Golf 3 81kw TDI edasine tulevik?

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
axzik
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 05 Dets 2012, 22:48
Telefon: 56233072
Auto: Golf 3 81kw TDI
Asukoht:

Golf 3 81kw TDI edasine tulevik?

Lugemata postitus Postitas axzik »

Tere foorumlased. Küll uus ja võhik, aga siiski arutleks teiega antud teemal. Isa sõidab siis ringi sellise haruldase isendiga nagu on golf3 TDI 81kw variant. Minule maru hästi meeldib, diisel ja kriips koguaeg kõrvuni. Mootor on veel sedavõrd hästi säilinud,et on saavutatud kütusekulu trassil lausa 4,1 sajale. Mureks on paraku aga kere, nagu "autode" filmist "matu" näeb välja juba. Oleks ka seda jube kahju müüa mingi saia hinna eest, kes see ikka korralikku mootorit tahab kui kere pole?
Minu mõte on selline,et kasseeriks ise selle auto temalt sisse ja istutaks selle mootori ümber uuele kerele. Siit ka üks põhiküsimus, et millistele keredele too üldse sobib? Ja milliseid keresid oleks saada nii,et vähemalt korralikud ja ilma pauguta oleksid? Samas võib keegi ka lahti seletada kui peaks tekkima mõte miks see projekt ei läbi minema?
Mida rohkem vastajaid, seda parem tulemus tõenäoliselt tuleb :)
Viimati muutis axzik, 05 Mai 2013, 19:21, muudetud 1 kord kokku.

freeser
Huviline
Postitusi: 1328
Liitunud: 03 Sept 2007, 22:24
Telefon: 5176554
Auto: Audi a4 1,9TDi Quattro VW Golf I Cabri turbo
Asukoht: Pärnu

Re: Golf 3 81kw TDI edasine tulevik?

Lugemata postitus Postitas freeser »

Mina paneks selle mootori g2 peale, seal liigutaks ta end päris hästi, samas võta suvaline g3 mis vähem roostetab ja mootor asjad sinna peale ja valmis. Keresi liigub ju igasuguseid. ;) 81kw saab ka väga hästi liikuma veel panna :)

axzik
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 05 Dets 2012, 22:48
Telefon: 56233072
Auto: Golf 3 81kw TDI
Asukoht:

Re: Golf 3 81kw TDI edasine tulevik?

Lugemata postitus Postitas axzik »

Minu arusaamade järgi on golf2 küllaltki raske mugavaks sõiduriistaks teha, nagiseb ja koliseb ju too igatpidi. Mürasummutus samuti vist küllaltki nullilähedane?
Teine mõte mis sellega kaasnev on alati olnud soov endale kastikat saada, seega kui suur tõenäosus on, et ma saan teha mingist universaal golfist nüüd endale kasti diisli? Samas golf2 oli vististi isegi tsingitud kerega nagu ma mäletan?

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Golf 3 81kw TDI edasine tulevik?

Lugemata postitus Postitas dellu »

Tänavatele vist väga asja pole peale kastikaks tegemist. Ei usu, et ARK sulle sõbralikult otsa vaatab peale seda.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Golf 3 81kw TDI edasine tulevik?

Lugemata postitus Postitas rako »

G2 küll tsingitud kerega pole.
Mootor istub 1:1 G3/B4/Vento vali ise millist tahad.

Kastikat siis sellised juhul Caddy Mk1 mida muidugi niisama kuskilt ei jagata. Eesti suht vähe liigub neid küll soomes/rootsis
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Golf 3 81kw TDI edasine tulevik?

Lugemata postitus Postitas dellu »

no tegelt Corrado ka, aga minuarust oli seal mingi teema. Välismaa foorumid soovitasid kasutada doonorina Passatit. Äkki oli mingi kaabelduse teema, et Passatil on eraldi kimp mootoril, aga Golfil koos või midagi sellist. Ma isegi nagu mäletaks G3 lammutamisest, et tuledekimp oli justkui teistmoodi kui passatil või midagi sellist. Lihtsamalt saab kindlasti jah G3/Vento vahel laveerides, kuna need on sama platvorm. Passati/Corrado jaoks võivad juba mootorikinnitused jne erineda, kuigi eks need saab võtta uue kere vanalt mootorilt, kui nii peaks minema (eelduselt et seal on veel miskit küljes).
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Diislid”