nelikveolise tagsild paugub kiirendades

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
jaano123
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 20 Apr 2013, 10:27
Telefon: 56728416
Skype: ei ole
Auto: vw golf
Asukoht:

nelikveolise tagsild paugub kiirendades

Lugemata postitus Postitas jaano123 »

Probleemi avastasin just täna. Ilmselt on see just tekkinud.Nelivedu ei toimi minu golf 4 enam nii nagu peaks. Kiirendades paugub tagasild ja esimsed kerivad tühja,sooviks leida kiiremas korras sellele murele lahendust,ennem kui see suuremaks kasvab.Autoks siis golf4 aasta 2000 2,8 vr6 mootoriga . Niisiis üleskutse neile kes suudaks mind aidata. Kelle poole oleks mul kõige õigem pöörduda diagnostikasse ja samas kah juba hilisemasse remonti? Palun soovitage omaalaspetsaliste .Ja kellel julgus ja peale hakkamist siis palun helistage mulle 53067499 või saatke e-mail DrHempEst@hotmail.com
Viimati muutis jaano123, 24 Aug 2013, 06:32, muudetud 1 kord kokku.

mdisain
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 04 Jaan 2013, 10:24
Asukoht:

Re: nelikveolise tagsild paugub kiirendades

Lugemata postitus Postitas mdisain »

jaano123 kirjutas:Probleemi avastasin just täna. Ilmselt on see just tekkinud.Nelivedu ei toimi minu golf 4 enam nii nagu peaks. Kiirendades paugub tagasild ja esimsed kerivad tühja,sooviks leida kiiremas korras sellele murele lahendust,ennem kui see suuremaks kasvab.Autoks siis golf4 aasta 2000 2,8 vr6 mootoriga . Niisiis üleskutse neile kes suudaks mind aidata. Kelle poole oleks mul kõige õigem pöörduda diagnostikasse ja samas kah juba hilisemasse remonti? Palun soovitage omaalaspetsaliste .Ja kellel julgus ja peale hakkamist siis palun helistage mulle 53067499 või saatke e-mail DrHempEst@hotmail.com
Kindel, et sild? Äkki on kardaani vahepukk läbi ja nüüd teeb häält?

enerqy
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 06 Veebr 2007, 22:47
Auto: VW Phaeton 4motion, Audi 90 TQ
Asukoht: Tartu

Re: nelikveolise tagsild paugub kiirendades

Lugemata postitus Postitas enerqy »

Haldexi pumba mootor hakkab otsa saama, enda masinal sama probleem.
Kasutaja samzik tegeleb minuteada nende remondiga.

Vasta

Mine “Veermik”