K:Passati pedaalid golf III?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Kasutaja avatar
argo
Foorumi arendaja
Postitusi: 2647
Liitunud: 17 Dets 2009, 14:39
Asukoht: Eesti
Tänanud: 78 korda
Tänatud: 50 korda

K:Passati pedaalid golf III?

Lugemata postitus Postitas argo »

Äkki keegi on sellise töö ette võtnud ja oskab töökäiku seletada? Nimelt soov panna passati pedaalid(õliga sidur) golf III(trossiga sidur). Aga need pedaalid tunduvad väga teistmoodi olema(kinnitused jne) kui golfis. :roll:
Kas tulemüüri tuleb siduri peasilindri jaoks eraldi auk lõigata ja pedaalide jaoks uued kinnitused teha? Või ei hakka üldse need passati pedaalid ja tuleb otsida golfi pedaalid millel õlisidur?

Argo
Kahe sõnaga, mis ajaks sysadminni närvi? Eile töötas; arenduses töötab; reedel laivi
PiltPiltPilt

Heigo
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 05 Nov 2003, 22:17
Asukoht: Tallinn / Tartu

Re: K:Passati pedaalid golf III?

Lugemata postitus Postitas Heigo »

Kui ma enda Golfi mootori swapi tegin, siis panin ka Passati õliga siduri. 94a Passati pealt. Kinnitused ja augud silindri jaoks on tulemüüris olemas. Minu Golfi pedaalil oli kinnitus olemas nii trossi kui õlisilindri jaoks. Samas ei julge kindlalt väita, et kõikidel nii on. Midagi uut ei pidanud aretama, midagi juurde ostma ka ei pidanud. Kokkuvõtvalt siis peaks Passati siduri peasilinder istuma ilusasti Golfi pedaalide külge.

Kasutaja avatar
argo
Foorumi arendaja
Postitusi: 2647
Liitunud: 17 Dets 2009, 14:39
Asukoht: Eesti
Tänanud: 78 korda
Tänatud: 50 korda

Re: K:Passati pedaalid golf III?

Lugemata postitus Postitas argo »

Heigo kirjutas:Kui ma enda Golfi mootori swapi tegin, siis panin ka Passati õliga siduri. 94a Passati pealt. Kinnitused ja augud silindri jaoks on tulemüüris olemas. Minu Golfi pedaalil oli kinnitus olemas nii trossi kui õlisilindri jaoks. Samas ei julge kindlalt väita, et kõikidel nii on. Midagi uut ei pidanud aretama, midagi juurde ostma ka ei pidanud. Kokkuvõtvalt siis peaks Passati siduri peasilinder istuma ilusasti Golfi pedaalide külge.
Mis aasta golf sul oli?
Kahe sõnaga, mis ajaks sysadminni närvi? Eile töötas; arenduses töötab; reedel laivi
PiltPiltPilt

Heigo
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 05 Nov 2003, 22:17
Asukoht: Tallinn / Tartu

Re: K:Passati pedaalid golf III?

Lugemata postitus Postitas Heigo »

1993

helari
Huviline
Postitusi: 629
Liitunud: 27 Veebr 2009, 21:46
Telefon: 5182668
Auto: Vw Polo Coupe
Asukoht: Tartust 18 Km Viljandi poole

Re: K:Passati pedaalid golf III?

Lugemata postitus Postitas helari »

Pead ikka VIST armatuuri maha võtma et seda teha. Peaks olema bolt-on need pedaalid. Ise olen pannud passati pedaalid Golf 2 ja sinna pidi sidurisilindri jaoks augu tulemüüri tegema Aga kuna G3 on õlisiduriga tehasest tulnud siis on arvatavasti kõik augud olemas.

Kasutaja avatar
argo
Foorumi arendaja
Postitusi: 2647
Liitunud: 17 Dets 2009, 14:39
Asukoht: Eesti
Tänanud: 78 korda
Tänatud: 50 korda

Re: K:Passati pedaalid golf III?

Lugemata postitus Postitas argo »

helari kirjutas:Pead ikka VIST armatuuri maha võtma et seda teha. Peaks olema bolt-on need pedaalid. Ise olen pannud passati pedaalid Golf 2 ja sinna pidi sidurisilindri jaoks augu tulemüüri tegema Aga kuna G3 on õlisiduriga tehasest tulnud siis on arvatavasti kõik augud olemas.
Armatuur juba maas, aga sinna ligipääs on ikka eriti n*ss :D Et neid pedaale sealt kätte saada, peab pmt kõik esiotsa tühjaks tegema. Minu arust seal tulemüüril küll seda auku ei ole ja siduripedaalil ka kinnituskohta silindri jaoks, aga uurin veel seal, äkki saab rohkem sotti.
Viimati muutis argo, 05 Mai 2011, 11:12, muudetud 1 kord kokku.
Kahe sõnaga, mis ajaks sysadminni närvi? Eile töötas; arenduses töötab; reedel laivi
PiltPiltPilt

Heigo
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 05 Nov 2003, 22:17
Asukoht: Tallinn / Tartu

Re: K:Passati pedaalid golf III?

Lugemata postitus Postitas Heigo »

Mina armatuuri maha ei võtnud, sest selle jaoks puudus igasugune vajadus. Pedaalid jäid Golfi omad.

Kasutaja avatar
argo
Foorumi arendaja
Postitusi: 2647
Liitunud: 17 Dets 2009, 14:39
Asukoht: Eesti
Tänanud: 78 korda
Tänatud: 50 korda

Re: K:Passati pedaalid golf III?

Lugemata postitus Postitas argo »

Nii sai siis esiots täiesti puhtaks tehtud ja vanad pedaalid sain kätte. Auku tulemüüris ei ole ja pedaalidel ei ole ka valmidust. Passati pedaalid ei hakka(absoluutselt kõik on erinev), peab ikka samasugused pedaalid muretsema, näiteks vr-6 omad, millel oleks kinnitused ka samad, siis on asi natuke lihtsam :roll:
Kahe sõnaga, mis ajaks sysadminni närvi? Eile töötas; arenduses töötab; reedel laivi
PiltPiltPilt

Vasta

Mine “Kere & Sisu”