Passat 1999a ei käivitu

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Defexer
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 16 Nov 2013, 23:38
Asukoht:

Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Defexer »

Tere!
Autoks on Volkswagen passat 1999a 1.6 74kw bensiin. Endal suht mõistus otsas ja ei tea mida enam arvata.

Igaljuhul üleeile sõitsin parklasse ja suretasin välja kuskil 10min hiljem uuesti proovides ei läinud käima. Mis seal ikka läksin uuesti 10 min poodi ja tagasi tulles käivitus. Kuna auto ostsin nädala algul siis pidi olema piduriga mingi salalukk, et kui sidurit/pidurit all ei hoia siis lukustab end 10 min ära ja esmalt kargaski mõte, et asi selles ala unustasin vajutada vms. Juhtus sama asi ka järgmise päeva õhtul aga päeval sai vähemalt 8 korda sisse/välja suretatud ja siis kulges kõik probleemideta ja oli kindel, et selles salalukus otseselt asi ei saa olla. Mitte käivitamise all pean silmas seda, et kui süüte sisse keeran siis viskab kõik tuled kellal põlema nagu peab ning kui üritan starterit käivitada siis ei tee miskit, isegi starterit ei võta taha ja jääb ainult põlema akutuli. Sai täna ka akult tuleva massi juhtme paremasse kohta veetud ja veidi timmitud aga aina rohkem kahtlen, et asi üldse seal kapotiall on. Muidugi eile öösel jätsin auto tunniks seisma ja läks kohe tööle ja täna oli ka umbes sama lugu, et jäin linnas seisma ja umbes tund hiljem proovisin ning käivitus. Mitte küll esimese korraga aga miski viiendaga. Sõitsin siis 13km koju ära, suretasin välja ja kohe proovisin ning võttis starteri korraks järgi ja tegi täpselt sellist häält nagu aku ei oleks piisavalt täis ja ei saa voolu peale. Sai umbes sellist käiamist ka 7 korda proovitud ning kui uut akut tooma läksin ja krokodega ära ühendasin käivitus kohe vist esimese korraga. Suretasin välja ja ilmus sama jama nagu algul, et kui süüdet keerad siis ei miskit ja jääb ainult aku tuli põlema. :wtf:
Netist nüüd uurisin, et immos ka viga ei saa olla sest kui oleks peaks ta mul vähemalt korraks tööle minema või immo tule põlema viskama.
Tundub, et tuleks mingi blokk peale mis ei luba tal käivituda või midagi sellist.

Vabandused veidi segase teksti pärast aga no nii peaks täpselt sellise ülevaate saama nagu mul esineb ja ei tea kust otsast isegi viga otsida või viia üldse kuskilt elektriku juurde ja arvuti jutud sappa lükata.

Kellegil on analoogne probleem olnud või oskab miskit lisaks kosta? Mida kuhu vaadata võiks või mis märksõnadega abi googeldada? Kas asi võib comfortploki's olla?
Viimati muutis Defexer, 17 Nov 2013, 00:01, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas R36 »

Mingi iseehitatud immo, mis katkestab starteri ahela.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Defexer
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 16 Nov 2013, 23:38
Asukoht:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Defexer »

Tundub,et oleks vigane jah? Kus need üldiselt paigaldatud on või võib see ükskõik kus paikneda? Kas diagnost annaks mulle midagi siin?

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas R36 »

Diagnost ei anna midagi. Tavaliselt on need kuskil põlvede kohal, armatuuri all.

See, et sa selle vahelt võtad ei ana veel midagi, pead taastama esialgse olukorra.
Viimati muutis R36, 17 Nov 2013, 00:35, muudetud 1 kord kokku.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Defexer
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 16 Nov 2013, 23:38
Asukoht:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Defexer »

Aga kas sellistele sümptomitele võib vastata ka comfortplokis miski viga?

Kasutaja avatar
Mindfreak
Huviline
Postitusi: 741
Liitunud: 12 Juul 2008, 14:59
Auto: Passat
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 39 korda
Kontakt:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Mindfreak »

Comfort ei tohiks küll selliseid sümptomeid põhjustada.
Viimati muutis Mindfreak, 17 Nov 2013, 12:15, muudetud 2 korda kokku.
Aitan VW/Audi/Skoda/Seat diagnostika ja lisavarustuse lisamisega - originaal Ross-Tech HEX-V2 + VAG CAN PRO (VCP) diagnostikakaabel.. Kirjuta murest ja leiame lahenduse!
Võta ühendust Le VW Freaks facebookis

Saarlane12
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 08 Okt 2011, 21:16
Telefon: 53541100
Auto: VW Passat 2.0tdi 125kw 4Motion
Asukoht: Tallinn, Saaremaa

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Saarlane12 »

See mingi immo kala jah. Mul endal ka Passatil isearetatud immo peal. Mul muidugi immo pulgaga ja kui ma pulga ära võtan õigest kohast, siis ei võta samamoodi starterit järgi(see jutt, et ''peab'' korra käima minema ei vasta tõele).
Kui oled Tallinna inimene, siis soovitan sulle kohta ''Skival OÜ'' netist leiad täpsema kontakti. Minul siiani seal kõikidele el.muredele lahendus leitud.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas R36 »

Saarlane12 kirjutas:See mingi immo kala jah. Mul endal ka Passatil isearetatud immo peal. Mul muidugi immo pulgaga ja kui ma pulga ära võtan õigest kohast, siis ei võta samamoodi starterit järgi(see jutt, et ''peab'' korra käima minema ei vasta tõele).
Kui oled Tallinna inimene, siis soovitan sulle kohta ''Skival OÜ'' netist leiad täpsema kontakti. Minul siiani seal kõikidele el.muredele lahendus leitud.
Saage palun aru(eitea mitmes kord juba räägin) TEHASE immo, mis on võtme sees lubab korraks käima minna, kuid sellele järgneb ka vilkuv tuli armatuuris. Mingi isearetatud juhtmepundar võib kõike põhjustada, oleneb kuidas tehtud on ja kui häid plokke on kasutatud.
Viimati muutis R36, 17 Nov 2013, 12:54, muudetud 1 kord kokku.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Saarlane12
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 08 Okt 2011, 21:16
Telefon: 53541100
Auto: VW Passat 2.0tdi 125kw 4Motion
Asukoht: Tallinn, Saaremaa

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Saarlane12 »

golfi_vend kirjutas:
Saarlane12 kirjutas:See mingi immo kala jah. Mul endal ka Passatil isearetatud immo peal. Mul muidugi immo pulgaga ja kui ma pulga ära võtan õigest kohast, siis ei võta samamoodi starterit järgi(see jutt, et ''peab'' korra käima minema ei vasta tõele).
Kui oled Tallinna inimene, siis soovitan sulle kohta ''Skival OÜ'' netist leiad täpsema kontakti. Minul siiani seal kõikidele el.muredele lahendus leitud.
Saage palun aru(eitea mitmes kord juba räägin) TEHASE immo, mis on võtme sees lubab korraks käima minna, kuid sellele järgneb ka vilkuv tuli armatuuris. Mingi isearetatud juhtmepundar võib kõike põhjustada, oleneb kuidas tehtud on ja kui häid plokke on kasutatud.

Vabandused golfi_vend. Tehase immoga võibolla küll peab korra tööle minema, ei vaidle vastu. Mina rääkisin isearetatud/hiljem paigaldatud immost. See tõesti oleneb sellest kuidas just paigaldatud on.

Defexer
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 16 Nov 2013, 23:38
Asukoht:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Defexer »

Comfortini veidi üritasin ligi pääseda kuid päris vaipa ikka ära ei saanud ja ta nagu ei paindu nii palju kui vaja oleks. Igaljuhul seal all oli üsna märg ja kui praegu see töötab siis üsna kindel, et varsti lakkab ja ka selle probleemiga peab tegelema. Küsin juba siit teemast, et kas enamasti tuleb ka kiip välja vahetada või piisab katkistest juhtmetest? Foorumis loen ja loen aga enamus postid on osüdeerunud juhtmete kohta seega kiibid enamasti viga ei saa? Kuidas üldse vett sealt ära hoida, kas kummimatt oleks lahenduseks või peabki sellise nn tüüpveaga leppima? Ja mis kura*i koht on tõesti välja mõeldud selleks, täiesti ajuvaba.

Eks hoian kursis mis ja kuidas laheneb.
Viimati muutis Defexer, 18 Nov 2013, 00:32, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas R36 »

Kohal pole midagi viga. Akurennid tuleb puhtana hoida.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

erik1988
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 17 Nov 2013, 22:21
Telefon: 56110123
Auto: volkswagwn (vento, passat, golf, sharan
Asukoht:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas erik1988 »

minu passati probleemiks on tehase keskluku probleem kuna puldi kaotasin ära siis käivitada saan ainult niimodi et plokis on relee ära lühistatud. süüde sisse akuklem maha ja peale siis käivitub. loodan et sellest on abi.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas R36 »

erik1988 kirjutas:minu passati probleemiks on tehase keskluku probleem kuna puldi kaotasin ära siis käivitada saan ainult niimodi et plokis on relee ära lühistatud. süüde sisse akuklem maha ja peale siis käivitub. loodan et sellest on abi.
Ilmselt tegu ka generatsioon või kaks vanema Passatiga. Uuemal sellist asja pole.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas dellu »

Ma olen sama lahendusena näinud ühte B5 Audi A4-ja ja vist ühel 90ndate lõpu dislal kasutati sama trikki. Nii peaks immost mööda saama küll jah, aga suures plaanis see hea lahendus pole. Vähemalt sellel esimesel A4-jal kahtlustaks et mootoriaju andis lõpuks otsad. Sai selle pandud immo emulaator, aga juba peagi ei käivitunud jälle.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Defexer
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 16 Nov 2013, 23:38
Asukoht:

Re: Passat 1999a ei käivitu

Lugemata postitus Postitas Defexer »

Sain hommikul ka auto kätte igaljuhul oligi mingisugune lisa immo paigaldatud ja süsteem oli umbes nii, et kaks magnetit mis pidid omavahel kokku saama siis kas ei saanudki või nad olidki koguaeg koos ja ajasid seal midagi lolliks. Igaljuhul nüüd eemaldatud ja käivitub nagu iga auto ja soovitas ka uued massi juhtmed korralikult veada mis sai ka tehtud. Samuti sai aku all olev äravoolu auk puhtaks lastud. Nüüd comfort plokk vaja ära kuivatada/üle vaadata ja asi peaks timm olema.

Tänud ja teema võib lukku pista, kes teab äkki tuleb ka millalgi autost teema.

Vasta

Mine “Elektroonika”