Passat 2006 hoiatussoundid vcds

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
gun
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 19 Veebr 2013, 23:14
Asukoht:

Passat 2006 hoiatussoundid vcds

Lugemata postitus Postitas gun »

head jaani kõigile, ehk siin siiski on keegi, kes mind lihasöömise vahel aidata saab.
probleem selles, et saba andis elektrilise käsipiduri mootor. sai see ilusti kenasti hetkel eemaldatud ja saab autoga ilusti sõita, aga see lärm hakkab tapma - auto arvates on mul ikka veel probleem ja armatuuris vilgub kässari punane tuluke + põrgulik sound salongis. tuluke ei sega sõitmist, küll aga see lärm.
tean, et vcds (on see olemas ka) saab maha võtta turvavööde hoiatussounde, aga kas on võimalik maha võtta ka muid hoiatussounde? kui jah, siis kuidas. tänud ette!

tlauri
Huviline
Postitusi: 1667
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 17 korda

Re: Passat 2006 hoiatussoundid vcds

Lugemata postitus Postitas tlauri »

Kogu moodul tuleb selleks välja kodeerida aga see ei ole soovitav, sest tagasi panek võib lõppeda krahhiga ehk uue mooduli ostmisega. VCDS-ga lihtsa võttega selle alarmi piiksu ei vaigista, sest auto "nutab", et on katki ja ei vasta TÜ normile.
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

gun
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 19 Veebr 2013, 23:14
Asukoht:

Re: Passat 2006 hoiatussoundid vcds

Lugemata postitus Postitas gun »

ehk siis lärmamisest enne lahti ei saa kui mootor küljes tagasi ja asi toimib? ja et vahepealsel sõitmisel tuleb makk põhja panna? :)

tlauri
Huviline
Postitusi: 1667
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 17 korda

Re: Passat 2006 hoiatussoundid vcds

Lugemata postitus Postitas tlauri »

Jah, sest normaalse lahendusena ei kõla ka jõuga vaigistamine.
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

LabeL
Huviline
Postitusi: 424
Liitunud: 30 Mär 2012, 17:55
Skype: lauri.labe
Auto: Passat 2,0tdi 2011
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda

Re: Passat 2006 hoiatussoundid vcds

Lugemata postitus Postitas LabeL »

Mõni aeg tagasi olin silmitsi sama probleemiga. Ma panin korra katkise mootori asemele h7 pirni ja siis seisupidur peale ja maha ning süüde uuesti välja ning sain piiksumisest lahti, küll jäi tuli põlema ja teistlaadi veateade et ebapiisav takistus vms.

max86
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Jaan 2012, 09:43
Auto: vw g3,bmw e36,bmw e34,bmw e39
Asukoht:

Re: Passat 2006 hoiatussoundid vcds

Lugemata postitus Postitas max86 »

Ma sain tänu pirni trikile uuesti tööle oma seisupiduri mootori.Ennem näitas ploki viga power supply vms.

Vasta

Mine “Elektroonika”