K. G60 kohta

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
tnusepp
Huviline
Postitusi: 342
Liitunud: 11 Juul 2005, 19:47
Asukoht: ida-virumaa

K. G60 kohta

Lugemata postitus Postitas tnusepp »

Esimene küsimus siis: Mis vahe on G60 õli filtril ja tava 1,8 õli filtril. Poes tavaliselt ikka tahavad kohe anda mis läheb igale vw ja kui ütlen et vaadake ikka järgi siis võtavad kohe filtri leti pealt ära ja ütlevad et tellimise teema. Otsisin vastust aga ei leidnud ja inglis keelega on täpselt nii nagu on. Ise tellisin MANN W719/21.

Teine küsimus: Tekkis vaidlus G60 pritse üle. Mina väitsin et igase silindrisse pritsitakse siis kütet kui vaja. Algul väitis et kõik pihustid korraga lahti ja siis väitis et ei pritsitakse paraleelselt. Kuna ma elektroonikaga sina peal ei ole siis pikkalt ei vaidlenud kah.

Ettetänades
Sepp

Siim105
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 19 Apr 2008, 23:09
Auto: Vw JettaTX Mk1, Golf LD Mk1
Asukoht: Räpina
Tänatud: 1 kord

Re: K. G60 kohta

Lugemata postitus Postitas Siim105 »

Pole kindel aga olen kuulnud, et k-jetronikul on pihustid ''lahti'' koguaeg.
Lowly Gentleman
Welcome to my World. The World of Diesel.

cooler
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 22 Juun 2006, 20:48
Auto: Impreza STI
Asukoht: Pärnu mk. / Tallinn

Re: K. G60 kohta

Lugemata postitus Postitas cooler »

K ja KE-jetronicul koguaeg lahti, kogust regullib pritsepea. Digifantil paraleelselt ühendatud ja avatakse tõesti ühel ajal, kuid ei ole lahti koguaeg, lahtioleku aega regullib siis ecu vastavalt olukorrale :)

golfimees
Huviline
Postitusi: 294
Liitunud: 01 Nov 2004, 23:52
Auto: ´91 vw passat 2.0 G60 syncro; ´87 vw golf GTI 8v; `95 vw vento vr6
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 6 korda

Re: K. G60 kohta

Lugemata postitus Postitas golfimees »

g60 õlifiltril on põhja küljes võtmega keeramiseks poldipea kujuga junn. Kui ma nüüd ei eksi, oli see 27 võti, millega seda keerata sai, näed, ei mäleta. Kuigi iga aasta saab mitu korda õli vahetatud. Ei tea, kas muud erinevust on, muidu tavalise filtriga töötab ka ja õlisurve on ka sama.
Muidu on päris kehva filtrit lahti keerata kui tavaline on, ruumi seal ees vähe.
Viimati muutis golfimees, 27 Jaan 2011, 18:24, muudetud 1 kord kokku.

samzik
Klubiline
Postitusi: 1615
Liitunud: 21 Jaan 2004, 17:21
Telefon: 55558855
Auto: Passat tdi 4M 96kw 04/ Audi 90 tq 134kw/ Bully Syncro 2.1 82kw
Asukoht: Harjumaa, uuemõisa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: K. G60 kohta

Lugemata postitus Postitas samzik »

Pihusteid avatakse vastavalt vajadusele, aga kõik saavad korraga signaali, kuna neil on kõigile kamba peale kaks juhet. Mis jooksevad ühest pundist 8ks eraldi juhtmeks. Ühtegi lisa kusagilt ei tule. Pritsib klapi taha kuni klapp avaneb ja segu sisse surutakse.
Viimati muutis samzik, 27 Jaan 2011, 19:02, muudetud 2 korda kokku.
Palun helistada tööpäeviti 17:00-22:00 nädalavahetusel 10-22 ni, Tänu. Tel 55 558 855 Rain.

tnusepp
Huviline
Postitusi: 342
Liitunud: 11 Juul 2005, 19:47
Asukoht: ida-virumaa

Re: K. G60 kohta

Lugemata postitus Postitas tnusepp »

golfimees kirjutas:g60 õlifiltril on põhja küljes võtmega keeramiseks poldipea kujuga junn. Kui ma nüüd ei eksi, oli see 27 võti, millega seda keerata sai, näed, ei mäleta. Kuigi iga aasta saab mitu korda õli vahetatud. Ei tea, kas muud erinevust on, muidu tavalise filtriga töötab ka ja õlisurve on ka sama.
Muidu on päris kehva filtrit lahti keerata kui tavaline on, ruumi seal ees vähe.
No seda ma tean et originaalil saab võtmega lahti ja tavalisel põhi sile. Kas tõesti muud erinevust ei olegi pole tava filtrit käepärast et võrrelda.

Sepp

golfimees
Huviline
Postitusi: 294
Liitunud: 01 Nov 2004, 23:52
Auto: ´91 vw passat 2.0 G60 syncro; ´87 vw golf GTI 8v; `95 vw vento vr6
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 6 korda

Re: K. G60 kohta

Lugemata postitus Postitas golfimees »

nii välisel vaatlusel mina küll midagi erilist ei märganud
Aga muidu mul küll ei ole erilist probleemi Pärnust seda filtrit hankida, muidugi igas poes seda pole jah, isegi autoeksperdis mitte kuigi ma sealt käin kogu aeg küsimas ja nad tunnevad mind ja minu autot.

Vasta

Mine “Mootor”