Coiloverid

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Coiloverid

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

Kunagi oli siin tellimise teema nende kohta kuid kurjad keeled rääkisid, et see tellimine lõpetati ära. Küsimus siis järgmine, et kas ja kust oleks võimalik endale hankia Roccori coile?
Viimati muutis argo, 17 Nov 2014, 08:50, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, Octavia ‘15 tdi
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas Siim »

ardiilves kirjutas:Kunagi oli siin tellimise teema nende kohta kuid kurjad keeled rääkisid, et see tellimine lõpetati ära. Küsimus siis järgmine, et kas ja kust oleks võimalik endale hankia Roccori coile?
Eraisikute käest siis, ja nimi on siiski ROKKOR. :P
Minul näiteks joppas, ja sain odavamalt isegi.Nn "kasutatud" coilid, pakendis alles. :yes:
Viimati muutis Siim, 16 Aug 2011, 14:37, muudetud 1 kord kokku.

freeser
Huviline
Postitusi: 1328
Liitunud: 03 Sept 2007, 22:24
Telefon: 5176554
Auto: Audi a4 1,9TDi Quattro VW Golf I Cabri turbo
Asukoht: Pärnu

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas freeser »

Mina isiklikult enam rokkoreid ei ostaks, järgmisena võtan vähe kallimad, aga paremad asjad ja Eestist. Peale talve pole nad enam üldse nii head kui algul olid, või olen lihtsalt vähe kehvemad asjad saanud.

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

botzor kirjutas:
ardiilves kirjutas:Kunagi oli siin tellimise teema nende kohta kuid kurjad keeled rääkisid, et see tellimine lõpetati ära. Küsimus siis järgmine, et kas ja kust oleks võimalik endale hankia Roccori coile?
Eraisikute käest siis, ja nimi on siiski ROKKOR. :P
Minul näiteks joppas, ja sain odavamalt isegi.Nn "kasutatud" coilid, pakendis alles. :yes:
Ei ole neid väga müügil liikumas näinud. Äkki oskad soovitada kust otsida või kus silma peal hoida? Sorry selle nime pärast. Panin natukene mööda jah.
freeser kirjutas:Mina isiklikult enam rokkoreid ei ostaks, järgmisena võtan vähe kallimad, aga paremad asjad ja Eestist. Peale talve pole nad enam üldse nii head kui algul olid, või olen lihtsalt vähe kehvemad asjad saanud.
Milles see "headus" siis kajastab või kuidas tunnetad et enam nii head ei ole? Palju maksid rokkorid ja palju umbes võiksid maksta need nn kallimad mida vaatad?
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Jurmola
Huviline
Postitusi: 1493
Liitunud: 05 Juun 2007, 23:05
Auto: Golf 2
Asukoht: Tartu
Tänatud: 25 korda
Kontakt:

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas Jurmola »

Võta ebay lahti, sealt saad 100 erinevat pakkumist, hinnavahed neil kõigil ala mõni euro. Kallimaid on seal ka esindatud.

greenkamikaze
Huviline
Postitusi: 279
Liitunud: 20 Sept 2008, 18:52
Asukoht: Tallinn

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas greenkamikaze »

Talvel Eestis coilidega sõitmine on minu meelest debiilsus, loogiline et need kaua vastu siis ei pea ja mul oleks pigem autost endast kahju, rääkimata sõidumugavusest.
Lowlifer
Wheel-Whore

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Müts maha vastajale greenkamikaze.

Jurmola
Huviline
Postitusi: 1493
Liitunud: 05 Juun 2007, 23:05
Auto: Golf 2
Asukoht: Tartu
Tänatud: 25 korda
Kontakt:

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas Jurmola »

Vägapalju oleneb milleks kasutada coile ja milliseid coile. Rallispordis on näiteks täiesti loomulik, et peale igat rallit võetakse coilid lahti ja puhastatakse. Kui inimene plaanib osta omale 200 eur maksva amordi+vedru komplekti(coilid) ja sõita nendega 2+ aastat, nii talvel kui ka suvel ja mitte neid puhastada vahepeal, pole ime et need ei kesta. Isiklikust kogemustest võin öelda, et rokkori colile võid sa regullida ka peale ühe talve kasutamist, kuid jomiga tekib probleeme. Kasutasin oma jomme ühe suve ja kaks talve ning ei saanud öelda, et nad väga pehmeks olid vahepeal läinud. Pigem oli selline probleem et talvel olid need liiga jäigad ja pekid liiga kõvasti.

ingli [VW Bot: "Keel korda!"], pikk jutt sai. Anname andeks - promill sees..

Tan
Huviline
Postitusi: 494
Liitunud: 28 Juun 2003, 15:32
Telefon: 56845550
Auto: VW Golf 1R ; VW Golf V GTI ; 2x VW Scirocco II ; VW Multivan T5
Asukoht: Tallinn

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas Tan »

Siin võime rääkida odava ja kallima otsa coiloveridest.Ühed kestavad aastast aastasse ja teisi pead iga hooaeg vahetama,hooldama ning puhastama.Arvestades ,et masinat kasutatakse tänavaliikluses mitte sportlikel eesmärkidel.
Ise olen kasutanud JOM´i ja Bilsteini komplekte ja võin südame rahuga öelda ,et sa saad seda mille eest maksad.Ehk ,sõitsin mina G4-ga bilsudega a´la 2-3 aastat (aastaringselt) ja praegu ka uus omanik ning pole probleeme .Samas JOM´e sain G3 all kasutada pool suve kui hakkasid lekkima.
Nii,et lause : "Talvel Eestis coilidega sõitmine on minu meelest debiilsus" on küll kohatu .
Kontakt : 56 84 55 50

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas tito »

Tan kirjutas:Siin võime rääkida odava ja kallima otsa coiloveridest.Ühed kestavad aastast aastasse ja teisi pead iga hooaeg vahetama,hooldama ning puhastama.Arvestades ,et masinat kasutatakse tänavaliikluses mitte sportlikel eesmärkidel.
Ise olen kasutanud JOM´i ja Bilsteini komplekte ja võin südame rahuga öelda ,et sa saad seda mille eest maksad.Ehk ,sõitsin mina G4-ga bilsudega a´la 2-3 aastat (aastaringselt) ja praegu ka uus omanik ning pole probleeme .Samas JOM´e sain G3 all kasutada pool suve kui hakkasid lekkima.
Nii,et lause : "Talvel Eestis coilidega sõitmine on minu meelest debiilsus" on küll kohatu .
Elavaks tõestuseks on Kristjan ,kes tsipa kõrgemaks enda madallennuagregaadi sättis ja tuiskas lumevaalude vahel :D
Minul on Eestist ostetud Jom id ja sain odavamalt ,kui Saksast need Rokkorid .Võlusõna on http://www.keisei-racing.com" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Olaviga tuleb lihtsalt aega varuda ,kui asju kohapeal pole :wink:
Viimati muutis Anonymous, 17 Aug 2011, 12:53, muudetud 1 kord kokku.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

tito kirjutas:
Tan kirjutas:Siin võime rääkida odava ja kallima otsa coiloveridest.Ühed kestavad aastast aastasse ja teisi pead iga hooaeg vahetama,hooldama ning puhastama.Arvestades ,et masinat kasutatakse tänavaliikluses mitte sportlikel eesmärkidel.
Ise olen kasutanud JOM´i ja Bilsteini komplekte ja võin südame rahuga öelda ,et sa saad seda mille eest maksad.Ehk ,sõitsin mina G4-ga bilsudega a´la 2-3 aastat (aastaringselt) ja praegu ka uus omanik ning pole probleeme .Samas JOM´e sain G3 all kasutada pool suve kui hakkasid lekkima.
Nii,et lause : "Talvel Eestis coilidega sõitmine on minu meelest debiilsus" on küll kohatu .
Elavaks tõestuseks on Kristjan ,kes tsipa kõrgemaks enda madallennuagregaadi sättis ja tuiskas lumevaalude vahel :D
Minul on Eestist ostetud Jom id ja sain odavamalt ,kui Saksast need Rokkorid .Võlusõna on http://www.keisei-racing.com" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Olariga tuleb lihtsalt aega varuda ,kui asju kohapeal pole :wink:
Kahjuks ei suuda mina seda lehekülge avada hetkel.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

tito kirjutas:
Tan kirjutas:Siin võime rääkida odava ja kallima otsa coiloveridest.Ühed kestavad aastast aastasse ja teisi pead iga hooaeg vahetama,hooldama ning puhastama.Arvestades ,et masinat kasutatakse tänavaliikluses mitte sportlikel eesmärkidel.
Ise olen kasutanud JOM´i ja Bilsteini komplekte ja võin südame rahuga öelda ,et sa saad seda mille eest maksad.Ehk ,sõitsin mina G4-ga bilsudega a´la 2-3 aastat (aastaringselt) ja praegu ka uus omanik ning pole probleeme .Samas JOM´e sain G3 all kasutada pool suve kui hakkasid lekkima.
Nii,et lause : "Talvel Eestis coilidega sõitmine on minu meelest debiilsus" on küll kohatu .
Elavaks tõestuseks on Kristjan ,kes tsipa kõrgemaks enda madallennuagregaadi sättis ja tuiskas lumevaalude vahel :D
Minul on Eestist ostetud Jom id ja sain odavamalt ,kui Saksast need Rokkorid .Võlusõna on http://www.keisei-racing.com" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Olariga tuleb lihtsalt aega varuda ,kui asju kohapeal pole :wink:
Olavi ja http://www.carshop.ee" onclick="window.open(this.href);return false;

ValgeKotkas
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 11 Mai 2011, 19:13
Auto: Golf 3
Asukoht: Tallinn

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas ValgeKotkas »

Ise ei julgeks küll Olavi jutule minna...Ebausaldusväärne ja valetaja (just see "kui asju kohal pole" variant).
Viimati muutis ValgeKotkas, 17 Aug 2011, 12:41, muudetud 1 kord kokku.

Cpstuning
Huviline
Postitusi: 198
Liitunud: 12 Nov 2010, 15:54
Asukoht:

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas Cpstuning »

Bmw klubist kasutaja Interface kaudu saab JOM coile, tal peaks siin foorumis ka kasutaja olema!

parm
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 28 Mär 2003, 10:06
Asukoht:
Kontakt:

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas parm »

Tere,

Ei tasu midagi karta, enne tellimist täpsutame JOM laoseisu ja viimase 1,5a jooksul pole tarneprobeeme olnud.

Probleeme on olnud klientidega, kes ei suuda oma rahavoogusid kontrollida ja kelle kaupasid oleme 50% ettemaksupärast pidanud kuude kaupa ladustama, kuna klient ei suuda leida teist 50%, et tasuda ülejäänud arve.

Ei tea ühetgi lahendamata probleemi ja nii mõnedki kliendid on saanud CARSHOP.EE kaudu tasuta tooteid, kuna tehasest valesti saadetud tooted oleme kliendile jätnud tasuta.

Võite julgelt ühendust võtta ja garanteerin teile parima hinna JOM toodetelt.

Olavi
tel 6701222
info@carshop.ee
(Varuosad & Tuuning) CARSHOP.EE - KÕIGE SOODSAMAD VARUOSAD !
telefon 6701222 www.carshop.ee 24H | päringud ja hinnasoovid info@carshop.ee

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Ise sõidan ka Jomidega ringi. Ostetud sai eelmise aasta suvel. Talveks ma neid ära ei võtnud. Polnud nad midagi nii eriliselt jäigad ja linnas oli täitsa normaalne liigelda. Siis sai aga autot vahetatud ning coilid alles jäetud. Uuele autole allakruvides selgus siis, et üks nn reguleerimisketastest oli lootusetult kinnikiilunud. Tuli leida treial kes selle lahti lõikaks ja uue ketta teeks. No ja nüüd vuran nendega ringi ja pole hullu miskit. Siiani (pthüi, pthhüi, pthüii) on nad hästi vastupidanud, sõidan ka ainult linnas nendega.
Tellitud sai ka carshopist, tulid tõesti kaua kohale. Praegu ootan sealt iluvõret. Ülekanne sai tehtud 03.08 ja 10.08 ilmus tellimusse märge "tellitud". Lubati, et tarneaeg on 1-2 nädalat. Seega kohale peaks see heal juhul 24.08 jõudma. :lol:
W8

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas --keit-- »

Ladu24.ee pakub ka jom tooteid, et sealt võib ka uurida mis pakkumise teevad, viimati oli vist 200 eur.
Võiksin pikemalt kirjutada ta-technix ja Jom coilidest aga ei viitsi trükkida eriti :D Et kui kellegil huvi siis postkast avatud ja võin küsimustele vastata :D
Endal olnud päris mitu mitu jooksu all olnud jne nii talveks eraldi kui ka suveks...
Igatahes üldiselt ütlen, et ta-technix coilid on siiani paremad siiski olnud kui minu kasutuses olnud paar jooksu jom coile.
Aga igatahes on kindel see, et originaalvedrustusega ja suurte ratastega on talvel parem :D

Kasutaja avatar
argo
Foorumi arendaja
Postitusi: 2647
Liitunud: 17 Dets 2009, 14:39
Asukoht: Eesti
Tänanud: 78 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas argo »

--keit-- kirjutas:Ladu24.ee pakub ka jom tooteid, et sealt võib ka uurida mis pakkumise teevad, viimati oli vist 200 eur.
Võiksin pikemalt kirjutada ta-technix ja Jom coilidest aga ei viitsi trükkida eriti :D Et kui kellegil huvi siis postkast avatud ja võin küsimustele vastata :D
Endal olnud päris mitu mitu jooksu all olnud jne nii talveks eraldi kui ka suveks...
Igatahes üldiselt ütlen, et ta-technix coilid on siiani paremad siiski olnud kui minu kasutuses olnud paar jooksu jom coile.
Aga igatahes on kindel see, et originaalvedrustusega ja suurte ratastega on talvel parem :D
Kust sa neid ta-technixi coile tellinud/ostnud oled?
Kahe sõnaga, mis ajaks sysadminni närvi? Eile töötas; arenduses töötab; reedel laivi
PiltPiltPilt

CHORT
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 14 Apr 2009, 09:11
Auto: Toyota Avensis '08
Asukoht: Tallinn

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas CHORT »

argo1987 kirjutas: Kust sa neid ta-technixi coile tellinud/ostnud oled?
Mina sain enda omad saksa e-bay'st

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Kas nüüd siis ongi nii, et pole toodet, pole raha ja meilidele ei suvatseta ka enam vastata?

parm kirjutas:Tere,
Ei tasu midagi karta, enne tellimist täpsutame JOM laoseisu ja viimase 1,5a jooksul pole tarneprobeeme olnud.

Probleeme on olnud klientidega, kes ei suuda oma rahavoogusid kontrollida ja kelle kaupasid oleme 50% ettemaksupärast pidanud kuude kaupa ladustama, kuna klient ei suuda leida teist 50%, et tasuda ülejäänud arve.

Ei tea ühetgi lahendamata probleemi ja nii mõnedki kliendid on saanud CARSHOP.EE kaudu tasuta tooteid, kuna tehasest valesti saadetud tooted oleme kliendile jätnud tasuta.

Võite julgelt ühendust võtta ja garanteerin teile parima hinna JOM toodetelt.

Olavi
tel 6701222
info@carshop.ee
W8

-huviline-
Huviline
Postitusi: 352
Liitunud: 07 Veebr 2007, 16:49
Asukoht:

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas -huviline- »

Üldiselt võiks ikka helistada sellisel juhul juba...virtuaalne suhlemine äriasjades sakib.
Viimati muutis -huviline-, 09 Sept 2011, 20:36, muudetud 1 kord kokku.
G2 1.6

daff
Huviline
Postitusi: 601
Liitunud: 06 Dets 2006, 00:25
Auto: GMC Suburban 5.7, Golf III 1.8
Asukoht: Rakvere-Tallinn

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas daff »

-huviline- kirjutas:Üldiselt võiks ikka helistada sellisel juhul juba...virtuaalne suhlemine äriasjades sakib.
Minu ametialal on kiiruse osas jah helistamine oluline, aga virtuaalne suhtlemine (loe: e-mailid) väga olulised, sest inimeste lubadustest ja kokkulepetest jääb jälg maha, mida saab hiljem vajadusel kasutada. Taustainfona, et olen tootmisettevõttes strateegiline ostja.

ValgeKotkas
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 11 Mai 2011, 19:13
Auto: Golf 3
Asukoht: Tallinn

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas ValgeKotkas »

ValgeKotkas kirjutas:Ise ei julgeks küll Olavi jutule minna...Ebausaldusväärne ja valetaja (just see "kui asju kohal pole" variant).
Ma hoiatasin, ei mõelnud välja ju... praegu tuleb ilusti välja umbes sama, mis peale tellimist :?
Viimati muutis ValgeKotkas, 09 Sept 2011, 22:23, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Ot: Sain täna hommikul võre kätte- lõpp hea, kõik hea. :D
W8

AlexP
Huviline
Postitusi: 149
Liitunud: 12 Apr 2011, 20:13
Auto: Golf 3 /1.6 55kw
Asukoht:

Re: Coiloverid

Lugemata postitus Postitas AlexP »

tibullus kirjutas:Ot: Sain täna hommikul võre kätte- lõpp hea, kõik hea. :D

Küll läks alles aega...
Mõtlesin coilid sealt tellida, aga vist jääb ära kui pakk kuu aega tuleb.

Vasta

Mine “Veermik”