Scirocco diisliks

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Pooder
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 19 Dets 2009, 19:12
Asukoht:

Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas Pooder »

Tervist.

Küsimus selline, kas keegi on teinud või üritanud teha oma sciroccot diisliks. Kas golfi diiselmootor istub vahele ja muud diisli pudinad ja kuidas ark sellesse suhtub?

Madis

hennviita
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 29 Dets 2008, 18:19
Auto: G3 2.0gti 85kw 92a.
Asukoht: tallinn

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas hennviita »

Milleks seda vaja on?
mõnusmees

Pooder
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 19 Dets 2009, 19:12
Asukoht:

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas Pooder »

Küsimusele vastad küsimusega?

hennviita
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 29 Dets 2008, 18:19
Auto: G3 2.0gti 85kw 92a.
Asukoht: tallinn

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas hennviita »

Jah kuna minu arust on scirocco nii sportlik auto kyll,et mitte sinna mingit diisli junni panna.
Vastus siis sinu kysimustele:Vaevalt on keegi sciroccole diiselmootorit on paigaldanud.Olen suht kindel,et sinna golfi diisel läheb ja arkis pead ymberkirjutama diisliks.
mõnusmees

pppp
Veteran
Postitusi: 2245
Liitunud: 04 Juun 2004, 11:44
Telefon: viis kuus kuus üheksa O I null üks
Auto: T***a P***s+
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 67 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas pppp »

hennviita kirjutas:Vaevalt on keegi sciroccole diiselmootorit on paigaldanud.
Tänapäeval teeb seda VW ise :) Eestis vist ei pakuta, aga nt. põhjanaabrite VW lehel olid ka diiselmootoritega variantide andmed täitsa olemas.
Mis vanemaid Sciroccosid (mk1 ja mk2) puudutab, siis need olid G1 põhja peale ehitatud. Kui sinna midagi aretama hakata, siis IMHO alla TDI pole nagu mõtet, TDI-ga saab aga parasjagu vaeva näha (kasvõi näiteks elektriga).

hennviita
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 29 Dets 2008, 18:19
Auto: G3 2.0gti 85kw 92a.
Asukoht: tallinn

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas hennviita »

Usun,et jutt oligi kas mk1. või mk2. sest vaevalt hr.Pooder hakkab tutikale sciroccole diislit aretama.
Kui saab terve doonori millel juhtmestik ja muud jubinad peal siis ple hullu,hea on kui mõni elektrik asja hiljem ylevaatab.
mõnusmees

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Tervet teksti läbi lugedes vastan sedasi.....See, kes tahab Sciroccost Diislist teha...Loogika on selline,et foorumis sedasi ei küsita,ehk teisisõnu,pole sinust auto ehitajat. Vaatad ja loed ainult foorumis lehekülgi ja siis ainult unistad? Sciroccost ,loomulikult saab teha ka Diisel mootoriga versioon,kuid kas on mõtet? Järgmine küsimine on,mis mootorit unistad ?

Pooder
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 19 Dets 2009, 19:12
Asukoht:

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas Pooder »

T6nis2 kirjutas:Tervet teksti läbi lugedes vastan sedasi.....See, kes tahab Sciroccost Diislist teha...Loogika on selline,et foorumis sedasi ei küsita,ehk teisisõnu,pole sinust auto ehitajat. Vaatad ja loed ainult foorumis lehekülgi ja siis ainult unistad? Sciroccost ,loomulikult saab teha ka Diisel mootoriga versioon,kuid kas on mõtet? Järgmine küsimine on,mis mootorit unistad ?
Ilmselt, kui ma nii küsin, ei ole minust jah autoehitajat, aga kas ma mainisin kusagil, et ma olen ja, et ma hakkan ehitama? Mõte on selles, et päästsin täna kaks mk2 scirocco ronti ja tõin koju ära. Nüüd mis nendega edasi teha, pole veel otsustanud.

Ja kas on mõtet panna peale ökonoomne diiselmootor? Jah, ma arvan, et on.


Madis

uno
Veteran
Postitusi: 1556
Liitunud: 18 Veebr 2004, 10:45
Telefon: 53331514
Skype: venekt
Auto: Liiga palju autosid vist
Asukoht: Tallinn, Maardu, Viimsi
Kontakt:

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas uno »

Teema läbi lugenud, ei saanud ma mitte mõhkugi aru, miks siin sellist arutelu vaja oli :?
Vanema generatsiooni volkaritel tõsta neid mootoreid omavahel ringi palju tahad.
Raskemaks läheb ainult VR6 paigaldamisel.

Pooder
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 19 Dets 2009, 19:12
Asukoht:

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas Pooder »

uno kirjutas:Teema läbi lugenud, ei saanud ma mitte mõhkugi aru, miks siin sellist arutelu vaja oli :?
Vanema generatsiooni volkaritel tõsta neid mootoreid omavahel ringi palju tahad.
Raskemaks läheb ainult VR6 paigaldamisel.
Tänan. Aga Ark. Kas Arkis saab arvele võtta diiselmootoriga, kui tehasest pole neid diisliga välja veerenud?

Madis

hennviita
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 29 Dets 2008, 18:19
Auto: G3 2.0gti 85kw 92a.
Asukoht: tallinn

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas hennviita »

http://www.ark.ee/atp/index.php?id=199" onclick="window.open(this.href);return false;
helista ja kysi.
mõnusmees

Pooder
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 19 Dets 2009, 19:12
Asukoht:

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas Pooder »

Ei saa helistada. Üks pätt Tallinnast Golf 3ega varastas telefoni ära.

Madis

koit13
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 17 Nov 2009, 13:05
Auto: A6 Avant Quattro 3.0 tdi 220kw
Asukoht:

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas koit13 »

Pooder kirjutas:Ei saa helistada. Üks pätt Tallinnast Golf 3ega varastas telefoni ära.

Madis

Alati annab meil saata. Vaevalt, et siin ARKi eeskirjadega väga täpselt kursis ollakse, et sulle 100% tõtt räägitakse.

Pooder
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 19 Dets 2009, 19:12
Asukoht:

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas Pooder »

koit13 kirjutas:
Pooder kirjutas:Ei saa helistada. Üks pätt Tallinnast Golf 3ega varastas telefoni ära.

Madis

Vaevalt, et siin ARKi eeskirjadega väga täpselt kursis ollakse, et sulle 100% tõtt räägitakse.
Njah, ega ma ei lootnudki, et siin eeskirja analüütikud koos on, aga lootsin pigem sellele, et kellegil on kogemusi.


Madis

vares
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 15 Veebr 2010, 11:48
Auto: Golf III 1.9 td AAZ, Passat B4 1.9 td AAZ
Asukoht: Tartu

Re: Scirocco diisliks

Lugemata postitus Postitas vares »

Maailmas tehakse igasuguseid asju ja normaalne oleks aktsepteerida teise inimese õigust oma vaba tahte teostamisel. Mul oli kunagi sarnane kogemus, kui uurisin, kuidas bmw 750i aiste vahele bmw 2.4 td mootor rakendada. Selliseid asju on tehtud ja tehakse ka edaspidi. Kellele ei meeldi või tundub mõttetu, see ärgu kommenteerigu.

Pooder, kui inglise keel probleemiks pole, siis vaata, kuidas Sciroccole TDI aiste vahele löödi:
http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=252366" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasta

Mine “Diislid”