K: Probleem kompuutriga

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Lauripoiss
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Okt 2005, 13:18
Auto: VW Passat 1.8T 02.a
Asukoht: Tartu
Kontakt:

K: Probleem kompuutriga

Lugemata postitus Postitas Lauripoiss »

Jutt pikk ja lohisev... ühesõnaga ühel päeval lakkas mu masin auto lukustamisel tulesid vilgutamast. Sai pandud juhe taha ja ei näidanud ühtegi viga. Sai siis otsustatud et ostan kõrvale teise kesklukku blokki. Mõeldud tehtud sai ka ise ära vahetatud aga probleem jäi alles. Kuid nüüd tekkis uus mure. Nimelt kui ma juhipoolse ukse lahti teen näitab kompuuter et on kõrvalistuja uks lahti ja vastupidi. Tagusmised uksed töötavad nii nagu peavad.

Kahtlustasime koos elektrikuga, et äkki on inglise blokk ja siis näitab vastupidi jällegi sai pandud juhe taha ja tehtud kontroll aga ei midagi. Kusjuures VAG tarkvara näitab õieti uste avamist. Siit minu küsimus kas võib olla et kesklukku blokk jookseb kuidagi konflikti üldise aju tarkvaraga? Ja et probleemi lahendada tuleks sõita esindusse ja paluda härradel tarkvara üle kirjutada.

Või äkki on kellelegi veel sarnast probleemi esinenud?

[Muudetud: 5-1-2010 Lauripoiss]
http://www.newtime.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

niinekas
Huviline
Postitusi: 432
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:30
Asukoht: 10 a nüüd pensionile

Lugemata postitus Postitas niinekas »

Proovi niinimetatud kompu korraks välja lülitada ja siis uuesti tööle. Saab valida ise menüüst, hoides kojamehe kangiotsas olevat nuppu all kuni tuleb ette MENÜÜ, äkki aitab minu mäletamistmööda peksis ka mul kunagi segast. Lahendasin siis vea nii, äkki aitab ka sinul.

/niinekas/
minu aeg on siin ümber saanud

Lauripoiss
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Okt 2005, 13:18
Auto: VW Passat 1.8T 02.a
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Lauripoiss »

Oki proovin... Kas muidu süüde peab ka sees olema või auto käima vms?

EDIT: Paraku ei aidanud see nipp. :(

[Muudetud: 6-1-2010 Lauripoiss]
http://www.newtime.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

2.5vw
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 01 Nov 2009, 15:10
Telefon: 123456
Auto: vw2.5tdi
Asukoht: Tln
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas 2.5vw »

tulede vilgutamise jama endal ka vahepeal aga viga on lihtne. Minul vähemalt on nii, et taga luku mehanismis on klemm mis peab näitama et ux on kinni, aga see klemm ei anna ästi ühendust uxe sulgemisel ja sis näitab et ux on lahti ja tuled ka ei vilgu. lihtsalt peab üxpäev uxe lahti keerama ja uurima mis jama seal on ära puhastama ja jälle korras. muidu break cleanerit vahele lastes hakkab minul ajutiselt jälle asi tööle. :)
ja kui sul tagauxed näitavad kompuutri järgi normaalset infot sis loogiline olex, et kõrvalistuja ux jamab, sest kui juhi uks jamax ei saax ültse uxi lukku panna.

lcd
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Juun 2009, 13:13
Asukoht: Jüri

Lugemata postitus Postitas lcd »

Võin eksida, aga seda võib põhjustada comfordi aju, mis peaks asuma kuskil kõrvalistuja jalgade all. Kui kuskil vee äravoolu kanal umbes, siis sinna koguneb vesi ja aju upub ära. Sellega võib kaasneda ka el akende ja keskluku jama. Kui ikka on see viga, siis tegutse kiirelt, ehk saab veel taastada...

Lauripoiss
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Okt 2005, 13:18
Auto: VW Passat 1.8T 02.a
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Lauripoiss »

Tnx nõuannete eest! :) Proovin asjad ära.

[Muudetud: 8-1-2010 Lauripoiss]
http://www.newtime.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasta

Mine “Elektroonika”