Tervist
Nimelt 2013 CC juhipoolse esitule klaaskorpus mõranes, sealt sai niiskus sisse ja juhtmed läksid sees rooste. Nüüd lähi- ega kaugtuled sellel poolel ei põle, LED ääred toimivad.
Erinevad töökojad pakkusid OEM vahetuseks (tuli + töö) kokku 1400-1700 eurot, samas erinevatest kohtadest (ebay ja rrr) olen näinud kasutatud tuld müügiks 600-700 euroga.
Erinevatel tuledel on on erinevad märgised, L26, R30 jne. L ja R on ilmselge, aga mida numbrid tähistavad? Ei sooviks vale asja osta. Kas piisab ainult sellest, et on kurvitule funktsiooniga xenon ja kõik?
Ette tänades
2013 CC esitule ostmine
Moderaatorid: etnies858, GTI, J.Aru
- R36
- Tunnustatud
- Postitusi: 8090
- Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
- Auto: SKODA KODIAQ 2022 2.0TDI 147kw 4x4 , VW E-GOLF 2014
- Asukoht: TARTU
- Tänanud: 45 korda
- Tänatud: 204 korda
- Kontakt:
2013 CC esitule ostmine
Originaal tootekood, otsi, pane ostukorvi ja tehtud.
Originaal auto kùljest kood ja kataloogist kood võib…ei pea erinev olla sest originaal kood tähendas komplektsust xenon pirn jne…
Originaal auto kùljest kood ja kataloogist kood võib…ei pea erinev olla sest originaal kood tähendas komplektsust xenon pirn jne…
stefeli.ee - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT CarPlay/ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

