kuidas golf 3-me kõrgemaks ?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
garol18
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 16 Nov 2011, 11:51
Auto: Vw Golf 3
Asukoht: Tartu

kuidas golf 3-me kõrgemaks ?

Lugemata postitus Postitas garol18 »

et küsimus siis selline et kuidas saaks kõrgemaks? kuna hetkel vägagi madal siis oleks soovi teda kõrgemale tõsta et millised amordid ja kui palju võib maksta ja kas kodustes tingimustes ka seda võimalik teha ?

greenkamikaze
Huviline
Postitusi: 279
Liitunud: 20 Sept 2008, 18:52
Asukoht: Tallinn

Re: kuidas golf 3-me kõrgemaks ?

Lugemata postitus Postitas greenkamikaze »

Kuidas su golf vägagi madal on, mis vedrustus sellel siis on, sest originaalvedrustusega golf 3 on küll minu meelest suhteliselt kõrge, tunduvalt kõrgem kui orig. vedrustusega golf 4 näiteks põhjast.
Lowlifer
Wheel-Whore

garol18
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 16 Nov 2011, 11:51
Auto: Vw Golf 3
Asukoht: Tartu

Re: kuidas golf 3-me kõrgemaks ?

Lugemata postitus Postitas garol18 »

aga on madal , ja vedrustus sai eelmineaasta vahetatud, aga sooviks kõrgemaks ikka veits teha :)

Vant
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 22 Sept 2008, 18:11
Telefon: 569 01 388
Auto: Passat B4 1994 2,0 85kw
Asukoht: Tartu

Re: kuidas golf 3-me kõrgemaks ?

Lugemata postitus Postitas Vant »

No kui originaal ei sobi, siis on raske jah. Mingeid spets "kõrgendusvedrusid" Golfile ei ole, aga variant on näiteks Passati vedrustus alla lüüa (amordid ja vedrud). Peaks kõrgemaks saama küll. Kui ma ei eksi siis keegi siin foorumis sellise installi täitsa ära ka teinud ja toimib.
Raketimustriga istmed

romeoD

Re: kuidas golf 3-me kõrgemaks ?

Lugemata postitus Postitas romeoD »

Kontakteeru m14m5-ga. Ta ajas enda endise g3 kõrgeks. Tegi miskit amortidega.

Näide:
Pilt

jarxz
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 26 Dets 2008, 13:02
Auto: Audi A6 Avant -98, Ford Fiesta -03, VW Golf 3 GT -92
Asukoht: Tartumaa

Re: kuidas golf 3-me kõrgemaks ?

Lugemata postitus Postitas jarxz »

Taguosa saad kõrgemaks ja kandevõimet suuremaks b5 kerega Audi A4 Avanti taga vedrusid kasutades. Ma enda Golfile panin taha A4 Avandi vedrud ja tagaosa on nagu maasturil(tänu sellele ka esiosa tiba kõrgem). Lähevad nad ilma igasugu muudatusteta alla, sobivad ka tavalise A4 vedrud aga need on väiksema kandevõimega ja ei tea kas ajavad taguosa kõrgemaks. Lammutuse mees ütles, et ta on vähemalt kümnele Golfi omanikule Audi vedrud müünud ja see pidi päris populaarne olema.
Mul oli vaja neid selleks, et autos on lihtsalt niipalju helitehnikat, et juba kui 2 inimest oli autos käis summuti vastu sillatala. Peale nende vedrude panemist saab sõita vabalt kogu tehnika ja inimesi täis autoga ilma, et rattad koopas oleks.

Tühjalt jäi auto taguosa nii kõrge(tehnika sisse pannes vajus tiba normaalsemaks), ees on originaal GT vedrud:
Pilt

Lauri-L
Huviline
Postitusi: 548
Liitunud: 03 Juun 2011, 20:38
Telefon: 53707925
Asukoht: Rakvere

Re: kuidas golf 3-me kõrgemaks ?

Lugemata postitus Postitas Lauri-L »

Kindlasti annab ka mängida sellega kui midagi vedru ja vedru kandva "taldriku" vahele midagi panna, miskised kummi padjad vms.
VW G3 VR6 -> Honda Accord CE8 -> VW Corrado G60 -> Audi 100 Avant Quattro 2.8 -> MB W124 E200D -> VW Jetta MK1 -> Vene auto ja bemm varsti ka VW

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: kuidas golf 3-me kõrgemaks ?

Lugemata postitus Postitas rako »

olen ise kunagi G2 pannud vanast vene rulooni lindist lõigatud kummi rõngad vendru ja vedrut kandrva taldriku vahele. see on umbes 10mm või nii.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

garol18
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 16 Nov 2011, 11:51
Auto: Vw Golf 3
Asukoht: Tartu

Re: kuidas golf 3-me kõrgemaks ?

Lugemata postitus Postitas garol18 »

jarx palju need a4 amordid maksid ? ja annab ise kodus peale toppida ka ?

jarxz
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 26 Dets 2008, 13:02
Auto: Audi A6 Avant -98, Ford Fiesta -03, VW Golf 3 GT -92
Asukoht: Tartumaa

Re: kuidas golf 3-me kõrgemaks ?

Lugemata postitus Postitas jarxz »

garol18 kirjutas:jarx palju need a4 amordid maksid ? ja annab ise kodus peale toppida ka ?
Täpselt ei mäleta aga paarkümmend eurot vist, et suht odavad. Ma arvan, et annab ikka ise vahetada kui oled ennem vahetanud, ma ise lasin vahetada, mul oli nii kui nii muid asju vaja kah teha ja lasin kõik korraga mehaanikul ära teha. Läksid ilma probleemideta alla.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”