Passat B6 juhistme all juhe läbi lõigatud.

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Laur
Huviline
Postitusi: 993
Liitunud: 06 Mai 2011, 08:52
Auto: Mercedes E350CDI 4Matic
Asukoht: Vasalemma
Tänanud: 1 kord

Re: Passat B6 juhistme all juhe läbi lõigatud.

Lugemata postitus Postitas Laur »

Esindused on suurelt jaolt tüki vahetajad, mitte remontijad. Näiteks kinnitahmanud EGRi nad ei puhasta, vahetavad uue vastu jne. Ühesõnaga kui arvuti viga ei näita on auto 99% korras.
Ja vaevalt nüüd esindus kaevub istme alusteni--ehk on juhe läbilõigatud.
Viimati muutis Laur, 12 Aug 2012, 09:46, muudetud 1 kord kokku.
M.O.T.T

Andruss
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 01 Juun 2012, 14:01
Auto: Volkswagen PASSAT
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Passat B6 juhistme all juhe läbi lõigatud.

Lugemata postitus Postitas Andruss »

Nonii,

Pädavam silm käis auto üle ja kindla veendumusega ütles, et istmepadi ja turvakardin on puudulikud. Teised padjad on kas vahetatud või polegi avanenud.

Can-st pole midagi pimedaks tehtud. Hea seegi. Nüüd jääb üle ainult padjad asendada.

Oskab keegi sellist asja öelda kas istme padi eeldab, et tegu on sama ...-line istmega? Ma mõtlen kui mul on sportline ja leian high-, või comfortline istme padja kas ta siis sobib minu istmesse?

Teine asi, mis crash sensorite kohta oskate öelda? Kas need on ka ühekordsed?
Viimati muutis Andruss, 13 Aug 2012, 13:52, muudetud 1 kord kokku.
Tere!

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7870
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Passat B6 juhistme all juhe läbi lõigatud.

Lugemata postitus Postitas R36 »

Ärge pead mul pakule pange kuid padi on padi, olen näinud kui golfil on fordi padi seega ei tohiks vahet olla.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

mauh
Huviline
Postitusi: 1151
Liitunud: 19 Mär 2005, 20:38
Telefon: +358401715165
Auto: Passat B7 103kw Bluemotion TDI
Asukoht: Soomes, aegajalt ka Tartu
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Passat B6 juhistme all juhe läbi lõigatud.

Lugemata postitus Postitas mauh »

Lammutusest lihtsam terve iste osta ma arvan kui enda istmele mingit uut patja sebima hakata. Turvakardin ka suht sama teema, sest vaevalt sa neid esindusest oled nõus tellima.
Kunagi pole liiga palju lisvarustust! Kui tunned , et sulle jääb väheks tule ytle , ja panen juurde :) +358401715165. lhallimae@gmail.com
http://mauh-vw.blogspot.fi/

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7870
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Passat B6 juhistme all juhe läbi lõigatud.

Lugemata postitus Postitas R36 »

Kui sa selle all mõtlesid, et ma pakkusin padja sobitamist siis tea, et nii polnud ja Fordi padi oli ainult rooli kujul. Patjade sobivuselt sport vs highline ei usu ma, et erivusi on. Patjadel on ju ainult 2 pistikut seega mingit erilist tuvastust ei toimu.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

h6bekuul
Huviline
Postitusi: 306
Liitunud: 04 Okt 2006, 14:24
Auto: [
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Passat B6 juhistme all juhe läbi lõigatud.

Lugemata postitus Postitas h6bekuul »

Tahaks tähelepanu juhtida, et kui püroga möllate, siis ühendage aku tagant ära!

tartuvaim
Huviline
Postitusi: 349
Liitunud: 20 Juul 2012, 14:44
Telefon: 5114080
Auto: Volkswagen Bora 1.9 Tdi 110kW 4Motion 2002a, Volkswagen Passat 1.9 Tdi 85 kW 4Motion 2000a
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Re: Passat B6 juhistme all juhe läbi lõigatud.

Lugemata postitus Postitas tartuvaim »

Ei saa aru mis asja te sebite nende turvapatjade asendamise ja ei tea mis ime asjadega. Kui ei ole siis ei ole ega autot ei osteta sellepärast, et kohe pauku panna jaaa jaaa ma tean seda juttu, et ega mina vaid äkki keegi teine sõidab küljepealt sisse..... loomulikult on see halb ja parem kui seda kellegil kunagi ei juhtu. Aga tulvapadjad on ennemgi inimesele rohkem viga teinud kui avarii iseenesest, võtke lahti mõne uue auto manual ja lugege iga teine lause on see, et turvapadi võib avanedes tappa.

Andruss
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 01 Juun 2012, 14:01
Auto: Volkswagen PASSAT
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Passat B6 juhistme all juhe läbi lõigatud.

Lugemata postitus Postitas Andruss »

mauh kirjutas:Lammutusest lihtsam terve iste osta ma arvan kui enda istmele mingit uut patja sebima hakata. Turvakardin ka suht sama teema, sest vaevalt sa neid esindusest oled nõus tellima.
Jah, ei osta esindusest kindlasti. Ebay-s on turvakardin 70 EUR, istme padi ka 70 EUR. Vaja on veel turvavöö eelpingutit ning ma nüüd ei tea kas crash sensor siis on ühekordne või ei juhtu temaga midagi?
Tere!

müstaago
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 22 Mai 2011, 12:43
Asukoht:

Re: Passat B6 juhistme all juhe läbi lõigatud.

Lugemata postitus Postitas müstaago »

Istme küljepadjal pole vahet mis iste on. Tähtis vaid, et õige poole oma. Ja jälgi aastaid. 2005-2010 on sinule sobiv ja 2010 lõpp kuni 2012 teine kuju juba.
crash sensorid reeglina põrutusest läbi ei lähe. nullid vaid ajust vead, kui uued paigaldatud. Aga on ka juhuseid, kui aju ise juba lolliks läinud tugevast avariist ja nullida ei lasegi!

Vasta

Mine “Elektroonika”