Mis võib viga olla, kui ukse klaasi ei saa alla kerida, hoob käib kergelt ringi, sai kunagi talvel liiga palju jõudu rakendatud ja käis mingi prõks. akent saab allaliigutada, kui kerida hooba ning sii snäppudega klaas järgi libistada. Klaasi üles saab hoovast tõsta ilusti.
Autoks, G3 1,6 55kW 1993a
Tänan!
G3 ukseklaasi tõstuki probleem
Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu
-
- Huviline
- Postitusi: 919
- Liitunud: 24 Juun 2006, 19:29
- Auto: Volkswagen Golf III 1,6 55kW 1993, Golf 6 90kW TSI 2012
- Asukoht: Keila
-
- Huviline
- Postitusi: 919
- Liitunud: 24 Juun 2006, 19:29
- Auto: Volkswagen Golf III 1,6 55kW 1993, Golf 6 90kW TSI 2012
- Asukoht: Keila
Re: G3 ukseklaasi tõstuki probleem
Okei, ja see tähendab uksepolstri mahavõtmist, eks? Mismoodi see klaasi külge kinnitub, kuidagi liimiga või mingite fiksaatoritega?
[color=blue]GOLF- Great, Outstanding, Lovely, Finest[/color]
Re: G3 ukseklaasi tõstuki probleem
võta polster maha ,keri klaas täpselt nii palju alla ,et näed neid kinnitusi sealt (umbes pool klaasi peaks ukse sees olema) ja siis saad juba ise aru mida ja kus pead lahti kruttima ning mis seal täpselt katki on,golf 3 akna süsteem on väga lihtne.EliteSoldier kirjutas:Okei, ja see tähendab uksepolstri mahavõtmist, eks? Mismoodi see klaasi külge kinnitub, kuidagi liimiga või mingite fiksaatoritega?
Anna hiljem siia kh teada mis täpselt katki oli ning kuidas talitasid,abiks teistelegi
