Luuptuli ja pirni vahetus eraldi?

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
wvvr6
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Nov 2004, 20:26
Asukoht: Tallinn

Luuptuli ja pirni vahetus eraldi?

Lugemata postitus Postitas wvvr6 »

Terv,

Masinaks Passat, 2003a., 1,8T, variant. Vasaku esitule l?hitule osa (n?. luup, ei ole Xenon) on l?bi. Forsi vennad v?itsid mulle, et luubi puhul ei saa pirni eraldi vahetada, tuleb kogu esituli vahetada.
Ise veel lammutanud ei ole, aga ei tahaks nagu eriti uskuda, et eraldi vahetada ei saa. Seega ootaks targematelt n?u, kas on vahetatav ka ainult otsad andnud pirn ja kui, siis millist pirni sinna sisse v?iks muretseda.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5407
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Mis ajast huvitav peab H7- me l?bi p?lemisel tulesi vahetama (pole vist selliseid tulesi enam olemaski, mida peab l?bi p?lemisel terve korpusega vahetama, vanasti mingitel USAkatel ja Jaguaridel oli) . Vaata kapoti alla, otse luubi taga kummist kork, eemalda see, keera pisiku pesa natsa vastup?eva ja oh ?llatust ongi H7 n?ppude vahel.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

mclx
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 21 Apr 2004, 11:50
Asukoht: Võru - Tallinn

Lugemata postitus Postitas mclx »

halogeen h7 k?ib ikka niisama pirni vahetamine, ei pea tervet tuld v?lja vahetama :) kapoti alt saab ligi ilusti.
tehase xenonite puhul on sellel autol k?ll nii, et xenon pirni vahetamiseks peab tule eest v?tma, aga halogeenile saab niisama ligi.

rauakas
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 09 Mai 2005, 20:53
Auto: Passat
Asukoht: Tartu-Valgamaa

Lugemata postitus Postitas rauakas »

Algselt postitas: mclx
halogeen h7 k?ib ikka niisama pirni vahetamine, ei pea tervet tuld v?lja vahetama :) kapoti alt saab ligi ilusti.
tehase xenonite puhul on sellel autol k?ll nii, et xenon pirni vahetamiseks peab tule eest v?tma, aga halogeenile saab niisama ligi.
Ei ole tehase xenoni vahetamiseks vaja tuld eest v?tta. Saab ilma ka ligi, ise vahetanud mitu korda.

h4rz
Huviline
Postitusi: 1277
Liitunud: 21 Mär 2007, 11:01
Auto: 4.2/1.8T/2.0T
Asukoht: Tartu
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas h4rz »

B5.5-l ei ole see pirni vahetamine nii lihtne. On v?imalik, kuid lihtsam tuli eest v?tta.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5407
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Algselt postitas: rauakas
Algselt postitas: mclx
halogeen h7 k?ib ikka niisama pirni vahetamine, ei pea tervet tuld v?lja vahetama :) kapoti alt saab ligi ilusti.
tehase xenonite puhul on sellel autol k?ll nii, et xenon pirni vahetamiseks peab tule eest v?tma, aga halogeenile saab niisama ligi.
Ei ole tehase xenoni vahetamiseks vaja tuld eest v?tta. Saab ilma ka ligi, ise vahetanud mitu korda.
Ma tahaks kohe teada mis kaudu sa seda teinud oled, kui sa isegi katet mis pirni taga k?tte ei saa. ?kki ikka vahetasid kuni 2000 aasta passatil neid xsenoneid, mitte 2001 edasi.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
vredestein
Veteran
Postitusi: 1305
Liitunud: 09 Okt 2003, 16:36
Telefon: 5045339
Auto: Derby Mk1 1980
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 49 korda

Lugemata postitus Postitas vredestein »

enda passatil proovisin mis proovisin tuli ikka esilatern eemaldada kuigi logaris kork olemas on bi-xsenonil tule kaas kruvidega tule taga kinni. see t?hendab stange eest tuled eest
miks ma siis närvi ei pea minema kui niisugune jant siin käib
Vanakooli volkarid looduskaitse alla!!! Kui midagi vaja siis helista 5045339

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5407
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Ava logaris on tavatulede suuna pirni vahetuseks.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Vasta

Mine “Elektroonika”