2000.a. Passati NAVI süsteem?

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
ivar80
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 16 Aug 2004, 13:08
Asukoht: Pärnu

2000.a. Passati NAVI süsteem?

Lugemata postitus Postitas ivar80 »

Tere!

Oskab keegi ?elda kas tavalisi CDR plaate on kah v?imalik seal k?ima saada. Originaal Audio-CD'd m?ngib normaalselt. Algul arvasin et CD lugeja must vms, kuna orig. kah h?sti ei m?nginud. Aga ei. Sai puhastatud ja CDR peale s?imab endiselt midagi saksa keeles.
Vaatasin et emulega t?mmates on saadaval mingid updated NAVI raadiotele. V?ib nendest mingi kasu olla? V tuleb mingi chip kuhugi sisse tinutada vms? Yhe variandina kavatsen proovida ka neid standalone CD kirjutajatele m?eldud toorikuid millel kiri "for audio only".
Andke teada kes probleemiga kursis v mingeid asjalikke m?tteid omab
Viimati muutis argo, 14 Mär 2012, 06:24, muudetud 1 kord kokku.

ReinZ86
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 25 Apr 2004, 11:07
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Lugemata postitus Postitas ReinZ86 »

lugesin ?hest arvutiajakirjast (arvutimaailm v?i arvutikasutaja) et need "for audio only" plaadid on lihtsalt sellest ajast kui veel v?he levinud oli plaadikirjutamine ja need tegelikult ei tohiks k?ll midagi muuta, aga muidugi proovida v?id :)

ivar80
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 16 Aug 2004, 13:08
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas ivar80 »

"For audio only" CD'le 1x kiirusega kirjutatud kasutades kirjutamiseks CloneCD'd - toimib :)
Katsetan edasi...
Edit: Need "audio" CD-d on m?eldud ikkagi neile kodustele eraldi seisvatele CD kirjutajatele mis aastaid tagasi toodeti ja muud CD-R'i ei tunnistand

[Muudetud: 30-3-2005 ivar80]

ivar80
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 16 Aug 2004, 13:08
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas ivar80 »

olen eelnevalt k?ik audio CD'd kirjutanud 4x kiirusega
kasutades NERO't

setka
Huviline
Postitusi: 572
Liitunud: 30 Jaan 2004, 18:20
Asukoht: TLN

Lugemata postitus Postitas setka »

ise kirjutan 52x audiot plaadile ja VW orig cd makk m?ngib ilma probleemideta... igaljuhul peaks v?lja lugema.... kui kiirelt kirjutatud, siis v?ib vaid hyplik olla m?ni koht plaadil.

ivar80
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 16 Aug 2004, 13:08
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas ivar80 »

nii. sama trikiga kirjutatud noname toorik hakkas m?ngima tuues kuuldavale tugevalt ragisevat heli. "audio" plaadile salvestatu m?ngib 5+

nyyd l?x kyll keerulisex, mis sellisest asjast sis arvata???

ivar80
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 16 Aug 2004, 13:08
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas ivar80 »

Nyyd juhtus nii, et yheltmaalt hakkas k?iki plaate m?ngima mis sinna sisse panin. Ilmselt ei olnud seda keegi ammu kasutanud ja oli pisut roostes :D
Sry et asjata paanikat tegin :)

setka
Huviline
Postitusi: 572
Liitunud: 30 Jaan 2004, 18:20
Asukoht: TLN

Lugemata postitus Postitas setka »

peaasi, et korda sai. Sama asi on ju autodega, tuleb nn. "sisse s?ita" korralikult :D ja ma ei m?tle, et tagant sisse :D

kaupz
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 09 Sept 2003, 17:38
Auto: Beetle 1302 71 ja T2 79 ning New Beetle 99a 1,9tdi
Asukoht: keila-tallinn
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas kaupz »

kus see navi sul asub? pakiruumis?
kuidas volumet muudad?

tuttaval on a6 98a ja kassett raadio, peaks tal ka soovitama smilers sisse visata

Lauri_s
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 17 Mai 2005, 17:16
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas Lauri_s »

Tere, sai siis soetatud passat, 99a millel ka navi peal! a kas navile on vaja cd boxi, et see armatuuris cd auk on aint navi cd jaoks vist? teine mure, kuidas otsida raadiojaamu jupiti, no kui autom otsing ei saa k?tte, et s?tiks manuaalselt paika! mina ei leidnud kusagilt seda ?les! help needed!!!

Lauri_s
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 17 Mai 2005, 17:16
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas Lauri_s »

J?rgmine k?simus, kus on sel s?steemil raadio antenn? teem...k?ik manualid olemas, a saksa keeles, ei oska!:( katusel aint navi antenn, see raadiot ei m?jutand, kui ?ra v?tsin...j?relikult raadio antenn mujal!?

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

Originally posted by RAINER2X
mul sama k?simus,et ostsin 99 aasta passati ja seal on blaupunkt RNS MFD ORIGINAAL MAKK SEES. KAS OLEX KUIDAGI V?IMALIK ,ET SEE AVA KUST NAVI PLAATE LOEB SAAX KA CD PLAATE LUGEMA PANNA
Ei.

Kratt
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 27 Sept 2008, 23:35
Asukoht: Pärnu

Re: 2000.a. Passati NAVI s?steem

Lugemata postitus Postitas Kratt »

Vabandan, et nii vana teema ülesse toon, aga vanemad ostsid peale pikka soovitust endale aasta 2001 kui ma ei eksi Passat B5.5 sedaani. See ei ole oluline, aga mis on oluline, et sellel on ka see tehase navi sees ja vaadates seda paneeli, siis tundub, et sealt samast navi DVD luugist peaks ka CD sisse minema, kuid süsteemis (Audio valikus) on CD hall ja seda üldse valida ei saa. Seega küsimus selline, et kas tolel isendil peaks kuskil CD-Box olema või mis mure võib olla. Mingi vana originaal CD sai ka sisse visatud, aga selle peale ei teinud aparaat piuksu ka mitte. Aga kirjad igatahes vihjavad, et CD peaks samast luugist sisse käima..."CD Changer" on seal kirjas (CD/DVD ava juures).

Ja uurides maad, siis nagu ma aru saan ja kui ma õigesti mäletan, peaks DVD versiooniga Navil saama paltikumi kaardi ka sisse sööta?
VW Das Auto

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Re: 2000.a. Passati NAVI s?steem

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

Kratt kirjutas: Ja uurides maad, siis nagu ma aru saan ja kui ma õigesti mäletan, peaks DVD versiooniga Navil saama paltikumi kaardi ka sisse sööta?
2001 aasta passatil peaks ikka see sama vana MFD olema, mis ei söö ei audio plaate ega midagi. CD eeldab originaal cd-boxi olemasolu. Neid MFD versioone ei tehtudki DVD-ega. Sellele versioonile ei saagi Baltikumi kaarte.
Pilt

Kratt
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 27 Sept 2008, 23:35
Asukoht: Pärnu

Re: 2000.a. Passati NAVI s?steem

Lugemata postitus Postitas Kratt »

Selline ta on jah. Ja kuskohas see CD-box peaks asuma? Et saaks vaadata, kas ta olemas on või kuhu saaks uue panna...
VW Das Auto

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Re: 2000.a. Passati NAVI s?steem

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

Kratt kirjutas:Selline ta on jah. Ja kuskohas see CD-box peaks asuma? Et saaks vaadata, kas ta olemas on või kuhu saaks uue panna...
Tavaliselt asuvad cd-boxid pagasiruumis.

Kratt
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 27 Sept 2008, 23:35
Asukoht: Pärnu

Re: 2000.a. Passati NAVI s?steem

Lugemata postitus Postitas Kratt »

Seljuhul peaks sealt kuskilt mingid juhtmed ülesse otsima, sest kui see CD-Box ei ole ingel [VW Bot: "Keel korda!"] teab kuhu ära peidetud, on ta teel Saksast siia kaduma läinud. Ehk sellep. on ka CD valik hall, sest ei ole seadet.
VW Das Auto

volx
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 30 Okt 2011, 16:51
Auto: Passat variant 4motion 96kw tdi
Asukoht: L.-Viru

Re: 2000.a. Passati NAVI süsteem?

Lugemata postitus Postitas volx »

Mul auto kindalaekas selline puldiga navi alpine nve-no55pv,mida sellega teha?Auto B5.5.
http://www.streetstereo.co.uk/navigation/system.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasta

Mine “Audio ja video”