita kojamehi, juba teist aastat jooksevad, ei kurda midagi
kes teeb see jõuab

künnan, külvan, äestan, väetan ;)

Borat
Huviline
Postitusi: 245
Liitunud: 31 Aug 2006, 23:06
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Borat »

eelmisel autol olid peaaaegu aasta aega Boschi raamita kojamehed. Ei pidanud isegi puhastama, v@ga h@sti t66tasid. Hetke liikurile ei kavatse neid siiski panna, rikuks vana auto @ra. Seega raamiga j@@b.
http://www.costablancahome.eu

4ratast
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 27 Juun 2006, 14:41
Auto: BMW i4 M50
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 18 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas 4ratast »

Hehh ... just n?dala alguses ostsin uued raamita Hellad. Enne ostmist kiskusin ikka pakist v?lja ja vaatasin korralikult ?le. Nad on seal Automaailmas ju igasse karpi kojameeste k?lge turvajunni sidunud ja koos sellega k?ik sinna karpi surunud j?uga :mad: Ime ka kui kummid nii ?ra ei v?si ja kortsus pole! 600 midagi EEK eest sain mina igatahes v?gagi h?sti p?hkivad asjad ... j?lle .. niiet 2 jooksu Hella kojamehi on mul k?ll h?sti t??d teinud ;)
▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄

kristuhan
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 20 Nov 2006, 01:31
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas kristuhan »

Algselt postitas: Rahapesukaru
mina ostsin passatile forsist tehase originaalid ja t?itsa ok pea aasta juba toimivad kuid n??d peab neid vahetama hakkama. mina rahul;D nendega
palju need tehase originaalid forsis maksid?
elu on õlu

Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Algselt postitas: airfrance1
Saigi ostetud Rimist eelmisel lehel lubatud kojamehed. 2 kojameest kokku l?ksid maksma 67 krooni (l?hem 23 ja pikem 44 krooni). M?ned korrad olen saanud neid kasutada, aga peale pannes oli auto just pestud ja maa ka kuiv. Hetkel veel tundub, et polnudki raha raiskamine ning saab need ka naise autole soetatud. Seega k?lastage Rimit ja ostke head kojamehed :P

Pilt
mul golf2- l samad kojamehed kevadest saati ja seni pole probleeme olnud

airfrance1
Huviline
Postitusi: 925
Liitunud: 14 Mai 2008, 22:07
Auto: Vento VR6-EDITION -> aus Arbuus
Asukoht: Tallinn town

Lugemata postitus Postitas airfrance1 »

Algselt postitas: ?kssuur
Algselt postitas: airfrance1
Saigi ostetud Rimist eelmisel lehel lubatud kojamehed. 2 kojameest kokku l?ksid maksma 67 krooni (l?hem 23 ja pikem 44 krooni). M?ned korrad olen saanud neid kasutada, aga peale pannes oli auto just pestud ja maa ka kuiv. Hetkel veel tundub, et polnudki raha raiskamine ning saab need ka naise autole soetatud. Seega k?lastage Rimit ja ostke head kojamehed :P

Pilt
mul golf2- l samad kojamehed kevadest saati ja seni pole probleeme olnud
No vot, odav ei t?henda alati halba;D Homme plaanis 1 komplekt veel osta, aga v?he teisele autole.
Arbuus driver since 2010

aivo82
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 22 Juul 2007, 14:21
Auto: oooo
Asukoht: Tartumaa

Lugemata postitus Postitas aivo82 »

Algselt postitas: airfrance1
Algselt postitas: ?kssuur
Algselt postitas: airfrance1
Saigi ostetud Rimist eelmisel lehel lubatud kojamehed. 2 kojameest kokku l?ksid maksma 67 krooni (l?hem 23 ja pikem 44 krooni). M?ned korrad olen saanud neid kasutada, aga peale pannes oli auto just pestud ja maa ka kuiv. Hetkel veel tundub, et polnudki raha raiskamine ning saab need ka naise autole soetatud. Seega k?lastage Rimit ja ostke head kojamehed :P

Pilt
mul golf2- l samad kojamehed kevadest saati ja seni pole probleeme olnud
No vot, odav ei t?henda alati halba;D Homme plaanis 1 komplekt veel osta, aga v?he teisele autole.
:D ka mina kasutan Rimi kojameest, maksis 50 EEK ja kuna mul ainult ?ks kojamees siis saan super odavalt l?bi.

P?hkimise kohta ei ole midagi halba ?elda, t??tab nii k?lma kui sooja ilmaga.

Nendele kellel mingi kallima firma omad ?tleks soovituseks niipalju, et paljudel nendel raamita kojameestel on ka tegelikult raam olemas, ainult et see on elastne ja pingestatud nii et kojamees oleks vastu klaasi pinda. Seda kummi, mis tegelikult p?hib saab eraldi vahetada ja uus korralik kumm maksab max 100 EEK.

Raimo182
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 11 Mär 2008, 14:46
Auto: VW Passat (87), VW Caravelle (86)
Asukoht: Pärnu/Viljandi

Lugemata postitus Postitas Raimo182 »

Soetasin endale miski Ride kojamehed Automaailmast ca aasta tagasi vanale passatile ja n??d uuemele. M?lemal p?hivad ideaalselt. Kojamehe tk. hinnaks on 80.- kusjuures ?ksk?ik mis pikkus. Aastaga on neid kojamehi t?iustatud ja kirjade j?rgi sobivad miski 50 automargile- kaasa on pandud erinevaid kinnitusi ja vidinaid. Kui aasta eest vahetasin, siis kriuksusid uued samamoodi nagu vanad, aga tulin m?ttele, et n?. kojamehe "varre" nurk on aastatega muutunud ja tuli neid sealt natukene korrigeerida kruvikeerajaga(klaasi suhtes 90 kraadi) ja kojamehed toimisid koheselt ?lih?sti. Mina olen varreta kojameestega ?li rahul ja paremat ei oskagi tahta, pealegi parim hind!!! K?ik automaailma!

mph
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 18 Sept 2006, 15:19
Auto: A4 Avant 1.8TQ
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas mph »

Kunagi juuni kuus soetasin ka raamiga kojameeste asemele raamita kojamehed (automaailmast 80.-tk). Sellise hinna kohta p?hkisid suhteliselt h?sti. Ainult selle suure lumega, mis siin vahepeal oli, j?id nad natuke h?tta.

N??d l?hiajal plaanis uued vaadata kuskilt j?lle.

kenno
Veteran
Postitusi: 350
Liitunud: 23 Sept 2008, 22:37
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas kenno »

Golf mk3 originaal on 470mm ja 530mm?
Vastavalt siis juhi- ja kundepoolne?

jno
Klubiline
Postitusi: 131
Liitunud: 28 Mär 2008, 17:57
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas jno »

Milleks raamita kojamehed yldse paremad on kui raamiga!? Aint tuuletakistuse vahe ve!? Siit teemast kyll muud vahet valja ei lugenud!! V6i et on ilusam ve!?


Ma ei tea... vana auto on ikka hea... k6ik asjad on rauast ja raamidega!!:D

RUF
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 02 Nov 2006, 13:19
Asukoht:
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas RUF »

Mul endal raamita kojamehed ja ema autol raamita kojamehed. Valeo on firma ja ?tleks kohe otse v?lja T?IS PA?K!!!
http://vimeo.com/gadgetsb
http://gadget.planet.ee/
https://www.facebook.com/ruwesaare

airfrance1
Huviline
Postitusi: 925
Liitunud: 14 Mai 2008, 22:07
Auto: Vento VR6-EDITION -> aus Arbuus
Asukoht: Tallinn town

Lugemata postitus Postitas airfrance1 »

Algselt postitas: jno
Milleks raamita kojamehed yldse paremad on kui raamiga!? Aint tuuletakistuse vahe ve!? Siit teemast kyll muud vahet valja ei lugenud!! V6i et on ilusam ve!?
Ma ei tea... vana auto on ikka hea... k6ik asjad on rauast ja raamidega!!:D
Raamita kojamehe eelis on see, et tal pole raami liigendeid, mis l?heksid talvel j??sse ja takistaks kojamehe t??d. Seet?ttu peaks ta p?hkimise osas efektiivsem olema.
Siiski olen mina aru saanud, et kallis kojamees ei t?henda alati head kojameest. ka 23 kroonine raamita kojamees v?ib v?ga heaks osutuda ;D

Muide, ega keegi siit rahvast Rimis ei t??ta? Keegi v?iks Rimit tagant t?ugata, et nad uue ja korraliku koguse NBWB firma odavaid raamita kojamehi telliksid. Neid pole enam peaaegu kuu aega kuskil rimides saadaval. V?iksemad suurused osteti ?ra, aga m??ki j?id 26" kojamehed. Ise ostaks k?ll mitu komplekti juurde neid ;)
Arbuus driver since 2010

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Jajah...tahaks isegi proovida neid.
W8

rahvaauto
Huviline
Postitusi: 181
Liitunud: 06 Mai 2007, 21:59
Auto: Passat 1,9 tdi 96 kw 2001
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Lugemata postitus Postitas rahvaauto »

Algselt postitas: kristuhan
Algselt postitas: Rahapesukaru
mina ostsin passatile forsist tehase originaalid ja t?itsa ok pea aasta juba toimivad kuid n??d peab neid vahetama hakkama. mina rahul;D nendega
palju need tehase originaalid forsis maksid?
Tehase originaalid olid vist miski 500 kopikatega. K?isin isegi seal neid uurimas, aga l?puks sain AUTOASI poest 425 eeguga BOSH-i omad.

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas corbe »

Mul ka Bosch. Kes kiidab, kes laidab, kes ei oska seisukohta v?tta.
Mul p?hivad siiamaani ja ei oska kurta, praeguseks on k?ljes olnud vist mingi 3 kuud

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Rimis taas mingid raamita kojamehed m??gil, k?ll pole tegu samadega mis eelmine kord. Vaja oleks tegelt aga k?hklema paneb...
W8

Vasta

Mine “Kere & Sisu”