Golf III ei käivitu!?

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

priitval
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 11 Sept 2011, 15:47
Auto: Volkswagen Passat
Asukoht:

Re: Golf III ei käivitu!?

Lugemata postitus Postitas priitval »

Tallinnas ja kui keegi teab tartus siis sobib see ka aga muidu üldiselt tallinnas :) Väga tänulik oleks !

Estland
Huviline
Postitusi: 125
Liitunud: 10 Okt 2009, 09:47
Asukoht:

Re: Golf III ei käivitu!?

Lugemata postitus Postitas Estland »

dellu kirjutas:
EDIT2: Ja see mõjutab tõesti starterit ka näiteks. Proovi 12 pistiku pruun/kollasele mass peale anda ja vaata kas starter tuleb taha süütelukust starterit keerates. Üks juhe läheb ka ajusse, seega ainult starter ei pruugi veel käivitumist tagaga. 8 pistikuga kollane/roheline peaks ka massi minema, see lülitab bensupumbareleed.
karp ise selline.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

käitub imelikult... vahepeal starterit andes tõmbab tuled kustu armatuurist.. nagu aku tühi ning
mõnikord lihtsalt ei võta starterit järele ... ning kui siis seda karbikest liigutada, siis mingihetk hakkab vedama starter.
Magnetklapile ka vool tuleb ja ei tule... nagu starterigagi.

Kui vähegi võimalik tahaks ma sellest karbist lahtisaada, kuid netist ei leidnud ühtegi skeemi just selle karbikese kohta.

lähen nüüd vaatan, kas pruun-kollasele massi andes teeb midagi teisiti :)
Viimati muutis Estland, 06 Mai 2014, 17:16, muudetud 1 kord kokku.

WildGolf
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 20 Nov 2012, 16:54
Auto: Golf III VR6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Golf III ei käivitu!?

Lugemata postitus Postitas WildGolf »

Tere. Tōstan vana teema üless aga loodan et kasu ka.

Autoks on VW Golf III GTI-Edition 04.1994a ja 85kw
http://www.upload.ee/image/4109850/image.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Selline karp on mul tulede lüliti taga. Auto bensupump töötab mul juba aasta aega lisa massi peal aga tahaks ta ōieti toimima saada. Siit teemast lugesin et asi vōib olla tehase signas.

Igatahes pildilt näha siis seal sees on 2 releed. Väiksema pistiku poolne peaks panema ohutuled vilkuma aga mul see tööta. Väiksemas pistikus puudub nr6 juhe aga sellel on kōik klemmid olemas.
Teine relee mis sellel kōrval on ei tee midagi. Kui seda näpuga all hoida.

Auto signa muidu toimib. Mul ainult vōti, pulti pole.
Viimati muutis WildGolf, 16 Juun 2014, 20:32, muudetud 3 korda kokku.

Vasta

Mine “Elektroonika”