Golf 2 neljatulega

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
marko12
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 24 Veebr 2013, 14:13
Telefon: 54004822
Auto: volkswagen golf2 ja volvo v50
Asukoht: Lääne-Virumaa

Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas marko12 »

küsimus siis golf 2 neljatulega iluvõre kohta millised tuled ned keskmised on kas udutuled või lisa kaugtuled kui nad on udutuled kas on neid võimalik kasutada lisa kaugtuledena ka kui juhtmed ümber teha ja kuidas nad valgustavad

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas --keit-- »

Need keskmised pisemad on kaugtuled.
Tuledele jookseb kõigile sama vool peale.
Viimati muutis --keit--, 28 Sept 2015, 07:55, muudetud 1 kord kokku.

marko12
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 24 Veebr 2013, 14:13
Telefon: 54004822
Auto: volkswagen golf2 ja volvo v50
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas marko12 »

Ok siis pean hakkama juhtmeid ühendama minu autol ei ole sellist pistikut kuhu saaks kohe ühendada

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas --keit-- »

marko12 kirjutas:Ok siis pean hakkama juhtmeid ühendama minu autol ei ole sellist pistikut kuhu saaks kohe ühendada

Kindel ?
Ei ole näha kusagilt põhitulede taga v raami küljes pistikuid ?

Juhtmete vedamine pole keeruline. Signaali võtad põhitulede kaugtulede juhtmest ja kasutades releed ning juhtmeid võtad voolu otse akult, kindlasti ka kaitse vahele.
Turvalisem ja voolutugevus maksimums mis võimalik. Ehk siis valgustavus maksimaalne.
Viimati muutis --keit--, 28 Sept 2015, 09:02, muudetud 1 kord kokku.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7852
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas GTI »

Neid väikseid lisatulesid olen näinud nii hajutita kui ka hajutiga klaasiga - kas mõlemal juhul on need ühendatud kui lisakaugtuled või on ka muid võimalusi? Udukatena neid vist kasutada ei tohiks?
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas --keit-- »

GTI kirjutas:Neid väikseid lisatulesid olen näinud nii hajutita kui ka hajutiga klaasiga - kas mõlemal juhul on need ühendatud kui lisakaugtuled või on ka muid võimalusi? Udukatena neid vist kasutada ei tohiks?

Minu teadmiste ja kogemustega põhjal(olen väga mitmeid tulesi ostnud ja proovinud ning näinud), siis võin öelda, et need kõik on kaugtuled.
Pead silmas siis nii selge klaasiga kui ka hajutiga klaasiga ?
Mõlemad on igal juhul kaugtulede nime all.

Viljak
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 25 Veebr 2012, 16:56
Auto: Golf II "10 Millionen"
Asukoht: Tallinn, Nõmme, Tartu

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas Viljak »

Minu Golfil olid nad alguses eraldi juhtmestiku all, ning toimisid siiski udutuledena. Kui edukalt, ei katsetanud. Praegu on nad leidnud rolli lisa kaugtulede näol, kuna uus iluvõre tuli vastava juhtmestikuga. Ei näinud mõtet neil udukatel.
Viimati muutis Viljak, 28 Sept 2015, 13:17, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas --keit-- »

Viljak kirjutas:Minu Golfil olid nad alguses eraldi juhtmestiku all, ning toimisid siiski udutuledena. Kui edukalt, ei katsetanud. Praegu on nad leidnud rolli lisa kaugtulede näol, kuna uus iluvõre tuli vastava juhtmestikuga. Ei näinud mõtet neil udukatel.
Udutulede lüliti alla võid pidurituled ka panna :) See ei tähenda, et need udutuled on.
Ehk siis keskmised suured tuled on tehasest tulnud lisakaugtule funktsiooniga. Et siis kui pooltuled lülitad kangist täistulede peale ümber, süttivad ka need keskmised tuled ja suurtes laternatest süttib nn kaugtule niit.
Ehk siis jutu point on selles, et keskmised tuled ei ole udutulede funktsiooniga vaid hoopis kaugtulede.

Sul tuli iluvõre koos vastava juhtmestikuga ? Pole sellisest asjast veel kuulnud :)
Viimati muutis --keit--, 28 Sept 2015, 13:34, muudetud 1 kord kokku.

marko12
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 24 Veebr 2013, 14:13
Telefon: 54004822
Auto: volkswagen golf2 ja volvo v50
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas marko12 »

Siis tuleb ned tuled omal ka lisakaug tuledema tööle saada jama on ainult see et tuleb hakata juhtmeid vedama minu autol ei olr sellist vaba pistikut

Viljak
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 25 Veebr 2012, 16:56
Auto: Golf II "10 Millionen"
Asukoht: Tallinn, Nõmme, Tartu

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas Viljak »

Jeaps, Forssist ostsin koos tuledega iluvõre ja seal oli juba vahelüli olemas, kust jooksis nii tavatuledesse, kui ka väiksematesse.

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas --keit-- »

marko12 kirjutas:Siis tuleb ned tuled omal ka lisakaug tuledema tööle saada jama on ainult see et tuleb hakata juhtmeid vedama minu autol ei olr sellist vaba pistikut

See on äärmiselt lihtne.
http://www.upload.ee/image/2400172/relee.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Siin ka skeem.
Ostad lisatulede paigaldamise komplekti ilma lülitita.
Võtad signaali täistulede juhtme alt mis jookseb suurte laternasse. Ehk siis lõikad nt lahti paned klemmid vahele ja kokku ning vead releese(nr 86).
Ülejäänud juba pildi järgi lihtne. Nr 87 viid tuledesse ning pirni massi paned relee massiga kokku(nr85).

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas --keit-- »

Viljak kirjutas:Jeaps, Forssist ostsin koos tuledega iluvõre ja seal oli juba vahelüli olemas, kust jooksis nii tavatuledesse, kui ka väiksematesse.
Okei, koos tuledega võre ostsid siis jah :)
On pilti ka ?

GTI
Moderaator
Postitusi: 7852
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: Golf 2 neljatulega

Lugemata postitus Postitas GTI »

marko12 kirjutas:Siis tuleb ned tuled omal ka lisakaug tuledema tööle saada jama on ainult see et tuleb hakata juhtmeid vedama minu autol ei olr sellist vaba pistikut
Originaalis mul olid ühendatud 2 juhet põhitule kaugtule klemmide külge ja kõik - samas võiksid releed vahele panna küll nagu soovitati, seda ka juba lähituledele.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Vasta

Mine “Kere & Sisu”