Soovitage siseantenni

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
J2ru
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 04 Jaan 2011, 20:02
Auto: VW Passat B5 2000
Asukoht:

Soovitage siseantenni

Lugemata postitus Postitas J2ru »

Hei kaasfoorumlased. Kuna Passati raadio levi on ülimalt jama, siis soovitage siseantenni.
Viimati muutis argo, 13 Mär 2012, 20:28, muudetud 1 kord kokku.

CHORT
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 14 Apr 2009, 09:11
Auto: Toyota Avensis '08
Asukoht: Tallinn

Re: Soovitage siseantenni

Lugemata postitus Postitas CHORT »

Mina ostin Noortehnikus Boschi siseantenni . Maksis mingi 30euri ringis .Kleebitakse esiklaasile näiteks . Päris hea leviga on , soovitan .

EDIT: Aga mis sul välisantenniga juhtus ? Kas antenni juhet oled kontrollinud üle kah või ? Äkki seal on põhjus ?
Viimati muutis CHORT, 01 Mär 2012, 13:29, muudetud 1 kord kokku.

J2ru
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 04 Jaan 2011, 20:02
Auto: VW Passat B5 2000
Asukoht:

Re: Soovitage siseantenni

Lugemata postitus Postitas J2ru »

Minu passatil on välisantenn koos GPS iga ja kui seda vahetada peab lae poltsri lahti võtma jne. Maki tagant olen ühenduse ka üle vaadanud ja kõik OK.

CHORT
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 14 Apr 2009, 09:11
Auto: Toyota Avensis '08
Asukoht: Tallinn

Re: Soovitage siseantenni

Lugemata postitus Postitas CHORT »

Noh , selleks et siseantenni kaabli vedada sa peaksid kah polstri lahti tegema , vahemals esiklaasi äärt . Pilari kah.
Mina su asemel ikkagi vaataks mis sul antenniga on ja vahetaks ikkagi olemas olevat välja samasuguse vastu.

Mina panin sisemist antenni lihtsalt selle pärast , et mul oli väline juhipoolse tiiva peal (Golf 3) ja see läks katki . Kuna tiivapealne antenn segas klaasipuhastamist ja ei olnud väga ilus , otsustasin sisemist installida .Katusele ma ei hakkanud augu puurima . Tiivad said vahetatud , tiivapealne auk ära kaotatud .

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord

Re: Soovitage siseantenni

Lugemata postitus Postitas --keit-- »

http://www.noortehnik.ee/grupid/action/ ... ct_id/895/" onclick="window.open(this.href);return false;

Selline antenn pakkuda noortehniku poes.
Sõber pani enda a6-le ning toimis väga hästi.
Ennem olid tal igasugused levi jamad. Et vaid linnas mängis raadiot ja mujal mitte.
Plaan endalgi Polole panna siseantenn, praegu levi kummaliselt halb. Ei oskagi viga kusagilt otsida :)

J2ru
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 04 Jaan 2011, 20:02
Auto: VW Passat B5 2000
Asukoht:

Re: Soovitage siseantenni

Lugemata postitus Postitas J2ru »

Soetasin siis endale boschi siseantenni. Avastasin, et makil teine ots ja ei ühildu. Tuleb natukene ümber teha. Kas kellegil on aega ja tahtmist Tallinna piires asi üle vaadata ja aidata paigaldada? Pisikene tasu ka minupoolt siis :P

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Soovitage siseantenni

Lugemata postitus Postitas R36 »

J2ru kirjutas:Soetasin siis endale boschi siseantenni. Avastasin, et makil teine ots ja ei ühildu. Tuleb natukene ümber teha. Kas kellegil on aega ja tahtmist Tallinna piires asi üle vaadata ja aidata paigaldada? Pisikene tasu ka minupoolt siis :P
Tavaliselt on üleminekuid igas normaalsemas elektroonikapoes müüa.

Pildil alumine
http://image.tradett.com/images/product ... dapter.jpg
Viimati muutis R36, 04 Mär 2012, 13:37, muudetud 2 korda kokku.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Paks-J
Huviline
Postitusi: 608
Liitunud: 18 Mär 2010, 17:32
Telefon: 58505708
Auto: t4 :g4
Asukoht: Kuusalu-Tallinn

Re: Soovitage siseantenni

Lugemata postitus Postitas Paks-J »

Meil on pakkuda antenni ja üleminekut ennast ka :wink: küsin ka seda, et kas sul on originaal või miskine järelturu makk? kui on uus makk , siis kas fantoom on vahel ? Ning siseantenni paigaldus ei ole miskit keerulist. Abi on vaja , tule homme läbi . Leiame sulle abi :wink:
CarSec/Ghost audio - multimeedia lahendused, turvaseadmed, klaaside toonimine, müraisolatsioon, parkimisseadmed, kaamerad ja palju muud kasuliku ja huvitavat teie autole

J2ru
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 04 Jaan 2011, 20:02
Auto: VW Passat B5 2000
Asukoht:

Re: Soovitage siseantenni

Lugemata postitus Postitas J2ru »

Paks-J kirjutas:Meil on pakkuda antenni ja üleminekut ennast ka :wink: küsin ka seda, et kas sul on originaal või miskine järelturu makk? kui on uus makk , siis kas fantoom on vahel ? Ning siseantenni paigaldus ei ole miskit keerulist. Abi on vaja , tule homme läbi . Leiame sulle abi :wink:
Temapoolt paigaldatud siseantenn ja asi toimib. Igati korralik töö ja julgen soovitada ka teistele (Y)

Vasta

Mine “Audio ja video”