Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Koppel
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 31 Aug 2012, 18:13
Auto: Passat B5
Asukoht: Tallinn

Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas Koppel »

Tervist,
Mul on mingi loll mõte enda vana B5 Passat natuke kaasajastada ja teha uksed valge inimese kombel puldist avatavaks. Sellele vanale autole on igasugu juppe ebay vahendusel saada. Mida teadjamad mehed arvavad, mida oleks vaja sellisel juhul välja vahetada?

1) Hankima uue võtme, mis sobib minu lukkudele ja mille sees on ka remote
2) ?
3) ?
n) ?
Viimati muutis Koppel, 14 Mai 2015, 21:26, muudetud 1 kord kokku.

romeoD
Klubiline
Postitusi: 930
Liitunud: 03 Dets 2013, 17:55
Auto: VW golf TDI
Asukoht: Valga
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas romeoD »

http://www.aqaris.ee/tehnikapood/pea.ph ... oode=12696" onclick="window.open(this.href);return false;

Yhendad juhtmed õigetesse kohtadesse ja olemas. Immo kivi saad vanast võtmest, vaata aind, et ära ei lõhu.

Või siis lased kuskil immo maha kodeerida või uued kivid "sõbraks" teha.
Ma ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas dellu »

Klappvõtmeid mul kahjuks enam pole, ainult tavaline pult. Seega immo probleem langeb ära. Tööle saamiseks tõesti ainult 4 juhet vaja ühendada auto külge ja uks avaneb puldist. Kui soov ka suunad avamisel/sulgemisel vilkuma saada, siis 6 juhet. Aitan igakülgselt kaasa, et mida ja kuhu ühendada, soovi korral saab ka loomulikult paigaldusega. Lihtsalt VW puldi hankimisest on sul ilmselt vähe, sest enamasti on tavalise võtmega autodel ka CCM selline, mis pulti ei oska juhtida, vähemalt ma olen proovinud ilmselt oma 10-le autole vähemalt pulte selgeks õpetada tulutult (kui enne oli tavavõti). Loomulikult võib küll jääda ka variant, et lihtsalt mõni eelmistest omanikest on puldi/puldid ära kaotanud ja siis odavamat teed läinud, aga vähetõenäoline. Kindla peale minek on ikkagi eelmainitud juhtimissüsteem.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Koppel
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 31 Aug 2012, 18:13
Auto: Passat B5
Asukoht: Tallinn

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas Koppel »

Ok. Seega
1) Hangi puldiga võtme toorik ja lase sinna enda võti sisse lõigata. Kes seda teenust pakub?
2) Hangi uus CCM, mis toetab puldiga avamist. Kas mingit ühildumise probleemi ei ole ja asi on nn Plug and Play.
3) Õpeta uus pult/võti uue CCM-iga koos töötama.

Kas olen õigesti aru saanud?

Neid toorik võtmeid ilma elektroonika sisuta on eBay-st kenasti saadaval. Kus kohast see saatja sinna sisse saada?
Viimati muutis Koppel, 16 Mai 2015, 10:23, muudetud 1 kord kokku.

Laur
Huviline
Postitusi: 993
Liitunud: 06 Mai 2011, 08:52
Auto: Mercedes E350CDI 4Matic
Asukoht: Vasalemma
Tänanud: 1 kord

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas Laur »

Müügil ka koos saatjaga. Samas võid ju lammarist osta mooduli ja võtme. Hambad freesib sisse enamus võtme töökodasi.
M.O.T.T

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas dellu »

nr 2-s ma väga kindel ei ole, tark oleks enne piiluda mis koodiga vidin praegu on ja siis netis natuke uurida. CCMe olen mina näinud 1,2 ja 3 pistikuga. Pulti mitte tunnistavad on tavaliselt 1-ga olnud, asisemad 2-ga. Koodi vaatamiseks piisab ka diagnostika kaabli tahapistmisest.
Nr 3-s on sul vaja lisaks CCMiga koostööle ka immo vaja tööle saada. Immo on ka puldi sees. Võib ju proovida ka vanast tõsta, aga tegu on väikse klaaspulgaga, mida on oht vigastada.
Võtit lõikab tõesti iga töökoda, muuga võin Tallinnas aidata.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7870
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas R36 »

Ccm vahetada kesklukku puldiga toetava vastu pole keemia, kuid kaabliga pead index code vaatama ja sellejärgi näeb ära varustuse. Siis lisaks leida sama varustusega, kuid puldiga ccm index kood ja otsingule sukelduda.

Ausaltöeldes sellise ccm otsimine on väga aegNõudev protsess. Siis on veel mingid erimudelid. Olen näinid puldi, 2el akna ja mahuanDuritega ccm. Annaks ikka otsida sellist.

Ahjaa puldi jaoks vaja klemm ccm pistikusse panna antenni jaoks.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Koppel
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 31 Aug 2012, 18:13
Auto: Passat B5
Asukoht: Tallinn

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas Koppel »

Kaabli all on mõeldud OBDII seadet?
Mis asi on index code?
Eeldame, et ma suudan tuvastada selle Index code'i, kuida ma tean milline on sama varustusega aga puldiga CCM-i index code?

Tairo
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 20 Juul 2014, 11:42
Asukoht: Talinn-Otepää

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas Tairo »

Oli endalgi sama soov kunagi, kuid finantside puudumisel jäi asi poolikuks.

Index code peaks saama kätte kaabliga aadressilt 64- central convenience, sealt advanced ID (nii oli internetiavarustes kirjas), kui mina isiklikult ei saanud seda valida(oli hall vms). :cry: kasutasin vcds 12.12.0

Lisaks immo õpetamisest. Kui endal on olemas immo pin (enamjaolt plastvõtme küles olev lipik), on asi vcds-ga teostatav.

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

Tairo kirjutas:Oli endalgi sama soov kunagi, kuid finantside puudumisel jäi asi poolikuks.

Index code peaks saama kätte kaabliga aadressilt 64- central convenience, sealt advanced ID (nii oli internetiavarustes kirjas), kui mina isiklikult ei saanud seda valida(oli hall vms). :cry: kasutasin vcds 12.12.0

Lisaks immo õpetamisest. Kui endal on olemas immo pin (enamjaolt plastvõtme küles olev lipik), on asi vcds-ga teostatav.
Arvan, et äkki Golfi_vend mõtles index code all vana Ccm varuosakoodi? Immo ja ccm minuteada üksteisesse ei puutu ehk siis ei ole mingit immo õpetamist vaja. Immot tuleb õpetada ainult kellaploki vahetuse järgselt.
Viimati muutis J.Aru, 25 Mai 2015, 19:25, muudetud 1 kord kokku.

Tairo
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 20 Juul 2014, 11:42
Asukoht: Talinn-Otepää

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas Tairo »

J.Aru kirjutas:
Tairo kirjutas:Oli endalgi sama soov kunagi, kuid finantside puudumisel jäi asi poolikuks.

Index code peaks saama kätte kaabliga aadressilt 64- central convenience, sealt advanced ID (nii oli internetiavarustes kirjas), kui mina isiklikult ei saanud seda valida(oli hall vms). :cry: kasutasin vcds 12.12.0

Lisaks immo õpetamisest. Kui endal on olemas immo pin (enamjaolt plastvõtme küles olev lipik), on asi vcds-ga teostatav.
Arvan, et äkki Golfi_vend mõtles index code all vana Ccm varuosakoodi? Immo ja ccm minuteada üksteisesse ei puutu ehk siis ei ole mingit immo õpetamist vaja. Immot tuleb õpetada ainult kellaploki vahetuse järgselt.
Index code peaks olema midagi spetsiifilisemat, kuna varuosakataloogides on kirjas ccm-ide varuosakoodide järel: order only with colour code. Peaks olema sama asja mõeldud ikkagi.

Immole on vaja ju uut võtit tutvustada, kui vana kivi ümber tõstma ei hakka, mis on üsna ehku peale minek :)

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

Tairo kirjutas:Immole on vaja ju uut võtit tutvustada, kui vana kivi ümber tõstma ei hakka, mis on üsna ehku peale minek :)
Aga ccm ei puutu immosse. Immo ise on kellaplokis ja kellaplokist läheb signaal edasi mootoriajusse ehk siis Ccm seal rolli ei mängi.

Tairo
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 20 Juul 2014, 11:42
Asukoht: Talinn-Otepää

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas Tairo »

J.Aru kirjutas:
Tairo kirjutas:Immole on vaja ju uut võtit tutvustada, kui vana kivi ümber tõstma ei hakka, mis on üsna ehku peale minek :)
Aga ccm ei puutu immosse. Immo ise on kellaplokis ja kellaplokist läheb signaal edasi mootoriajusse ehk siis Ccm seal rolli ei mängi.
Ehh, õigus, kuid ta siiski võtab kasutusele uue võtme(puldiga). Selleks, et mootor selle võtmega käivituks, on vaja uut võtit tutvustada. Kui just emulaatorit vahele pole pistetud.

Otsest seost polegi immol ja ccm'il aga siiski on vajalik tegevus et auto liikuma saada :)
Viimati muutis Tairo, 25 Mai 2015, 19:52, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

Tairo kirjutas:
J.Aru kirjutas:
Tairo kirjutas:Immole on vaja ju uut võtit tutvustada, kui vana kivi ümber tõstma ei hakka, mis on üsna ehku peale minek :)
Aga ccm ei puutu immosse. Immo ise on kellaplokis ja kellaplokist läheb signaal edasi mootoriajusse ehk siis Ccm seal rolli ei mängi.
Ehh, õigus, kuid ta siiski võtab kasutusele uue võtme(puldiga). Selleks, et mootor selle võtmega käivituks, on vaja uut võtit tutvustada. Kui just emulaatorit vahele pole pistetud.

Otsest seost polegi immol ja ccm'il aga siiski on vajalik tegevus et auto liikuma saada :)
Jah, minu viga, jõudis alles nüüd mõte kohale... :oops: Vahest on juhtmed natuke pika võitu. :mrgreen:

taffens90
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Mai 2015, 19:46
Asukoht:

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas taffens90 »

Tahaks isegi mingi puldi süsteemi lisada oma Passat b5-le aga, mis juhtmed kuhu ühendada ?
Mõtlesin midagi sellist .. http://www.aqaris.ee/tehnikapood/pea.ph ... oode=12696" onclick="window.open(this.href);return false;

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas dellu »

Juhiukse sisse pead kaks kaablit vedama, veel ka armatuuri all ühendama ja juba asi töötab. Kui tehnikapoest ära tellid, siis saab ilusti vajaliku juhendi auto kohta kaasa ka.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

taffens90
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Mai 2015, 19:46
Asukoht:

Re: Passat B5 võtmega uste avamine puldist avatavaks

Lugemata postitus Postitas taffens90 »

Sai tellitud see samune vidin. Ma pole eriline elektrik ehk siis kui ma aru saan siis need 2 juhet on suuna juhtmed.. massi ja +12v oskaks ühedada rohkem ma sellest õpetusest aru ei saa kahjuks.
97a passatil on siis negatiivne juhtimine ?
hea oleks kui saaks tead, mis värvid ma seal kokku ühendaks ?

Vasta

Mine “Elektroonika”