Dsg kastide probleemid, kokkupuude ja remont.

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses käigukastide ja siduritega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
mauh
Huviline
Postitusi: 1151
Liitunud: 19 Mär 2005, 20:38
Telefon: +358401715165
Auto: Passat B7 103kw Bluemotion TDI
Asukoht: Soomes, aegajalt ka Tartu
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Dsg kastide probleemid, kokkupuude ja remont.

Lugemata postitus Postitas mauh »

Tervist
Mõtlesin, et teeks teema dsg kasti kohta, et kellel on sellega probleeme olnud, kuidas auto käitunud on ja mis meditsiini kasutatud.

Minul enda autol siis algas asi sellega,et oli mingi klõbin sees ja auto astub kohalt minema hõpates ja käiku mega järsult lülitades. Kui kohapealt minnes gaasi ei anna ja auto hakkab vaikselt liikuma siis muret ei ole. Taguradades liigub auto nagu keegi mängiks gaasi pedaaliga minu eest. Klõbina rohuks oli hooratta vahetus. Aga 1st käiku lülitab ikka järsult ja ka tagurdamine keerukas. Lasknud teha siduri kalibreerimist ja tarkvara vahetust aga ei mingit abi sellest ei old. Kas kellegil sarnast viga olnud? Ja kuidas gaasipedaaliga on minu auto hakkab gaasi vajutamise peale reageerima kui ma olen pedaali juba natukene alla vajutanud, et oleks nagu mingit ühi maa nnem kui asi reageerima hakkab.
Elu on nagu lill, mida rohkem si..a seda paremini õitseb!
Kunagi pole liiga palju lisvarustust! Kui tunned , et sulle jääb väheks tule ytle , ja panen juurde :) +358401715165. lhallimae@gmail.com
http://mauh-vw.blogspot.fi/

mauh
Huviline
Postitusi: 1151
Liitunud: 19 Mär 2005, 20:38
Telefon: +358401715165
Auto: Passat B7 103kw Bluemotion TDI
Asukoht: Soomes, aegajalt ka Tartu
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Dsg kastide probleemid, kokkupuude ja remont.

Lugemata postitus Postitas mauh »

Sai siin proovitud kaas passati omanikuga ja selgus, et pedaalis asi ei olnud:(
Kunagi pole liiga palju lisvarustust! Kui tunned , et sulle jääb väheks tule ytle , ja panen juurde :) +358401715165. lhallimae@gmail.com
http://mauh-vw.blogspot.fi/

Tan
Huviline
Postitusi: 494
Liitunud: 28 Juun 2003, 15:32
Telefon: 56845550
Auto: VW Golf 1R ; VW Golf V GTI ; 2x VW Scirocco II ; VW Multivan T5
Asukoht: Tallinn

Re: Dsg kastide probleemid, kokkupuude ja remont.

Lugemata postitus Postitas Tan »

Jussike auto teemast:
"Hakkas see pihta paar nädalat tagasi, kui läks mingil seni tuvastamata põhjusel (isegi targad saksa insenerid on siiamaani selle veaga kimpus) hulluks käigukasti mehhatroonika plokk. Seisnes see selles, et aegajalt, eriti töösoojalt kohalt võtt oli üli järsk nagu manuaaliga laseks siduri laksti lahti ja enne seisma jäämist esimese käigule minek oli samuti tugeva jõnksatuse saatel."

Huvitav ,et mu endisel Touranil oli vahepeal sama anomaalia kuid kadus ära ja pärast seda sai veel oma aasta sõidetud ning uusi sümptomeid ei esinenud.Nüüd aga sama jama mu Golfil.
Kas seda mehhatroonika plokki korrasolekut annab kuidagi kontrollida? Pean silmas just VaG-Com või analoogset.
Kontakt : 56 84 55 50

mauh
Huviline
Postitusi: 1151
Liitunud: 19 Mär 2005, 20:38
Telefon: +358401715165
Auto: Passat B7 103kw Bluemotion TDI
Asukoht: Soomes, aegajalt ka Tartu
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Dsg kastide probleemid, kokkupuude ja remont.

Lugemata postitus Postitas mauh »

Jah selle mehhatroonika ploki vastuse saab aint anda tehas ka ja kuidas ja mis vahetada tuleks. Olen siin oodanud seda vastust juba tiba aega aga mõtlersin et kas kellegil samu sümptomeid ka oled. Mis kõige parem,ommikuti tööle sõites sõidab ta kenasti, Töölt tagasi nagu konn. Äkki meeldib talle aint tööle sõita:D
Kunagi pole liiga palju lisvarustust! Kui tunned , et sulle jääb väheks tule ytle , ja panen juurde :) +358401715165. lhallimae@gmail.com
http://mauh-vw.blogspot.fi/

Tan
Huviline
Postitusi: 494
Liitunud: 28 Juun 2003, 15:32
Telefon: 56845550
Auto: VW Golf 1R ; VW Golf V GTI ; 2x VW Scirocco II ; VW Multivan T5
Asukoht: Tallinn

Re: Dsg kastide probleemid, kokkupuude ja remont.

Lugemata postitus Postitas Tan »

Uurisin seda teemat ka teistest foorumitest.Ja selgus ,et VW tehas on sellest probleeemist teadlik ja mingitel masinatel läheb see tehase garantii alla.Oli vist ´08 alates USA-s ja Saksas alates ´07 ning läbisõit peab jääma alla 100 000 miili/160 000 km. Minu masinal on kahjuks vastavad andmed ´05 ja 172000km. Pole vist erilist lootust aga igatahes pean nii kui nii esindusse süütepoole vahetama minema ,eks siis uurib sealt seda teemat täpsemalt.
Kontakt : 56 84 55 50

mauh
Huviline
Postitusi: 1151
Liitunud: 19 Mär 2005, 20:38
Telefon: +358401715165
Auto: Passat B7 103kw Bluemotion TDI
Asukoht: Soomes, aegajalt ka Tartu
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Dsg kastide probleemid, kokkupuude ja remont.

Lugemata postitus Postitas mauh »

Tere
Mul on 07 aga läbisõit kerimatta kujul 235000, et tasuta korda ei tehta:D
Kunagi pole liiga palju lisvarustust! Kui tunned , et sulle jääb väheks tule ytle , ja panen juurde :) +358401715165. lhallimae@gmail.com
http://mauh-vw.blogspot.fi/

alts20
Huviline
Postitusi: 580
Liitunud: 01 Sept 2005, 16:03
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Re: Dsg kastide probleemid, kokkupuude ja remont.

Lugemata postitus Postitas alts20 »

palju siis selle mehhatroonikaploki letihind on truule kodanikule ? :)

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5385
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Re: Dsg kastide probleemid, kokkupuude ja remont.

Lugemata postitus Postitas jussike »

alts20 kirjutas:palju siis selle mehhatroonikaploki letihind on truule kodanikule ? :)
Ilma vahetusfondita oli vist miski kuni 33 000 EEK-i kanti, vahetusfondiga kuskil 24 kilo EEK-i kanti.
Vahetusfondi osa ei laienenud kõigile st. esimeste aastate kerenumbritele.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Vasta

Mine “Ülekanne”