Toareg 5.0 jõudu pole

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Krausberg
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 23 Juul 2014, 20:50
Telefon: 58141686
Asukoht:

Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas Krausberg »

5.0 D 2004.a. Touaregil pole jõudu ega minekut .
Milles võib olla viga ja palju sellise vea likvideerimine võib maksma minna?

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas R36 »

Üks kuni mitu eurot.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas Stollu »

golfi_vend kirjutas:Üks kuni mitu eurot.

ha ha väga tunnustatud vastus.

aga teema algatajale , tundub et turbo ei puhu eriti hästi enam , muidugi kõige parema vastuse saab ikkagi tehes täis diagnostika , siin näed ise mis vastused tulevad.

t6nis3
Huviline
Postitusi: 2587
Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
Asukoht: harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 32 korda

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas t6nis3 »

Kui juba golfi vend vastas a-la rahaliselt et oleks ju loogiline.Diagnostika. Siis alles räägime maksumusest.kus sootsam j.n.e.

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas copilot »

Maf, turbo juhtimine jne....pädev diagnostika ennem. Siis saab ehk kohvipaksu pealt juba rohkem ennustada.
Diesel Power KEEPS ME GOING

t6nis3
Huviline
Postitusi: 2587
Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
Asukoht: harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 32 korda

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas t6nis3 »

Copilot ,ei vasta küsijatele kes on teiselpool maailma. 5,0 mootori töömahuks annab.eelteadmist,et tegemist on hellikuga j.n.e.
Viimati muutis Maahärra, 09 Aug 2014, 23:55, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Solvav tekst eemaldatud.

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 93 korda

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas TiitRE »

t6nis3 kirjutas:Copilot ,ei vasta küsijatele kes on teiselpool maailma. 5,0 mootori töömahuks annab.eelteadmist,et tegemist on hellikuga j.n.e. Mind ajab närvi.mida te vastate miljonärile. Nüüd nogib kahvit,et viimast senti töölise käest saada. Kooner.
Tõnis, anna andeks, kuid kõik Sinu hilisõhtused postitused tunduvad olevat tehtud korraliku õlleuima all? Düsgraafia, laialivalguv ja seosetu jutt.... :roll:

ylbik
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 24 Jaan 2007, 17:22
Auto: 2.5 TDI
Asukoht:

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas ylbik »

TiitRE kirjutas:
t6nis3 kirjutas:Copilot ,ei vasta küsijatele kes on teiselpool maailma. 5,0 mootori töömahuks annab.eelteadmist,et tegemist on hellikuga j.n.e. Mind ajab närvi.mida te vastate miljonärile. Nüüd nogib kahvit,et viimast senti töölise käest saada. Kooner.
Tõnis, anna andeks, kuid kõik Sinu hilisõhtused postitused tunduvad olevat tehtud korraliku õlleuima all? Düsgraafia, laialivalguv ja seosetu jutt.... :roll:
Tõlgin Tõnni jutu neile, kes ei oska ridadevahelt lugeda.
Lühidalt: Kui jõudsid sellise auto osta siis võiks olla ka nii palju pappi, et autol lasta teha diagnostika.
Sellise vea kirjeldusega võib viga peituda, umbes õhufiltrist kuni tühjade rehvideni.

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 93 korda

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas TiitRE »

ylbik kirjutas:
TiitRE kirjutas:
t6nis3 kirjutas:Copilot ,ei vasta küsijatele kes on teiselpool maailma. 5,0 mootori töömahuks annab.eelteadmist,et tegemist on hellikuga j.n.e. Mind ajab närvi.mida te vastate miljonärile. Nüüd nogib kahvit,et viimast senti töölise käest saada. Kooner.
Tõnis, anna andeks, kuid kõik Sinu hilisõhtused postitused tunduvad olevat tehtud korraliku õlleuima all? Düsgraafia, laialivalguv ja seosetu jutt.... :roll:
Tõlgin Tõnni jutu neile, kes ei oska ridadevahelt lugeda.
Lühidalt: Kui jõudsid sellise auto osta siis võiks olla ka nii palju pappi, et autol lasta teha diagnostika.
Sellise vea kirjeldusega võib viga peituda, umbes õhufiltrist kuni tühjade rehvideni.
Aga mis selles halba, kui inimene oma auto kohta sellise küsimuse küsib? Äkki on väga autokauge inimene? Kõik postitused andsid inimesele juba teema, kuidas käituda, ette ära - esimese hooga diagnostikasse. Arvad, et sellise auto omaja on miljonär? Miks? Justnimelt, neid V10 dislasi müüakse turul päris palju ja heausklik ostja võibki sinna rondi otsa komistada.
Eks kõik, kes tahavad, loevad ka Tõnise ridade vahelt, kuid hilisõhtused kommentaarid sellelt mehelt tunduvad mulle ebakainena kirjutatud...ja see on minu arvamus! 8)

ylbik
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 24 Jaan 2007, 17:22
Auto: 2.5 TDI
Asukoht:

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas ylbik »

Tiit, reede öö ju :D Tõnnil rihm lõdvaks lastud.

_rein_
Huviline
Postitusi: 391
Liitunud: 20 Sept 2008, 17:20
Telefon: 56565512
Auto: Vento 2.o Cadillac STS
Asukoht: Tartumaa Tõrvandi
Tänatud: 2 korda

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas _rein_ »

Asukohta ei ole märgitud,aga soovitaks Tartus firmat Sadloy,kus seda mootorit küllalt lahatud.

t6nis3
Huviline
Postitusi: 2587
Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
Asukoht: harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 32 korda

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas t6nis3 »

Minu vastused saabuvad JU alati ca. peale kella 22 00. Nädalapäevad ei loe. Kasutaja ylbik luges hästi välja minu postituse ,,ridade,, vahelt. Ennegi teada,kui uusrikkuri vanemad ostavad pojale maasturi ja tema ei oska sellega midagi muud peale hakata,kui minna ülbama ja laipu tekitama. See ei puutu kuidagi teema algataja alustatud küsimisega. Põhiline on see,et lähed esindusse ,või diagnostikasse. Vw. foorum sind küll sellise probleemiga ei aita. Ärge siis pikka viha pidage minu vastu (ca.1 päev).

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5386
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas jussike »

t6nis3 kirjutas:Minu vastused saabuvad JU alati ca. peale kella 22 00. Nädalapäevad ei loe. Kasutaja ylbik luges hästi välja minu postituse ,,ridade,, vahelt. Ennegi teada,kui uusrikkuri vanemad ostavad pojale maasturi ja tema ei oska sellega midagi muud peale hakata,kui minna ülbama ja laipu tekitama. See ei puutu kuidagi teema algataja alustatud küsimisega. Põhiline on see,et lähed esindusse ,või diagnostikasse. Vw. foorum sind küll sellise probleemiga ei aita. Ärge siis pikka viha pidage minu vastu (ca.1 päev).

Ma tahaks kohe teada, mida siit peaks ridade vahelt välja lugema?

Palun pöördu kuskile kinniste ustega asutusse ja lase ennast natuke ravida, enne kui päris hilja pole. See ei ole isegi enam naljaks, mida sa suust välja ajad. :thumbdown:
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5386
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas jussike »

T6nise posti kustutamine pole lahendus. Kui inimene muutub juba maniakaalseks, tuleks antud kodanikuga midagi tõsisemat ette võtta.
Foorumi kodurahu nimel tuleks selline kodanik alatiseks elemineerida :!:
Viimati muutis jussike, 09 Aug 2014, 22:58, muudetud 1 kord kokku.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Krausberg
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 23 Juul 2014, 20:50
Telefon: 58141686
Asukoht:

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas Krausberg »

Diagnostikas käidud ja vastuseks et parempoolse turbo mootor vigane.
Mingi lambda vist ka läbi põlenud nagu Hõbenooles veel teistkordselt diagnostikat tehes teada sain.
Nüüd kas keegi tark (targem kui mina) oskab öelda, kas seda turbo mootorit eraldi remondutakse või on targem osta 400.- eest kasutatud/kontrollitud turbo?
Hõbenooles arvati et ei pea äkki tervet turbot välja vahetama, aga väga täpselt nad ka ei teadnud kuna nemad on spetsialiseerunud automaatkastide remondile :)

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas Stollu »

uuri turbo taastamise kohta , uut pole muidugi mõtet kui sisu ainult laiali või kulunud.

http://www.turbo.ee/?id=4" onclick="window.open(this.href);return false;

Krausberg
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 23 Juul 2014, 20:50
Telefon: 58141686
Asukoht:

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas Krausberg »

Tänud info eest, tegin sinna kõne ja öeldi et ei saa sellist asja taastada, tuleb panna uus turbo 1300.- on neil 1 tk hind.

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas copilot »

Stollu kirjutas:uuri turbo taastamise kohta , uut pole muidugi mõtet kui sisu ainult laiali või kulunud.

http://www.turbo.ee/?id=4" onclick="window.open(this.href);return false;
Kirvemat kohta ei oska inimesele soovitada? Küsimuse peale, kui palju maksab minu vanakooli turbo sisu taastamine(ainult uued puksid ja tasakaalustamine, turbiin terve), kui viin selle neile st võtan ise turbo laiali, vastati ALATES 300EUR ....läti tuntuim tegija Nerings, mis on oma turgu laiendanud ka Lääne-Euroopasse, tarnis mulle uue sisu ehk CHRA 150EUR eest, ning vana jäi mulle. Linnalegendid räägivad, et see PR turbo pidi paljusid asju just neilt tarnima ning keevitades sellele hinnale korralikult otsa.....lisaks puudub neil igasugune kvaliteet klienditeenindusest, nagu minu hinnapäringu vastuse stiil mulle seda näitas ja nii mõneltki siit foorumist sama kuulnud.

Seega, teema algataja, ennem, kui tormad midagi ostma, soovitan kontakteeruda ka Neringsiga....erinevalt kohalikust made in kuuritaga imagoga kohast, kus kohati kuuldavasti pursitakse vaevaliselt EV riigikeeltki olenevalt vaanjast leti taga, suudetakse sulle Neringsis vastata korralikus Inglise keeles, kui vene keelt ei valda(mida sealkandi tegijad peaks ilmselt väga hästi valdama).
Viimati muutis copilot, 12 Aug 2014, 15:17, muudetud 2 korda kokku.
Diesel Power KEEPS ME GOING

Krausberg
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 23 Juul 2014, 20:50
Telefon: 58141686
Asukoht:

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas Krausberg »

Saatsin ka sinna Neringsisse kirja vaatan mis vastavad mulle

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas Stollu »

Tubli Copilot , võid nüüd ühe tee endale teha.

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas copilot »

Stollu kirjutas:Tubli Copilot , võid nüüd ühe tee endale teha.
Teen parem õlle :wink:
Diesel Power KEEPS ME GOING

Kasutaja avatar
andrec
Huviline
Postitusi: 197
Liitunud: 24 Veebr 2012, 21:18
Telefon: 53454729
Auto: Audi urS4, Audi A6
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas andrec »

Kiire otsing andis taastatud turbo hinnaks 853eur.

Kasutaja avatar
andrec
Huviline
Postitusi: 197
Liitunud: 24 Veebr 2012, 21:18
Telefon: 53454729
Auto: Audi urS4, Audi A6
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Toareg 5.0 jõudu pole

Lugemata postitus Postitas andrec »

Ja vähe googeldada, siis leiab ainult selle turbo aktuaatori eraldi ka.
Siin aktuaatorite koodid
Viimati muutis andrec, 12 Aug 2014, 21:13, muudetud 1 kord kokku.

Vasta

Mine “Diislid”