vajaks kiirelt abi passat b5

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
chillimees
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Aug 2014, 21:59
Asukoht:

vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas chillimees »

Sai siis ostetud passat b5 1998 aasta makk ei funkanud võtsin maki valja ja vaade oli selline saab keegi öelda mis juhe kuhugi läheb
Must on mass
Punane ja punane sinine on vool kuhu peaks ühendama punase ja kuhu kollase. pluss terve hunnik veel tundmatuid juhtmeid mis teibitud olen proovinud ühendada erinevat viisi aga makk läheb tagant pm sekundiga tuliseks oskab keegi aidata?
Pilt

Pilt

Pilt
Viimati muutis chillimees, 27 Mai 2015, 15:01, muudetud 1 kord kokku.

Deemu
Huviline
Postitusi: 1403
Liitunud: 19 Aug 2009, 18:16
Skype: altzu007
Auto: Audi A4 TDI
Asukoht: Tartu,Jõgevamaa,Torma
Tänatud: 1 kord

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas Deemu »

Kirjuta autopoolsed juhtmete värvid

tlauri
Huviline
Postitusi: 1667
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 17 korda

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas tlauri »

Kui täpset vastust tahad siis näiteks VIN-i järgi vaadata, mis raadio sinna tehasest peale pandi ja siis abimees google laseb selle järgi kõik vastused.
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

chillimees
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Aug 2014, 21:59
Asukoht:

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas chillimees »

Sain kuidagi ühendatud aga makk läheb ulme kui tuliseks lausa kõrvetavalt

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

chillimees kirjutas:Sain kuidagi ühendatud aga makk läheb ulme kui tuliseks lausa kõrvetavalt
Kui kõlarijuhtmed tagant ära jätta läheb ikka kuumaks? Kas ei ole mingeid üleliigseid juhtmeid peale kahe toite, massi ja kõlarijuhtmete ühendatud?

chillimees
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Aug 2014, 21:59
Asukoht:

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas chillimees »

Pole proovinud nii et kõlarid tagant ära võtta kas siis läheb kuumaks eks proovin
Ei ole midagi muud ühendatud ainult kõlarid ä, toide ja mass kuigi ma ei usu et asi kõlarites sest töötavad ainult esimesed kõlarid tagumised pole vist isegi mitte ühendatud

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas GTI »

chillimees kirjutas:Pole proovinud nii et kõlarid tagant ära võtta kas siis läheb kuumaks eks proovin
Ei ole midagi muud ühendatud ainult kõlarid ä, toide ja mass kuigi ma ei usu et asi kõlarites sest töötavad ainult esimesed kõlarid tagumised pole vist isegi mitte ühendatud
Kui kõllid on vale takistusega siis koormab maki väljundi üle ja läheb tuliseks.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

chillimees
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Aug 2014, 21:59
Asukoht:

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas chillimees »

Käisin tõmbasin kõlarid tagant ära jäi ainult 2 toidet ja mass ikka läks tuliseks

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

Esimese asjana kisuksin sealt ära klemmliistud ja muu juhtmeporri ning joodaksin õiged ISO pistikud ilusti termokahanevaga külge siis on teada, et juhtmepool on kõik õige ja korras.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

chillimees
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Aug 2014, 21:59
Asukoht:

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas chillimees »

Noo ma tahaks sama teha,et kõik ilusti teha aga hetkel pole aega ja vaikuses ka jube tüütu sõita

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 93 korda

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas TiitRE »

chillimees kirjutas:Noo ma tahaks sama teha,et kõik ilusti teha aga hetkel pole aega ja vaikuses ka jube tüütu sõita
Järelikult jääbki üle versioonid, kas kiirelt musa kuulama hakata ja auo maha põletada või nagu ardiilves soovitas, kõik eelnevalt korralikult ära teha?

chillimees
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Aug 2014, 21:59
Asukoht:

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas chillimees »

Mul pole vaja siia inimesi kes lampi targutavad kui midagi tarka öelda pole siis tsshh..

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 93 korda

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas TiitRE »

chillimees kirjutas:Mul pole vaja siia inimesi kes lampi targutavad kui midagi tarka öelda pole siis tsshh..
:twisted: Aga milleks oodata, kuni tuline makk selle auto süütab...anna ise kohe pentsu ja tikku?

chillimees
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Aug 2014, 21:59
Asukoht:

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas chillimees »

Kle mine arene esiteks pole mul makk taga ja kaitse ka väljas pluss ma otsin probleemile lahendust mitte seda et Sina saaksid siin oma mõttetuid komme kirjutada nii et palun ole nüüd viisakas ja hoia oma nõmedad kommid enda peas eks

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 93 korda

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas TiitRE »

chillimees kirjutas:Kle mine arene esiteks pole mul makk taga ja kaitse ka väljas pluss ma otsin probleemile lahendust mitte seda et Sina saaksid siin oma mõttetuid komme kirjutada nii et palun ole nüüd viisakas ja hoia oma nõmedad kommid enda peas eks
Oledki lihtsalt loll või mängid ainult? :roll:
chillimees kirjutas:Noo ma tahaks sama teha,et kõik ilusti teha aga hetkel pole aega ja vaikuses ka jube tüütu sõita
Sa ei otsi ju lahendust, vaid soovid iga hinna eest kiirelt musa kuulama hakata, selle asemel, et makk korralikult ära ühendada ja autot mitte põlema panna? Tähendagu see siis seda, et võib aega võtta juhtmestik korralikult korda seada!
p.s Arenemise vajalikkuses vahi peeglisse!

chillimees
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Aug 2014, 21:59
Asukoht:

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas chillimees »

Kle tõmba uttu ahv sittagi sa ei tea mida sa lätsud siin

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 93 korda

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas TiitRE »

chillimees kirjutas:Kle tõmba uttu ahv sittagi sa ei tea mida sa lätsud siin
:mrgreen: :mrgreen: :thumbup: Rulli nüüd nahk kenasti tagasi, võta oma õhtused tabletid kenasti ära ja vut-vut magama..homme viimaseid koolipäevi, eks!
P.S Algselt mõtlesin, et kas ütlen düsgraafikust koolipoisile pahasti või mitte, kuid samas....s***a kah!
Viimati muutis TiitRE, 27 Mai 2015, 22:03, muudetud 2 korda kokku.

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

Minu soovitus ka, et tõmbaksid nüüd tuure tagasi siin laiamisega. Kui aega ei ole siis sõida vaikuses või kuula telefonist muusikat. Sinule jagatakse soovitusi ilusti kuid nüüd niimoodi vastata pole just kuigi kena. Ainukene kes siin lätsuma hakkas oled sina. Kui endal aega pole vii elektriku juurde. See, et makk tuliseks läheb ei ole ilmtingimata juhtmete viga vaid viga makis. Võta mõni teine makk ja proovi sellega.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas GTI »

Teemaväline jutt eemaldatud, palun jääda viisakuse piiridesse!
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

Siin alguses on räägitud sinisest juhtmest. Sinna peaks vool makist minema. See peaks olema antenni võimendi ots, kuid mis seal tehtud on, seda ma ei tea.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

NOTFAST kirjutas:Siin alguses on räägitud sinisest juhtmest. Sinna peaks vool makist minema. See peaks olema antenni võimendi ots, kuid mis seal tehtud on, seda ma ei tea.
Pead loomulikult ei anna aga Passat B5-el ei tohiks olla seal tehasest sellist juhet kuhu peaks voolu peale andma, kuna antennivõimendi saab oma toite läbi antennikaabli. Küll aga on seal raadio taga kiirusesignaal, diagnostika ots ja vb midagi veel üleliigset.

chillimees
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Aug 2014, 21:59
Asukoht:

Re: vajaks kiirelt abi passat b5

Lugemata postitus Postitas chillimees »

J.Aru kirjutas:
NOTFAST kirjutas:Siin alguses on räägitud sinisest juhtmest. Sinna peaks vool makist minema. See peaks olema antenni võimendi ots, kuid mis seal tehtud on, seda ma ei tea.
Pead loomulikult ei anna aga Passat B5-el ei tohiks olla seal tehasest sellist juhet kuhu peaks voolu peale andma, kuna antennivõimendi saab oma toite läbi antennikaabli. Küll aga on seal raadio taga kiirusesignaal, diagnostika ots ja vb midagi veel üleliigset.
Jap antenni võimendi juhet ei ole tõesti

Vasta

Mine “Elektroonika”