Golf III pöörete kõikumised

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas superior »

Välkkiirelt pigem.

EliteSoldier
Huviline
Postitusi: 919
Liitunud: 24 Juun 2006, 19:29
Auto: Volkswagen Golf III 1,6 55kW 1993, Golf 6 90kW TSI 2012
Asukoht: Keila

Lugemata postitus Postitas EliteSoldier »

ehk siis nagu osuti tõmbleb elektriliselt, sel juhul, viitaks nagu halli anduri probleemile, ma olen selle üle elanud, selle pärast ka küsisin nõela tõmblemise kohta, aga kuna 100% kindel ei saa olla siis ära puhta tõena seda varianti võta vaid jäta nö tagataskusse kui üks võimalik
[color=blue]GOLF- Great, Outstanding, Lovely, Finest[/color]

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas superior »

No kas see halli andur saab põhjustada nii pöörete kõigumist suunatulega, kui ka kiirendades?

mürr
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 09 Juul 2006, 00:03
Auto: VW PASSAT B5.5 1.8T
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas mürr »

see on tõesti veider et suunatule lülitamine pöörete kõikumist põhjustab.äkki on generaatoril mingi kala et kui mingi tarbija taha lülitada siis ta kohe hinge kinni tõmbab.
aga muide jah tühikäigumootor ei põhjusta pöörete kõikumist.pöörded on kohe paigast ära.võivad olla nii 500 kuni 2000.endal oli läbi ja siis linnas fooriall pidin käiguga mootori pöördeid maha suruma.samal ajal pidurit tallates.rahvas vaatab imelikult.üldiselt sellele masinale diagnostika ei pruugi midagi näidata kuna elekrisüsteem on suht algeline.mul kogemused käes.
Kett maas, kumm katki!

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas superior »

Kus kohas Tallinnas soodsalt (!) diagnostikat tehakse Golf 3'le?
Minu kaabel autot ei tunnista... ehk asjatundjad saavad hakkama.

MrAnre
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15 Dets 2009, 17:38
Telefon: 53733202
Auto: Audi A4 1.8T Quattro
Asukoht: Tallinn

Re: Golf III pöörete kõikumised

Lugemata postitus Postitas MrAnre »

Ma kirjutan ka siia.
Mul on lambda andur vahetatud ja ei leia omal viga ülesse, auto veits tujutseb vahepeal, kehvasti läheb pöördesse ikkagi. Vahetasin tühikäigu ja kogu pritsepea ära pm.
Niisiis siit ka küsimus, et kas lambda võib minna poole aastaga tuksi (firma TOPRAN, ostetud Forsist)? Ning kas ilmtingimata peab küttekulu laes olema ja auto tahmama, kui lambda läbi on? :D

kolmnurk
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Jaan 2008, 19:25
Asukoht: Pärnu

Re: Golf III pöörete kõikumised

Lugemata postitus Postitas kolmnurk »

Mul oli vigase lambdaga kütusekulu ca 18l 100km maanteel,seistes tühikäigul ajas heitgaase nagu zil veoauto:)

MrAnre
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15 Dets 2009, 17:38
Telefon: 53733202
Auto: Audi A4 1.8T Quattro
Asukoht: Tallinn

Re: Golf III pöörete kõikumised

Lugemata postitus Postitas MrAnre »

No mul ei ole selliseid sümptomeid ja see kogu asja juures kõige naljakam ongi. Lihtsalt turtsub vahepeal ja see on kõik. Kütusekulu suureneb kõigest mingi vb 1l. Ja mul kõik andurid vahetatud, sealhulgas ka Lambda ja kaasa arvatud nüüd siis tühikäigumootor ja pm kogu pritsepea (kasutatud küll, aga toimivad).

MuruMuna
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 24 Sept 2010, 10:22
Auto: VW Jetta VI 1.2 TSI 2011
Asukoht: Tallinn

Re: Golf III pöörete kõikumised

Lugemata postitus Postitas MuruMuna »

MrAnre kirjutas:Ma kirjutan ka siia.
Mul on lambda andur vahetatud ja ei leia omal viga ülesse, auto veits tujutseb vahepeal, kehvasti läheb pöördesse ikkagi. Vahetasin tühikäigu ja kogu pritsepea ära pm.
Niisiis siit ka küsimus, et kas lambda võib minna poole aastaga tuksi (firma TOPRAN, ostetud Forsist)? Ning kas ilmtingimata peab küttekulu laes olema ja auto tahmama, kui lambda läbi on? :D
Omast kogemusest võin öelda, et lambda võib minna kiiremini läbi kui poole aastaga. Kunagi, kui omasin 3nda seeria bemmi, millel oli lambda andur tuksis (diagnosti kaudu sain teada), vahetasin ära, ostes mingi b varuosana selle umbes 700 eeki eest, hakkasid mingi kahe kuu pärast uuesti pöörded kõikuma ja lambda oli läbi jälle, ostsin romulast kasutatud originaalse lambda ja edaspidi töötas laitmatult :wink:

MrAnre
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15 Dets 2009, 17:38
Telefon: 53733202
Auto: Audi A4 1.8T Quattro
Asukoht: Tallinn

Re: Golf III pöörete kõikumised

Lugemata postitus Postitas MrAnre »

Selge. Ma täitsa usun seda varianti tegelt. Pöörete kõikumist mul ei toimu, samuti küttekulu on normis ja ei tahma ka... Lihtsalt auto töötab vahepeal ebaühtlaselt ja tahab just siis tühikäigul välja surra, kui soojaks minema hakkab...Müstika no. Peab vist korralikult diagnostis ära käima. Isetehtud diagnost pole vist päris see...

Vasta

Mine “Mootor”