K: Tagaluuk + keskluku mootor = systeem

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
djdegree
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 14 Juun 2003, 12:16
Asukoht: Valga-Tallinn
Kontakt:

K: Tagaluuk + keskluku mootor = systeem

Lugemata postitus Postitas djdegree »

Tere
Otsisin ja otsisin aga ei leidnud v?ibolla on need teemad juba vananenud. Ei taha konkreetselt teada mis moodi keegi on ehitanud endale tagaluugu avamise s?steemi. Tahan konkreetselt teada millist keskluku mootorit on keegi kasutanud.

Alpina
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 24 Dets 2005, 11:47
Asukoht: vwklubi.org
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alpina »

t?pselt nii, v?i noh siis enamv?hem!!!


p?him?tteliselt on vaja tugevdatud keskluku mootorit ca. 7m kahesoonelist juhet, releed (koost juhtmestikuga), ja AUX-ga signat

1. emaldad tagant k?ik polstri(luugilt)
2. eemaldad kojamehe mootori ja avamis nupu (muidu ei mahu, v?hemalt kui teha nii nagu me tegime aga mul niikuinii l?heb cleanlook-ks)
3. vead juhtme luugist kuni oma signa blokini
4. paigaldad kesklukumootori(see sobib t?pselt ja ideaalselt tala sisse mis algselt hoiab kojamehe mootorit)
5. ?hendad m?lemaltpoolt m?lemad juhtmeotsad st. signablokil siis aux-i ja kesklukumootoril ?IGETPIDI - ja +
6. vajutad signapuldil aux-i nuppu ja kuuled kuidas mootor t?mbab luugi lukust lahti


vot nii kerge see ongi

kui ise ei oska v?i vajad abi siis v?id alati p??rduda!!!!!

ja ?ra mingil juhul osta s***a mootoit!!!!!!!!

kui tahad ma v?in s?braga r??kida et palju see v?bu maksma l?heks!!!

aga kui tahad ise teha siis soovin palju jaksu, edu j loomulikult kannatust!!!! viimast on vaja t?esti varuda!!!


Alpro saatsi mulle kunagi selle ja loodan et ta ei pane pahaks kui upitan seda ka teistele ;)
Alpina

djdegree
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 14 Juun 2003, 12:16
Asukoht: Valga-Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas djdegree »

nu mul on nii, et luuk on just tegemisest tulnud... k?ik on ?ra kooritud ja seest puhas. P?ris kliinlook ei tulnud j?tsin numbri koha ikka sinna kus on. Enda m?tlemisega tahtsin nii teha, et

1. Panen mootori
2. ?hendan tagumise kojamehe juhtmed sinna k?lge ja eest ?hendan need l?liti alla. Ei oska p?ris t?pselt ?elda kas mu signal see aux on... idee poolest peaks olema....

Silverionu
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 22 Mär 2004, 12:17
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Silverionu »

Algselt postitas: djdegree
2. ?hendan tagumise kojamehe juhtmed sinna k?lge ja eest ?hendan need l?liti alla. Ei oska p?ris t?pselt ?elda kas mu signal see aux on... idee poolest peaks olema....
Aux ehk lisakanal siis.

eks iga?ks ise teab mis teeb aga mina ei soovitaks kojamehe l?liti alla seda ?hendada. S?iduajal l?hed vastu ja hops keset maanteed nt luuk lukust lahti, eriti kurb kui pagaasnik asju t?is ja sealt midagi teele pudenema hakkab :)

VW
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 30 Okt 2003, 16:32
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas VW »

Kuid kas passati 92" luugile saab kesklukku nii panna, et ta lahti ei l?heks? Seal ainult ?ks t?mmits ning ?hendasin keskluku sinna, kuid see teeb luugi lahti. Hetkel panin nupu alla asja.

Silverionu
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 22 Mär 2004, 12:17
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Silverionu »

T?mmits ja lukustus on ju erinevad asjad.. Ehk saab ikka jah.

Vasta

Mine “Elektroonika”