4*98 velgede sobivus Golfile

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
marti110
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 22 Veebr 2006, 15:53
Asukoht: Tartu-Adavere

4*98 velgede sobivus Golfile

Lugemata postitus Postitas marti110 »

On keegi proovinud reaalselt oma golfile alla panna 4*98 auguvahega velgi?
„Maailmas on 3 lihtsat viisi raha kaotamiseks – võidusõit on neist kiireim, naised kõige meeldivam ja põllumajandus kõige kindlam.” (Lord Amherst)

daff
Huviline
Postitusi: 601
Liitunud: 06 Dets 2006, 00:25
Auto: GMC Suburban 5.7, Golf III 1.8
Asukoht: Rakvere-Tallinn

Re: 4*98 velgede sobivus Golfile

Lugemata postitus Postitas daff »

Proovinud ei ole, aga ekstsentrik poltidega peaks saama panna.

Post
Huviline
Postitusi: 401
Liitunud: 13 Sept 2005, 17:10
Telefon: 5510911
Auto: Golf mk1, T3+ T3 syncro, Audi 80, Octavia 4x4, Lada 1200, Jawa 360, Dnepr Mt-10
Asukoht: Viljandi

Re: 4*98 velgede sobivus Golfile

Lugemata postitus Postitas Post »

Lada plekkveljed olid vahepeal all ja toimib küll, ladamehed kasutavad samas 4x100 velgi ja ei ole ka probleeme.
Stuck in the 70's

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5386
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Re: 4*98 velgede sobivus Golfile

Lugemata postitus Postitas jussike »

Pika aja peale tekivad probleemid, rikub poldid ja nende augud või lõhub velje ära. Omal kunagi G1 peal kogetud, kui lada velg suvalisel hetkel alla ära lagunes (tsentriava ja poltide vaheline ala tahtis veljest välja murduda) ning hiljem ei tahtnud need poldid enam midagi kinni hoida.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

marti110
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 22 Veebr 2006, 15:53
Asukoht: Tartu-Adavere

Re: 4*98 velgede sobivus Golfile

Lugemata postitus Postitas marti110 »

ma muidugi ei mõtle säugli plekkvelgi, vaid sepistatud velgesid, milega rahvasporti viljeleda. Igatahes ostsin ma need ära ja kui ikka ei sobi piisavalt hästi, siis müün edasi. Vähemalt saan sealt korralikud kruusakad omale.
„Maailmas on 3 lihtsat viisi raha kaotamiseks – võidusõit on neist kiireim, naised kõige meeldivam ja põllumajandus kõige kindlam.” (Lord Amherst)

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Re: 4*98 velgede sobivus Golfile

Lugemata postitus Postitas corbe »

marti110 kirjutas:ma muidugi ei mõtle säugli plekkvelgi, vaid sepistatud velgesid, milega rahvasporti viljeleda. Igatahes ostsin ma need ära ja kui ikka ei sobi piisavalt hästi, siis müün edasi. Vähemalt saan sealt korralikud kruusakad omale.
Kunagi sai ostetud rallikrossi G2, millega anti kaasa 2 jooksu sepistatud velgi vastavalt 4x100 ja 4x98 ning istusid nad mõlemad sinna alla. Lada omade peal olidki vist kruusakad ja ei olnud neil häda midagi.

Vasta

Mine “Veermik”