MFA

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
dcshoes
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 26 Mär 2009, 23:21
Auto: vw passat b6
Asukoht: Tallinn

MFA

Lugemata postitus Postitas dcshoes »

mul selline küsimus kui autol polnud alguses MFA ja sinna paigaldada spidoka ja kangi koos juhtmega siis mida veel vaja vahetada juurde panna et see tööle hakkaks? mingi relle vms akki tal kah olemas?
kaitsme kahjuks vaadanud pole kuid see oli aga ei tea kas terve või läbi. üldiselt see ei tööta mul kuidagi. autoks golf 3
nissan 300zx z32
vw touran 2010

GTI
Moderaator
Postitusi: 7852
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas GTI »

dcshoes kirjutas:mul selline küsimus kui autol polnud alguses MFA ja sinna paigaldada spidoka ja kangi koos juhtmega siis mida veel vaja vahetada juurde panna et see tööle hakkaks? mingi relle vms akki tal kah olemas?
kaitsme kahjuks vaadanud pole kuid see oli aga ei tea kas terve või läbi. üldiselt see ei tööta mul kuidagi. autoks golf 3
Üldiselt ülaltoodud vahendite vahetamisel peaks hakkama näidik ilusti tööle - puudu on ainult õlitemp., kütusekulu ja välistemp. näit kuna puuduvad vastavad andurid ning kütusekulu näitamiseks on vaja teha ühendus spidoblokist ajusse.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

kris282
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 12 Jaan 2011, 17:30
Auto: Golf 3 16V Gti, R25
Asukoht: Lõuna regioon/ Põlvamaa

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas kris282 »

Kindlam oleks ka panna MFA-ga spidojuhtmestik.
K.
Powered by GTI

dcshoes
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 26 Mär 2009, 23:21
Auto: vw passat b6
Asukoht: Tallinn

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas dcshoes »

kõik mis ma suutsin seal välja juhtmestikust on olemas kuid peale juhtme mis läheb MFA külge on kõik teised juhtmed paistavad samad olema.
nissan 300zx z32
vw touran 2010

status
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 29 Mai 2010, 22:29
Telefon: 56788327
Auto: vento 66kw, passat b5 81kw
Asukoht: võrumaa

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas status »

dcshoes kirjutas:kõik mis ma suutsin seal välja juhtmestikust on olemas kuid peale juhtme mis läheb MFA külge on kõik teised juhtmed paistavad samad olema.
alles mingiaeg panin koos tuttavaga , seal juhtmekimbud pead kindlasti ringi viskama, ning paari juhet sai seal veel näpitud. täpselt kohe ei mäleta aga käik juhtmekimbud mis kange puudutasid sai üle vaadatud ja sealt selle puuduva leidsingi, endal jäänud leida veel välistemp andur ja vedada õli temp andur
Eestis teevad pimedad harju, saksamaal panevad opeleid kokku.

dcshoes
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 26 Mär 2009, 23:21
Auto: vw passat b6
Asukoht: Tallinn

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas dcshoes »

vaatasin teised juhtmed üle ja kõik samad värvid jne . küsimus järgmine kas sellega peab äkki mingi relee vms panema mida alguses polnud ?
nissan 300zx z32
vw touran 2010

Egert99
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 21 Apr 2014, 19:08
Telefon: 56662126
Skype: eku-xd@live.com
Auto: Golf II GT
Asukoht:

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas Egert99 »

Kas sellele MFA-le saab kuidagi restardi ka teha?

Boxerdaja
Huviline
Postitusi: 1150
Liitunud: 21 Veebr 2007, 16:19
Telefon: 59031818
Auto: 2x Jetta mk2, 80 b2, A6 C4 TdiQ
Asukoht: Põlva lähistel

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas Boxerdaja »

Kas mk3 pole juba õli temp. anduri jaoks juhe olemas mootori juhtmestikus, roheline/must juhe sarnase pistikuga igatahes ripub seal tühjana?

dcshoes
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 26 Mär 2009, 23:21
Auto: vw passat b6
Asukoht: Tallinn

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas dcshoes »

mingi pistik vist on vaba jah seal aga mul kangi vajutades ei juhtu miskit . ei näita ja ei vaheta kompu peal mitte kui midagi . milles võib viga olla?
nissan 300zx z32
vw touran 2010

status
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 29 Mai 2010, 22:29
Telefon: 56788327
Auto: vento 66kw, passat b5 81kw
Asukoht: võrumaa

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas status »

dcshoes kirjutas:mingi pistik vist on vaba jah seal aga mul kangi vajutades ei juhtu miskit . ei näita ja ei vaheta kompu peal mitte kui midagi . milles võib viga olla?
selles vabas pistikus peakski viga olema. Pead sellele vaste leidma, ise lõikusin ka mingeid juhtmeid seal ja sain tööle ei taha kohe endaoma sellepärast laiali kakkuda. asukoht jääb ka sul vist vähe kaugele võrumaast ?
Eestis teevad pimedad harju, saksamaal panevad opeleid kokku.

dcshoes
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 26 Mär 2009, 23:21
Auto: vw passat b6
Asukoht: Tallinn

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas dcshoes »

oota kus see pistik asub ? kaitsme karbi juures ? ma vaatasin mul mootori juures mingi pistik alles .
nissan 300zx z32
vw touran 2010

WildGolf
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 20 Nov 2012, 16:54
Auto: Golf III VR6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas WildGolf »

Kuhu ma pean ühendama välis temp anduri juhtmed?

Marek

dcshoes
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 26 Mär 2009, 23:21
Auto: vw passat b6
Asukoht: Tallinn

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas dcshoes »

küsimus veel selline kas need juhtmed mis jooksevad kaitsme plokkist spidokasse . kas seal peab kah mingi juhe olema mis pole tavalisel spidokal originaalis?
nissan 300zx z32
vw touran 2010

GTI
Moderaator
Postitusi: 7852
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: MFA

Lugemata postitus Postitas GTI »

dcshoes kirjutas:küsimus veel selline kas need juhtmed mis jooksevad kaitsme plokkist spidokasse . kas seal peab kah mingi juhe olema mis pole tavalisel spidokal originaalis?
MFA-ga variandil on kaitsmeblokist spidokasse jooksev juhtmestik erinev kui tavalisel spidokal - seega tuleks see välja vahetada.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Vasta

Mine “Elektroonika”