Kõlarite juhtmed

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Kristjansoot
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 21 Sept 2013, 13:28
Telefon: 53730555
Asukoht:

Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas Kristjansoot »

Tervist. Nimelt mu passatil on vaid esimestes ustes kõlarid ja tagumistes vaid katikud kõlari kohtade peal. Küsimus siis selline, et kui maki taha ei tule rohkem kui 4 juhet, mis tähendab, et need lähevad esimestesse ustesse, siis tagumistesse ustesse pole juhtmeid veetudki? Või on juhtmed tehase poolt standartsed ja lähevad ikka ka tagumistesse ustesse, kuid pole maki taha olevasse pistikusse ühendatud? See teine variant tundub vähe ebaloogiline, miks peaks nad seal kuskil niisama lahtiselt olema?

HT27
Huviline
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juul 2009, 21:49
Auto: Üks teine Vag
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas HT27 »

Kui maki pistikus on ainult esikõlarite juhtmed ja äärmised pesad on tühjad,siis taha uste sisse juhtmeid ei lähe.

temru29
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 05 Apr 2013, 11:18
Auto: golf 3 GT
Asukoht:

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas temru29 »

mul oli sama teema,aga ma leitsin ikka mingid juhtmed pika otsimise peale armatuuri alt,ilusti kinni pakitud ja teibitud armatuuri külge,võiks öelda et oli nagu originaal:)

Valterv
Huviline
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Okt 2009, 15:27
Auto: Passat 1,9 TDI 74kw 2003`
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas Valterv »

temru29 kirjutas:mul oli sama teema,aga ma leitsin ikka mingid juhtmed pika otsimise peale armatuuri alt,ilusti kinni pakitud ja teibitud armatuuri külge,võiks öelda et oli nagu originaal:)
Kõlari juhtmed need vaevalt on, suvel endal vedasin juhtmeid, siis ei olnud mul midagi seal.

dtssound
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 11 Dets 2013, 23:09
Asukoht:

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas dtssound »

On endalgi olnud sarnaseid kokkupuuteid, ja kui pistiku taga pole juhtmeid, siis pole ma veel näinud et ustest või kuskil kabiinis midagi oleks. :think:

janari
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Dets 2013, 18:42
Telefon: 53453730
Auto: VW Passat 3C
Asukoht:

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas janari »

Kas 2005 aasta Passat 3c5 sama teema, et kui taga kõlareid pole, siis pole ka juhtmeid veetud?

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1690
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 97 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas murkamarko »

janari kirjutas:Kas 2005 aasta Passat 3c5 sama teema, et kui taga kõlareid pole, siis pole ka juhtmeid veetud?
Arvata on.

defqon1
Huviline
Postitusi: 120
Liitunud: 22 Veebr 2009, 17:37
Auto: Golf III GT , Passat B5 '00
Asukoht: tallinn

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

nii või naa on soovitatav uued ja jämedamad juhtmed vedada. hea on, et midagi seal ennem veetud pole.
Kristo Juurikas
Kristo@popp.ee
Tallinn

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1690
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 97 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas murkamarko »

defqon1 kirjutas:nii või naa on soovitatav uued ja jämedamad juhtmed vedada. hea on, et midagi seal ennem veetud pole.
Vedamine ise kiire ja lihtne.

Maarjos
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 28 Okt 2012, 12:49
Telefon: 59025011
Auto: VW Passat b5.5 -04
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas Maarjos »

Kust kohast mõtekas vedada siis?

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

Maarjos kirjutas:Kust kohast mõtekas vedada siis?
Kõige lihtsam on arvatavasti makist ukseliistude alla juhtmed vedada ja sealt ukse sisse. Ukseliistude alla saab vedada kõrvalistuja poolt üle kindalaeka ja juhipool üle juhi jalgekohal oleva plastiku.

Maarjos
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 28 Okt 2012, 12:49
Telefon: 59025011
Auto: VW Passat b5.5 -04
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas Maarjos »

Kuidagi imelik nii robustselt vedada. Kuna tahan kohe woofri juhtmed ka ära vedada siis peab ikka mati alt vedama..

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

Maarjos kirjutas:Kuidagi imelik nii robustselt vedada. Kuna tahan kohe woofri juhtmed ka ära vedada siis peab ikka mati alt vedama..
Miks siis robustne? Näha ei jää midagi ja ega tehasejuhtmedki enam-vähem sama loogika järgi on veetud. Kui ukseliistu ära võtad näed juba seal sama mativahel tehase juhtmekimpe ja võid sinna külge uued juhtmed kinnitada. Lisaks võid veel otsida kuidas tehase juhtmekimbud täpselt jooksevad, näiteks juhipool kas maki juurest, keskonsoolini, seal CCM-ini ja sealt edasi tagaukse sisse või armatuuri alt minu eenimetatud "rada" pidi. :)

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1690
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 97 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Kõlarite juhtmed

Lugemata postitus Postitas murkamarko »

J.Aru kirjutas:
Maarjos kirjutas:Kuidagi imelik nii robustselt vedada. Kuna tahan kohe woofri juhtmed ka ära vedada siis peab ikka mati alt vedama..
Miks siis robustne? Näha ei jää midagi ja ega tehasejuhtmedki enam-vähem sama loogika järgi on veetud. Kui ukseliistu ära võtad näed juba seal sama mativahel tehase juhtmekimpe ja võid sinna külge uued juhtmed kinnitada. Lisaks võid veel otsida kuidas tehase juhtmekimbud täpselt jooksevad, näiteks juhipool kas maki juurest, keskonsoolini, seal CCM-ini ja sealt edasi tagaukse sisse või armatuuri alt minu eenimetatud "rada" pidi. :)
Ta vb ei saanud pihta. Mul veetud nii woofri juhtmed kui ka taga uste sisse juhtmed just külgetelt. Woofrile ei pea vedama ka üüber paksu juhet kui woofer ise ka mingi lamp on. Tegemist pole ei tea mis 1000w woofriga. Küll aga uste sisse veetud korralikult paksud kahe soonelised juhtmed armatuuri tagant ilusti üle kindlalaeka ja juhi jalgade plastiku alt. Sai isegi vast nii veetud et ei kiskundu plastikuid eriti ära.

Vasta

Mine “Audio ja video”