Golf 2 puldist keskluku paigaldamine

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
L2bukast
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 24 Mär 2012, 13:40
Telefon: 58017968
Auto: Golf 4, 1.6 77kw
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Golf 2 puldist keskluku paigaldamine

Lugemata postitus Postitas L2bukast »

Tegemist siis 2 ukselisega. Küsiks siis, mida mul täpsemalt vaja oleks, et selline süsteem peale ja toimima saada. Alarm iseenesest on olemas, signaali saaks ilmselt sealt võtta. Aga kuidas lihtsam oleks, kas vaakumida aretada või elektrilistega. Pagasi lukust on mul savi, peaasi, et uksed saaks puldist kinni ja lahti.
G2 peal originaalis vist kesklukku polegi?
Ehk on keegi teinud kunagi sellist asja ja oskab nõu anda :) .

sepprait
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 30 Nov 2008, 17:57
Auto: VW golf 2
Asukoht: Valga

Re: Golf 2 puldist keskluku paigaldamine

Lugemata postitus Postitas sepprait »

nuu kui alarmi plokil on olemas keskluku funktsioon siis pole erilist probleemi ju ustele elektri mootorid sisse ja ära ühendada.
mootrite asukoht vaadata kuidagi nii et saad varda lukustus süsteemiga kokku ühendada.
Elektri mootritega minu arvates lihtsam variant [VW Bot: "Keel korda!"] kui vaakumiga möllata ning elektri mootrid tavaliselt midagi erilist ei maksa.
g2-l on ka tehasest kesklukk olnud aga küllatki vähestel ja minuteada ilma puldita.

L2bukast
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 24 Mär 2012, 13:40
Telefon: 58017968
Auto: Golf 4, 1.6 77kw
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Golf 2 puldist keskluku paigaldamine

Lugemata postitus Postitas L2bukast »

sepprait kirjutas:nuu kui alarmi plokil on olemas keskluku funktsioon siis pole erilist probleemi ju ustele elektri mootorid sisse ja ära ühendada.
mootrite asukoht vaadata kuidagi nii et saad varda lukustus süsteemiga kokku ühendada.
Elektri mootritega minu arvates lihtsam variant kui vaakumiga möllata ning elektri mootrid tavaliselt midagi erilist ei maksa.
g2-l on ka tehasest kesklukk olnud aga küllatki vähestel ja minuteada ilma puldita.
aga mille pealt ma mootoreid peaks vaatama? Ja kuidas neid sinna ukse sisse paigaldada, mõni tore idee oleks tore.

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: Golf 2 puldist keskluku paigaldamine

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

Mootoreid müüakse universaalseid, pead vaatama millised mootorid sellel signaplokile sobivad. Kinnituse pead arvatavasti ise mõtlema.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Golf 2 puldist keskluku paigaldamine

Lugemata postitus Postitas dellu »

http://www.aqaris.ee/tehnikapood/pea.ph ... toode=4806" onclick="window.open(this.href);return false; on komplekt
või
http://www.aqaris.ee/tehnikapood/pea.ph ... oode=32743" onclick="window.open(this.href);return false; eraldi mootor
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Kere & Sisu”