Abi Corrado G60 rihma vahetusel

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
maq
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Dets 2008, 18:22
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Abi Corrado G60 rihma vahetusel

Lugemata postitus Postitas maq »

Tere!
Plaan siis oma Corradol teha rihmavahetus koos k?ige muu vajaliku v?ljavahetamisega. Olemas on hammasrihm, pingutusrullik, genekarihm, veepump. Vaja oleks veel rooliv?imu rihma ja laaduri v?ikest rihma- rooliv?imu rihma Rakvere Autoeksperdis polnud ja laaduri rihma ei suutnud nad ?les leida,et tellida,hetkel saatsin Forssi maili nende kohta.

Kuna foorumis G60 hammasrihma vahetuse kohta infot ei leidnud ja ise ka suht v?hik,siis ootaks vihjeid ja t?psemaid ?petusi teostamise kohta. Muidugi ideaalne oleks kui keegi, kes on seda teinud viitsiks "step by step" selle kirjutada,et siis j?rgmistel oleks ka hea lugeda :)

ounou
Huviline
Postitusi: 388
Liitunud: 10 Nov 2008, 11:21
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas ounou »

" ise ka suht v?hik"

oled ikka kindel, et saad hakkama? kui valesti paned v?ivad olla kurvad tagaj?rjed

maq
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Dets 2008, 18:22
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Lugemata postitus Postitas maq »

sellep?rast juhiseid k?singi et v?hik. Mingi eelmaimdus ikka asjast on, ?leeelmisel autol Ford'il vahetasin ja isa on teiste markide rihmasi vahetanud, et tema k?est saan ka midagi k?sida,aga eelk?ige loodan siit t?pseid juhiseid saada!
Ma tean et see v?ga lihtne pole aga ma usun et saan ikka asja tehtud, m?rgid paika saada on k?ige olulisem.

nephex
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 26 Dets 2006, 13:54
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas nephex »

mootoririhma suudad ?ra vahetada ma usun, ise vahetasin ka omal ja ei ole eriline ekspert, s?bra abiga muidugi. mul millegi p?rast jagaja m?rk ei l?inud geneka rihma rattam?rgiga kokku, aga jagaja kaane alla vaadates vaatas rootor ilusti 1 silindri peale, seega j?tsin nii.
laaduri rihmaga on nii, et laaduri ratastel on ka tegelikult nooled peal. et sa mingil juhul ei eksi seal. paned 1 hamba m??da ja laaduri labad vist kohtuvad omavahel. tee kasv?i oma m?rgid laaduri korpuse ja rihmarataste peale.
selleks et seda vahetada, ei ole vaja laadurit maha v?tta. eemaldad selle geneka rihma rulliku laaduri v?lli otsast, see on kiiluga, vaata et kiil ?ra ei kao. vist oli 17 v?ti mis keeras selle rulliku poldi lahti. siis kangutad ratta otsast ja aja laaduri nooled paika, mina panin m?lemad ?lesse vaatama ja tegin oma m?rgid ka.
j?udu igatahes.

maq
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 03 Dets 2008, 18:22
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Lugemata postitus Postitas maq »

lammutamisega pole veel alustanud kuna hetkel pole ainukesena laaduri v?ikest rihma, tahaks ikka k?ik korraga teha,. Forsist saadeti vastus et on olemas ja 230kr aga millegip?rast ma ei usu et see on see kompressori v?ike rihm, eelnevalt siin foorumis r??gitud hindadest ikka alla 100kr. Esmasp?eval helistan Forssi ja k?sin t?pselt ?le.

T?nud nephex!

nephex
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 26 Dets 2006, 13:54
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas nephex »

ma arvan et pakuti geneka rihma sulle. mul maksis ka kas 55 v?i 75 eeku, ei m?leta kahjuks kust tellisin, oma t??koha kaudu sain, esmasp ?htul ehk saan k?sida kust ma tellisin.

a ja kui uue rihma oled peale pannud siis keeruta laadurit peav?llist mitu ringi n?puga ja vaata, et k?iks ilusti sujuvalt, et mingeid takistusi ei oleks.

Vasta

Mine “Mootor”