H??gk??nal,lisasoojendus

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
TFK
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 25 Apr 2007, 08:44
Asukoht: harjumaa

H??gk??nal,lisasoojendus

Postitus Postitas TFK »

Tere!!!
Nimelt mure selles et Golfike ei taha praeguste k?lmade juures kohe kuidagi soojaks minna,eelnevalt vahetatud termostaat ning jahutusvedelik.
Nimelt siis sain teada et peaks olema veel kusagil jahutus s?steemis 3 eels??tek??nalt aga kus ???

Autoks siis Golf variant 1,9tdi 96kw ASZ on mootori t?hed.
Edit:?kki on kellelgi mingisugust jooniski oleks v?ga t?nulik.

Ettet?nades TFK!!!

[Muudetud: 17-2-2009 TFK]

Neegripoiss
Huviline
Postitusi: 286
Liitunud: 24 Juul 2006, 12:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Neegripoiss »

Jahutuss?steemis eels??tek??nlad? Eels??tek??nlad on ika igale p?tale ?ks. Alusta n?iteks nende kontrollimisest.

EDIT: Praegult pole veel k?lma ollagi, mul disla l?ks 20 kraadi pakasegagi ja 83 aasta diisel Passat l?ks samuti k?ima ilma eelneva soojendamiseta.

[Muudetud: 17-2-2009 Neegripoiss]

TFK
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 25 Apr 2007, 08:44
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas TFK »

Algselt postitas: Neegripoiss
Jahutuss?steemis eels??tek??nlad? Eels??tek??nlad on ika igale p?tale ?ks. Alusta n?iteks nende kontrollimisest.
Eels??tek??nlad t?iesti korras muidu teatavasti see aparaat ei k?ivitu.
Lisa soojenduse k??nlad ka olemas nii ?tlesid ka poisid Forsist.:( T?nud ?petuss?nade eest siiski.

Garfield
Huviline
Postitusi: 306
Liitunud: 17 Juun 2004, 13:43
Auto: (oli) Golf IV TDI 2003
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Garfield »

Mul ei l?he ka kiiresti soojaks aga hommikul Tabasalu-Tallinna kesklinn ehk 14 km ja 30minutit saab mootor ikka l?puks 90 kraadi k?tte. Ja mul on eelsoojendus (Defa) hommikul tunnike taga. Mootori temp n?idik hakkab liikuma kuskil 8-9 s?iduminutil.
Lisasoojendust (k?tab salongi?hku elektriga juurde) nagu prantsuse diislitel ja uuematel VW minu autol k?ll ei ole. Minuteada on ?ks lisasoojendus sisselaskekollektoril, aga see t??tab esimesed 3-4 minutit.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5386
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Postitus Postitas jussike »

K?igil pole. Kui on, siis peaksid asuma mootorist tuleva veeflansi l?heduses, enne l?dvikut.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

TFK
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 25 Apr 2007, 08:44
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas TFK »

Algselt postitas: jussike
K?igil pole. Kui on, siis peaksid asuma mootorist tuleva veeflansi l?heduses, enne l?dvikut.
Just nii ongi sai kiibitsetud t??kaaslase Bora kapoti alla ja sellel t?itsa olemas s??rased asjad 3T?kki.

Vasta

Mine “Diislid”