1,6d

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
hassek
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Nov 2009, 21:08
Asukoht:

1,6d

Lugemata postitus Postitas hassek »

tere,kas keegi osakb öelda kuidas vw 1,6diisel (40kw)edasi läheb,kütust võtab ja kas golf 3 käigukasti otsa bistub 1:1le

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas copilot »

hassek kirjutas:tere,kas keegi osakb öelda kuidas vw 1,6diisel (40kw)edasi läheb,kütust võtab ja kas golf 3 käigukasti otsa bistub 1:1le
ütleks et kui sõita vaja,ajab asja ära, kuid võtab pea sama palju kütet kui minu preagune 1,9 TDI 81 kw (keskmine vahemikku 4,5-5,2), sest et masin vähegi liiguks, tuleb ikka korralikult peenestada:lol: Kui olla vanaisa, kes läheb bensipäeval poodi saia leiba ostma, siis jah vb sinna 4L ligi(ja seda muidugi maanteel). Seda kas G3 kasti otsa istub, ei taha väga uskuda.:rolleyes:

Aga see eest ei ole nii kapriissne kütte osas, nii et kui väga näpud põhjas, siis sobib ka punane, millele tilk 2T õli ja liigub veits pareminigi kui tankla masuudiga.:lol: Isegi mingi vana petrooliga sai sõidetud, st ei saanud arugi kas oli disla lõhn v petrool, küll aga valge, samuti tilk 2T õli ja tuhanded tasuta KM tulid. Kõike seda joga preagusesse masinasse ei julgeks unes kah valada.Aga masin tiksub preaguse omaniku käes senini, -20C pmt poolest pöördest(peal uus aku),õlivahetused tegin 10tkm õhu filter vähemalt 3 korda aastas, küttefilter korra aastas. Läbisõit preaguseks vähemalt 400 tkm, kuigi arvata on et rohkem, sest ennem mind oli mingit aega spidoka tross katki.Pommikindel ja odav ülal pidada.

[Muudetud: 8-1-2010 copilot]
Diesel Power KEEPS ME GOING

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Käigukast kinnituse kohapealt istub üks ühele,kuid ülekannete kohapealt ei leia sa G3-elt sarnast . Kui näiteks oleks 1,9d siis annab juba malemängu mängida.

Netman112
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 18 Jaan 2009, 19:13
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas Netman112 »

Kui tahad mootorit mis viiks sind odavalt punkist A punkti B viiks siis sobib see mootor hästi.Kui kiirust taga ajad, siis unusta ära. Kütusekulu kohapealt niipalju, sama mootori turbo versioon võtab mul külmade ilmadega linnas lühikestel otstel 7-7,5l ja maanteel pikkade otstega 5l kanti. Eks kõik oleneb siiski gaasijalast. Siiani parim kütusekulu on 4,6 sajale aga seda suvel.

Vasta

Mine “Diislid”