Sharan ESP andur läbi

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
urr245
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Dets 2009, 19:44
Asukoht:

Sharan ESP andur läbi

Lugemata postitus Postitas urr245 »

Tere!

Kas on olnud kellelgi sama probleemi Sharani ESP sensoriga,veojõukontroll lakkab töötamast, arvuti näitab viga 00778 steering angle sensor (G85) , käisin Forssis hinda küsimas - 5100 kr, :( , natuke palju sellise jubina eest , asub vist kuskil roolisamba küljes ? Kas seda annab ka remontida ? (poest öeldi ,et ongi volkarite tüüpviga - hm, kallis tüüpviga siis)
Tänud - Urmas

El`Lango
Huviline
Postitusi: 234
Liitunud: 20 Okt 2008, 13:37
Telefon: 53817171
Auto: G2 1.6d, G3 gt
Asukoht: Lõuna- Eesti

Lugemata postitus Postitas El`Lango »

Kaks samasugust teemat. Ma arvasin, et mu postitus on kaduma läinud :lol:

[Muudetud: 12-12-2009 El`Lango]
Arbeitsmann.

Lauripoiss
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Okt 2005, 13:18
Auto: VW Passat 1.8T 02.a
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Sharan ESP andur läbi

Lugemata postitus Postitas Lauripoiss »

Kas sul läks see andrur põlema X hetkel sõidu ajal või kohe süüdet andes? Mul hetkel vahel nii, et süüdet keerates on kõik timm ja sõidu ajal X hetkel läheb ESP ja ABS tuled põlema kustuvad ära alles siis kui jätan masina seisma ja panen uuesti süüdet.

Said sa muidu enda probleemile lahenduse?
http://www.newtime.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Re: Sharan ESP andur läbi

Lugemata postitus Postitas copilot »

Lauripoiss kirjutas:Kas sul läks see andrur põlema X hetkel sõidu ajal või kohe süüdet andes? Mul hetkel vahel nii, et süüdet keerates on kõik timm ja sõidu ajal X hetkel läheb ESP ja ABS tuled põlema kustuvad ära alles siis kui jätan masina seisma ja panen uuesti süüdet.

Said sa muidu enda probleemile lahenduse?
mul endal oli selle ESP ga selline jama, et vahel lõi samuti täiesti lambist põlema, teinekord jälle mitte, kustus ära samuti kui süüde välja-sisse. veidi googeldasin antud veakoodi mida vag com näitas ja leidsin soovituse kus jälgida et mis aja peale ta põlema lööb, oli täpselt 10 minta moto töötamist ja lõi põlema. ühes postis siis oli kirjas et vaadata kapoti alla käima koti peale ühte pistikut, kuhu siis tulevad ka mingid juhtmed geneka pealt ja üks juhe oligi läbi mädanenud. samuti oli veakood moto blocki all et puudulik laadimise signaal. ja põlema lõi nii kuidas jumal juhatas vahepeal sest aega ajalt mingit ühendust ta ikkagi andis. järve lammarist 2.-eeku uus juhe koos klemmiga ja asi korras. ainult et sinu puhul ka ABS tuli, et antud juhul võib olla asi pigem seotud näiteks ABS anduriga. Et kaabel taha ja siis alles oskab asja edasi mõelda ja vaadata. :wink:
Diesel Power KEEPS ME GOING

Lauripoiss
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Okt 2005, 13:18
Auto: VW Passat 1.8T 02.a
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Sharan ESP andur läbi

Lugemata postitus Postitas Lauripoiss »

copilot kirjutas:
Lauripoiss kirjutas:Kas sul läks see andrur põlema X hetkel sõidu ajal või kohe süüdet andes? Mul hetkel vahel nii, et süüdet keerates on kõik timm ja sõidu ajal X hetkel läheb ESP ja ABS tuled põlema kustuvad ära alles siis kui jätan masina seisma ja panen uuesti süüdet.

Said sa muidu enda probleemile lahenduse?
mul endal oli selle ESP ga selline jama, et vahel lõi samuti täiesti lambist põlema, teinekord jälle mitte, kustus ära samuti kui süüde välja-sisse. veidi googeldasin antud veakoodi mida vag com näitas ja leidsin soovituse kus jälgida et mis aja peale ta põlema lööb, oli täpselt 10 minta moto töötamist ja lõi põlema. ühes postis siis oli kirjas et vaadata kapoti alla käima koti peale ühte pistikut, kuhu siis tulevad ka mingid juhtmed geneka pealt ja üks juhe oligi läbi mädanenud. samuti oli veakood moto blocki all et puudulik laadimise signaal. ja põlema lõi nii kuidas jumal juhatas vahepeal sest aega ajalt mingit ühendust ta ikkagi andis. järve lammarist 2.-eeku uus juhe koos klemmiga ja asi korras. ainult et sinu puhul ka ABS tuli, et antud juhul võib olla asi pigem seotud näiteks ABS anduriga. Et kaabel taha ja siis alles oskab asja edasi mõelda ja vaadata. :wink:
Jah väga võimalik ... igatahes autoelektriku juures ei saanud ka väga targemaks kuna siis ei läinud tal need tuled põlema seal. Soovitas tagasi tulla siis kui tuled põlema lööb. Mul on tegelikult ka aku üsna vilets juba soovitas selle ka ära vahetada muidu killin lihtsalt oma voolukõikumiste ja asjadega elektroonika ära.
http://www.newtime.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Re: Sharan ESP andur läbi

Lugemata postitus Postitas copilot »

jätsin vist ennem mainimata jah et ega antud jama veakoodi siis ei näita kui süüde vahepeal välja-sisse ja kaablit taha ühendades tuli armatuuris ei põle.
Diesel Power KEEPS ME GOING

Lauripoiss
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Okt 2005, 13:18
Auto: VW Passat 1.8T 02.a
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Sharan ESP andur läbi

Lugemata postitus Postitas Lauripoiss »

Hetkel vahetasin ära väga viletsas seisus aku ja rohkem pole seda tuld põlema visanud. Eks kui järgmine kord põlema lööb siis sõidan otse elektriku juurde!
Viimati muutis Lauripoiss, 27 Apr 2010, 16:10, muudetud 1 kord kokku.
http://www.newtime.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasta

Mine “Veermik”