Hele nahksisu

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Abyssonal
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 24 Mär 2017, 17:32
Auto: VW Passat 2.0TDI R-line 4Motion
Asukoht:

Hele nahksisu

Lugemata postitus Postitas Abyssonal »

Sai endale heleda nahaga Passat soetatud , tuleb välja et teksad määrivad isukalt ikka nahka, sinised jäljed peal . Tegu on odavate teksadega ja asi vist selles et värvi annavad ? Naisel ei määri näiteks kõrvalistmel .

Millega plekke eemaldada ? Olen aru saanud ,et vesi ja lapp pole nahale kõige parem ? Parandame ja jagage kogemusi.

Ette tänades

uno1
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 09 Juul 2015, 10:50
Telefon: 58872993
Asukoht:

Re: Hele nahksisu

Lugemata postitus Postitas uno1 »

Pead spetsiaalse aine ostma mis eemaldab, sõida kuskile pesulasse ja küsi sealt võib saada vajaliku tehika ja aine. Olen ise siukse imeliku valget värvi klotsiga, kujult nagu pesukäsn aga palju tihedam ja tugevam puhastanud, aga see kulutab naha pinda päris kõvasti, peale puhastust kindlasti nahahooldus teha.

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Re: Hele nahksisu

Lugemata postitus Postitas VwBoy »

uno1 kirjutas:Pead spetsiaalse aine ostma mis eemaldab, sõida kuskile pesulasse ja küsi sealt võib saada vajaliku tehika ja aine. Olen ise siukse imeliku valget värvi klotsiga, kujult nagu pesukäsn aga palju tihedam ja tugevam puhastanud, aga see kulutab naha pinda päris kõvasti, peale puhastust kindlasti nahahooldus teha.
Mafral on see magic sponge (Suht karm nustik sellega nt võtan ma ainult tööjuures markeri või vildika jutte ära!) Niisama kergeks pesuks see ei sobi ikka ! Endal kogemus Presta/Malco Mafra toodetega Mafra neist esimestest parem aga see ka minu nägemus iga päevaselt tööd tehes nendega!


Heleda sisu nahaga on hooldust tihedamalt vaja sest mustus paistab palju paremini välja! Korralik hooldus ennetab päris palju ka teksade värvi andmist !

Abyssonal
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 24 Mär 2017, 17:32
Auto: VW Passat 2.0TDI R-line 4Motion
Asukoht:

Re: Hele nahksisu

Lugemata postitus Postitas Abyssonal »

Selge. Kuna pole enne nahahooldus ise teinud ja autol nahk nagu uus , sooviks seda nii ka hoida. Keegi teab soovitada head nahahooldus komplekti ?

Kasutaja avatar
margus000
Huviline
Postitusi: 277
Liitunud: 14 Aug 2014, 18:58
Auto: vw passat b8 rline 4motion.
Asukoht: tartumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hele nahksisu

Lugemata postitus Postitas margus000 »

Ise kasuta audi originaal nahahooldus komplekti , jätab naha mõnusalt pehmeks ja hea lõhn. Saab vw esindusest .
Netist kusagilt teemast jäi selline lause silma .Nahale on kõige parem colourlock puhastus pehme harjaga + presta nahakreem teeb imet (9/10 on ka autoglym nahapuhastus aine)

Abyssonal
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 24 Mär 2017, 17:32
Auto: VW Passat 2.0TDI R-line 4Motion
Asukoht:

Re: Hele nahksisu

Lugemata postitus Postitas Abyssonal »

Ja nahahooldus peaks siis käima 3 etapis ?
1.Puhastus
2 . Kreem
3 . Kaitse

Kas olen õieti aru saanud ?
Leidsin netist ka colourlocki hoolduskomplekti aga seal olid olemas ainult puhastus ja kaitse.

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Re: Hele nahksisu

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Ise olen kasutanud colourlocki tooteid ja presta leather conditioneri- viimane ei jätnud erilist muljet, küll aga colourlocki tooted.
Mul ka siis helebeež nahksisu. Algul sai see mild puhastusvahend tellitud aga too oli tõesti nats liiga õrn ja ei teinud suurt midagi. Tellisin siis strong puhastusvahendi ning too tegi koos sama firma harjaga imesid. Ei oleks arvanud, et istmed nii mustad on. :D
Peale seda kasutasin shield kaitsevahendit ning mingi tunni möödudes hooldusvahendit protector.
Üks kehv telefonipilt ka.
Pilt
W8

Kasutaja avatar
margus000
Huviline
Postitusi: 277
Liitunud: 14 Aug 2014, 18:58
Auto: vw passat b8 rline 4motion.
Asukoht: tartumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hele nahksisu

Lugemata postitus Postitas margus000 »

tibullus kirjutas:Ise olen kasutanud colourlocki tooteid ja presta leather conditioneri- viimane ei jätnud erilist muljet, küll aga colourlocki tooted.
Mul ka siis helebeež nahksisu. Algul sai see mild puhastusvahend tellitud aga too oli tõesti nats liiga õrn ja ei teinud suurt midagi. Tellisin siis strong puhastusvahendi ning too tegi koos sama firma harjaga imesid. Ei oleks arvanud, et istmed nii mustad on. :D
Peale seda kasutasin shield kaitsevahendit ning mingi tunni möödudes hooldusvahendit protector.
Üks kehv telefonipilt ka.
► Näita Spoilerit
Ükki oskad öelda kas tartus keegi colorlocki tooteid müüb , kammisin linna suuremad poed läbi ja kusagil polnud.
Viimati muutis VwBoy, 11 Apr 2017, 18:20, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Spoiler!

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Re: Hele nahksisu

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Ega neid niisama leiagi. Tartus pole vist kuskil müügil.
Ise tellisin siit. http://shop.smartguru.eu/
W8

Vasta

Mine “Kere & Sisu”