Alpine CDE-9882Ri + Alpine KCE-350BT

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Alan
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 19 Nov 2007, 13:37
Auto: Kõike näinud Golf MK2 Rät
Asukoht: Harjumaa/Tallinn

Alpine CDE-9882Ri + Alpine KCE-350BT

Lugemata postitus Postitas Alan »

Sai siis autosse paigaldatud makk Alpine CDE-9882Ri ja lisaks Bluetooth adapter Alpine KCE-350BT. Aga need ei taha omavahel hästi läbi saada...

Kui ühendada telefon (telefon leiab BT seadme ilusti üles ja ühendab ära) BT adapteriga ja teha kõne, siis väljaminevat heli on kuulda (teisel inimesel siis), kuid sissetulevat heli ei ole. Makk lükkab muusika kinni, kuid ei näita, et oleks midagi ühendatud.

Ka niisama BT kaudu telefonist muusikat lastes, ei jõua see makini (kuigi telefon ise näitab, et kõik peaks toimima - olen proovinud ka erinevaid telefone).

Ühesõnaga kuni BT seadmeni kõik tundub toimivat, aga sealt edasi makki ei jõua mitte mingit infot. Makk ütleb nii telefoni valiku, kui ka BT audio valiku kohapeal "NO UNIT".

Ehk on kellelgi kogemusi antud seadmetega? Minul hetkel mõistus otsas... (Makil kõik kõlardi ühendatud läbi võimendite...).

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Alpine CDE-9882Ri + Alpine KCE-350BT

Lugemata postitus Postitas R36 »

Tagasi viia, või vahetada ringi.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Alpine CDE-9882Ri + Alpine KCE-350BT

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

Kasutad mingit Android telefoni? Kuidagi tuttav analoogia minu Alpinega kuigi mul KCE-400bt mudel. Kahjuks pole teha midagi eriti, kuna Alpine ei tegele nende ühenduvuse probleemidega eriti. Mõneljuhul on soovitatud veel üks bluetooth telefon lisada seadmele... Kuigi mul ei aidanud ka see ja kogu süsteem toimib ikka bluetoothi koha pealt kuidas heaks arvab.

[ Postitus tehtud Android'i kaudu ] Pilt

Alan
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 19 Nov 2007, 13:37
Auto: Kõike näinud Golf MK2 Rät
Asukoht: Harjumaa/Tallinn

Re: Alpine CDE-9882Ri + Alpine KCE-350BT

Lugemata postitus Postitas Alan »

Tagasi viia, ega ümber vahetada kahjuks enam ei saa :(

Olen sinna igasugu telefone juba proovinud. Hetkel endal on mingi vanem samsung. Aga kahte telefoni korraga sinna ühendada ei õnnestunud. Kui üks oli ühendatud, siis teist enam ei lasknud..?

Lisaks on BT seadme küljes see iPhone kaabel (mis muidu tuleb otse maki tagant, aga kuna BT läheb samma pistikusse, siis iPhone juhe läheb BT seadme külge ümber), mis töötab läbi BT seadme (sama telefoni aga bluetoothi kaudu ühendades asi ei tööta enam).
Viimati muutis Alan, 28 Sept 2011, 21:26, muudetud 2 korda kokku.

Alan
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 19 Nov 2007, 13:37
Auto: Kõike näinud Golf MK2 Rät
Asukoht: Harjumaa/Tallinn

Re: Alpine CDE-9882Ri + Alpine KCE-350BT

Lugemata postitus Postitas Alan »

Nonii.. Kuna kõik muud variandid sai välistatud, siis jäi järgi kaks võimalust: kas seade on rikkis või on juhtmed valesti. Sai siis ligi 1,5h uuritud ja möllatud. Ning jõudsin nii kaugele, et kui BT ja makk täpselt samal ajal sisse lülitada (ehk ühendada power juhtmed) siis ta leiab telefoni üles (sain lasta telefonist muusikat; helistada korralikult veel siiski ei saanud; sest see heli ei tulnud ikkagi läbi kõlarite). Aga ainuke variant kuidas nad täpselt üheaegselt sisse lülituvad on panna power juhtme vahele lüliti :/ Sest kui panna BT seade koos makiga sisse/välja lülituma, siis asi ei toimi...
Power ei tule mul läbi süüteluku, üks võimalus oleks muidugi ühendada läbi süüteluku, aga see variant mulle väga ei meeldi...

Ehk siis lähen ostan oomipoest väikese reset lüliti ja panen power juhtem vahele... Või on kellelgi mõni parem idee?
Viimati muutis Alan, 06 Nov 2011, 16:38, muudetud 1 kord kokku.

Alan
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 19 Nov 2007, 13:37
Auto: Kõike näinud Golf MK2 Rät
Asukoht: Harjumaa/Tallinn

Re: Alpine CDE-9882Ri + Alpine KCE-350BT

Lugemata postitus Postitas Alan »

Aga jah. Asi sai lõpu sellega, et ühendasin maki ja BT power juhtmed ja panin vahele lüliti. Ehk siis seda vajutades lähevad nad ühel ajal tööle ja kõik on kena ning töötab.

Teine varaint muidugi panna mõlemad läbi süüteluku.

Aga jah. Minuajaoks teema lõppenud :)

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Alpine CDE-9882Ri + Alpine KCE-350BT

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

Lisan siia teemasse veel, kuidas lahenes minu Alpine bluetooth mooduli "NO UNIT" probleem.
Hakkasin juba mõtlema Alpine müügile, kuid enne tuli minu käsutusse uus Android telefon ICS 4.0 operatsioonisüsteemiga ja 4 tuumalise 1,5 GHz protsessoriga. Ja nii uskumatu kui see ei tundu, hakkas Alpine bluetooth moodul selle telefoniga lausa perfektselt tööle. Kõik toimib hetkega ja Alpinega ühendus on alati olemas, niikui ka sisse ja väljahelistatud kõnede nimekiri makis ning sealt kõnede algatamine. Edasi ei oskagi enam arvata, kas Alpine on süüdi, et vanemad telefonid ei toimi või on maki ja telefoni suhtlemiseks vajalik oluliselt suurem arvutusvõimsus.

[ Postitus tehtud Android'i kaudu ] Pilt
Viimati muutis HawkHill, 14 Sept 2015, 21:40, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: .

Vasta

Mine “Audio ja video”