2013 CC esitule ostmine

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, GTI, J.Aru

Vasta
Ectional
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Juun 2026, 14:25
Auto: VW CC2013
Asukoht: Eesti

2013 CC esitule ostmine

Lugemata postitus Postitas Ectional »

Tervist

Nimelt 2013 CC juhipoolse esitule klaaskorpus mõranes, sealt sai niiskus sisse ja juhtmed läksid sees rooste. Nüüd lähi- ega kaugtuled sellel poolel ei põle, LED ääred toimivad.

Erinevad töökojad pakkusid OEM vahetuseks (tuli + töö) kokku 1400-1700 eurot, samas erinevatest kohtadest (ebay ja rrr) olen näinud kasutatud tuld müügiks 600-700 euroga.

Erinevatel tuledel on on erinevad märgised, L26, R30 jne. L ja R on ilmselge, aga mida numbrid tähistavad? Ei sooviks vale asja osta. Kas piisab ainult sellest, et on kurvitule funktsiooniga xenon ja kõik?

Ette tänades
Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 8090
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Auto: SKODA KODIAQ 2022 2.0TDI 147kw 4x4 , VW E-GOLF 2014
Asukoht: TARTU
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 204 korda
Kontakt:

2013 CC esitule ostmine

Lugemata postitus Postitas R36 »

Originaal tootekood, otsi, pane ostukorvi ja tehtud.

Originaal auto kùljest kood ja kataloogist kood võib…ei pea erinev olla sest originaal kood tähendas komplektsust xenon pirn jne…
stefeli.ee - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT CarPlay/ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus
Vasta

Mine “Elektroonika”