mure golf 3-ga

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

mürr
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 09 Juul 2006, 00:03
Auto: VW PASSAT B5.5 1.8T
Asukoht: Tartu

Re: mure golf 3-ga

Lugemata postitus Postitas mürr »

nii nüüdseks on autol vahetatud ajust kuni küünaldeni kõik mida annaks vahetada aga jahedaga ikkagi puterdab tühikäigul.
suvel unustasin ära juba selle probleemi aga nüüd sügisepoole tuleb mure tagasi.ma enam ei kujuta ette.kas viga võiks olla järsku selles siilis mis asub sisselaskekollektoris.et ei tööta see asi nagu peaks.siis mõtlesin et vaakumiga mingi teema ja sellest äkki.et see õhufiltrikorpuses olev klapp äkki jukerdab ja jaheda ilmaga suleb külma õhu sissevõtu ja see on vaakumsüsteemis järsku ebatihe kuid vaatasin et see klapp avaneb isegi sooja ilmaga nii et selle viga jälle pole.
tuleb masin ära kuusakoski saata.viga mida keegi ei leia. :x
Kett maas, kumm katki!

mürr
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 09 Juul 2006, 00:03
Auto: VW PASSAT B5.5 1.8T
Asukoht: Tartu

Re: mure golf 3-ga

Lugemata postitus Postitas mürr »

igatahes viga on nüüdseks kõrvaldatud.probleem oli katkises kummipadjas mis asub karpa all.nüüd ei ühte vahelejättu.
tänud kõigile kes panid vaevaks arutleda.
Kett maas, kumm katki!

mürr
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 09 Juul 2006, 00:03
Auto: VW PASSAT B5.5 1.8T
Asukoht: Tartu

Re: mure golf 3-ga

Lugemata postitus Postitas mürr »

Siiski pole päris kõik ok.nüüd talvel on olnud ka üle 20 kraadi pakast ja uskumatu kuid auto töötab külmkäivitusel väga puhtalt.
vahest on peale käivitust teinud mõne vahelejätu kuid olgu.aga kui ilm on sula siis see ei meeldi üldse talle.hakkab puterdama ja kui tühikäigul käib jupp aega (näiteks roogin lund auto pealt ja ümbert)siis selle ajaga hakkavad pöörded langema.langevad ja langevad, auto hakkab värisema, sumpsist tuleb musta tossu, aga ma ei ole kunagi viitsin oodata kas lõpuks välja ka sureb aga no paarsada pööret on kui logiseb nagu õmblusmasin.gaasi andes läheb pöördesse ja tühikäik ka norm.kuid hakkab jälle vajuma.peale väikest sõitu jääb tühikäik normi.selline asi ilmus kui vahetatud sai karpa kummipadi.
milles võib asi olla?
Kett maas, kumm katki!

Heixio
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 25 Apr 2008, 21:58
Asukoht:

Re: mure golf 3-ga

Lugemata postitus Postitas Heixio »

Liitun ka teie klubiga,mul G3 1.6 55kw ja ka käima ei lähe külmaga,vahetatud küünlajuhtmed,küünlad,jagaja rootor ja muid pisividinaid....Minul juurde lisada niipalju et mul auto mängib vahepeal pööretega(tühikäigupöörded jäävad nt 2k juurde)
Igatahes edu:D

A ja mul tahmab küünlad jummala süsimustadeks ära:D

Ei tea mida peab tegema,et üks auto käiks normaalselt,ei tule enam pähe midagi vahetada:p
Viimati muutis Heixio, 20 Veebr 2011, 17:53, muudetud 1 kord kokku.

raiku
Huviline
Postitusi: 1676
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:07
Telefon: 5214714
Auto: G3, Sooda Oct (traktoore)
Asukoht: viljandi

Re: mure golf 3-ga

Lugemata postitus Postitas raiku »

Heixio kirjutas:Liitun ka teie klubiga,mul G3 1.6 55kw ja ka käima ei lähe külmaga,vahetatud küünlajuhtmed,küünlad,jagaja rootor ja muid pisividinaid....Minul juurde lisada niipalju et mul auto mängib vahepeal pööretega(tühikäigupöörded jäävad nt 2k juurde)
Igatahes edu:D

A ja mul tahmab küünlad jummala süsimustadeks ära:D

Ei tea mida peab tegema,et üks auto käiks normaalselt,ei tule enam pähe midagi vahetada:p
sooja külma andur. ehk siis see mis asub kusagil lõdvikute flantsil on vahetatud?
viljandi mölamies

EliteSoldier
Huviline
Postitusi: 919
Liitunud: 24 Juun 2006, 19:29
Auto: Volkswagen Golf III 1,6 55kW 1993, Golf 6 90kW TSI 2012
Asukoht: Keila

Re: mure golf 3-ga

Lugemata postitus Postitas EliteSoldier »

Mõtled vist ikka temperatuuri andurit :)
[color=blue]GOLF- Great, Outstanding, Lovely, Finest[/color]

Heixio
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 25 Apr 2008, 21:58
Asukoht:

Re: mure golf 3-ga

Lugemata postitus Postitas Heixio »

veel ei ole tempi andur vahetatud aga see viimane asi vahetada ja saab üsna pea vahetatud.eks hoian kursis

raiku
Huviline
Postitusi: 1676
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:07
Telefon: 5214714
Auto: G3, Sooda Oct (traktoore)
Asukoht: viljandi

Re: mure golf 3-ga

Lugemata postitus Postitas raiku »

EliteSoldier kirjutas:Mõtled vist ikka temperatuuri andurit :)
no jah et kas õues on soe või külm ;) :spin:
viljandi mölamies

vwgtr
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 29 Aug 2009, 12:33
Auto: Golf4, Nissan S14a Kouki.
Asukoht: Pärnu

Re: mure golf 3-ga

Lugemata postitus Postitas vwgtr »

mürr kirjutas:Siiski pole päris kõik ok.nüüd talvel on olnud ka üle 20 kraadi pakast ja uskumatu kuid auto töötab külmkäivitusel väga puhtalt.
vahest on peale käivitust teinud mõne vahelejätu kuid olgu.aga kui ilm on sula siis see ei meeldi üldse talle.hakkab puterdama ja kui tühikäigul käib jupp aega (näiteks roogin lund auto pealt ja ümbert)siis selle ajaga hakkavad pöörded langema.langevad ja langevad, auto hakkab värisema, sumpsist tuleb musta tossu, aga ma ei ole kunagi viitsin oodata kas lõpuks välja ka sureb aga no paarsada pööret on kui logiseb nagu õmblusmasin.gaasi andes läheb pöördesse ja tühikäik ka norm.kuid hakkab jälle vajuma.peale väikest sõitu jääb tühikäik normi.selline asi ilmus kui vahetatud sai karpa kummipadi.
milles võib asi olla?
Endal mul G3 1.8 66 samamoodi teinekord kipub pöördeid langetama, annad törtsu gaasi jälle kõik ok.. teinekord nii paarkorda

mürr
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 09 Juul 2006, 00:03
Auto: VW PASSAT B5.5 1.8T
Asukoht: Tartu

Re: mure golf 3-ga

Lugemata postitus Postitas mürr »

Näis las soojemaks lähevad ilmad siis vahetan kaane ära.ehk mõni klapp ei sulgu korralikult või mida iganes.sisselaske kollel on kummist rõngastihend läbi.tosool lekib vähe.uus kaalikas juba ootab.:)
Kett maas, kumm katki!

kazzukaz
Huviline
Postitusi: 738
Liitunud: 22 Sept 2008, 23:08
Telefon: 57819932
Auto: VW Golf 2 ´91
Asukoht: Saue
Tänatud: 1 kord

Re: mure golf 3-ga

Lugemata postitus Postitas kazzukaz »

Heixio kirjutas:Liitun ka teie klubiga,mul G3 1.6 55kw ja ka käima ei lähe külmaga,vahetatud küünlajuhtmed,küünlad,jagaja rootor ja muid pisividinaid....Minul juurde lisada niipalju et mul auto mängib vahepeal pööretega(tühikäigupöörded jäävad nt 2k juurde)
Igatahes edu:D

A ja mul tahmab küünlad jummala süsimustadeks ära:D

Ei tea mida peab tegema,et üks auto käiks normaalselt,ei tule enam pähe midagi vahetada:p
Tean, mida sa tunned :D
Minul aga ei olnud asi temp. anduris, vaid vaakumvoolikutes. Niiet uuri need hoolega üle ;)
Kaku
My VW must be broken - the "chechk engine" light is off.

Vasta

Mine “Mootor”