Luku tellimine.

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
RkPassat
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 30 Mär 2014, 15:51
Telefon: -
Skype: -
Auto: VW Passat B5 1.8T chip
Asukoht: Tallinn

Luku tellimine.

Lugemata postitus Postitas RkPassat »

Kus kohast saaksin tellida ukse ja tagaluugi lukku vastavalt võtmele või peaksin koheselt pöörduma VW esinduse poole ja vinkoodi abil tellima?
Kui üldse ülaltoodud võimalused tõesed on.
Iga suhe on vastastikune k.a sõiduki ja juhi vaheline.

enn1
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 07 Dets 2011, 21:43
Auto: Audi C7 Quattro
Asukoht:

Re: Luku tellimine.

Lugemata postitus Postitas enn1 »

Paremad lukkude ja võtmetega tegelevad firmad, peaksid olema võimelised südamikes muuke ümber tõstma, vastavalt võtmele.
http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php?f=58&t=95490" onclick="window.open(this.href);return false;

RkPassat
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 30 Mär 2014, 15:51
Telefon: -
Skype: -
Auto: VW Passat B5 1.8T chip
Asukoht: Tallinn

Re: Luku tellimine.

Lugemata postitus Postitas RkPassat »

enn1 kirjutas:Paremad lukkude ja võtmetega tegelevad firmad, peaksid olema võimelised südamikes muuke ümber tõstma, vastavalt võtmele.

Tänan eks ma uurin palju umbes maksavad ja mis räägitakse ja annan teada.
Iga suhe on vastastikune k.a sõiduki ja juhi vaheline.

Riho72
Huviline
Postitusi: 554
Liitunud: 23 Dets 2009, 10:50
Auto: 4x4 Bora Variant, Bora Variant
Asukoht: Tln
Tänatud: 1 kord

Re: Luku tellimine.

Lugemata postitus Postitas Riho72 »

Järgnev jutt käib Bora/ golf4 kohta kuid usun et ei erine passatist.
Olen teinud mõlemat ning ytleks et ukseluku muukidega saad ise ka hakkama ning kui nutikust
jagub siis ka tagaluugi omaga. Tagaluugi luku lammutamiseks läheb töötavat võtit tarvis. Ei julge lubada et keegi tagaluugi luku kallale läheb. Usun et ainus viis on tellida vin koodi või võtme järgi uus tagaluugi lukk kui ise ei lammuta.
Ukseluku ja tagaluugi luku muugid on erinevad kuid kui natuke ringi teha siis on ristkasutatavad.
Muuke olen hankinud romulast teiste lukkudega.
Lugupidamisega Riho

Rahulolu on peamine

RkPassat
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 30 Mär 2014, 15:51
Telefon: -
Skype: -
Auto: VW Passat B5 1.8T chip
Asukoht: Tallinn

Re: Luku tellimine.

Lugemata postitus Postitas RkPassat »

Riho72 kirjutas:Järgnev jutt käib Bora/ golf4 kohta kuid usun et ei erine passatist.
Olen teinud mõlemat ning ytleks et ukseluku muukidega saad ise ka hakkama ning kui nutikust
jagub siis ka tagaluugi omaga. Tagaluugi luku lammutamiseks läheb töötavat võtit tarvis. Ei julge lubada et keegi tagaluugi luku kallale läheb. Usun et ainus viis on tellida vin koodi või võtme järgi uus tagaluugi lukk kui ise ei lammuta.
Ukseluku ja tagaluugi luku muugid on erinevad kuid kui natuke ringi teha siis on ristkasutatavad.
Muuke olen hankinud romulast teiste lukkudega.
Pole just kõige kuldsemate kätega ega pädevam autode osas, seega usun et ise veel hakkama ei saaks. Saatsin juba osadele luku firmadele kirja välja ka, kuid muidugi kui keegi foorulane viitsiks tegleda jätaks raha klubisse ja oleksin huvitatud. Eks kui ei saa siis tuleb lihtsalt tellida, kuid tellimiseks läheb kas pean vaid esindusse pöörduma või saavad teised firmad ka aidata?
Iga suhe on vastastikune k.a sõiduki ja juhi vaheline.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”