jagajaga probleem

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
mürr
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 09 Juul 2006, 00:03
Auto: VW PASSAT B5.5 1.8T
Asukoht: Tartu

jagajaga probleem

Lugemata postitus Postitas mürr »

ei tahtnud küll uut teemat teha aga mul golf 3 1.8 66 kw jamab.nimelt vahetasin jagaja teise kasutatud jagaja vastu.ei saanud käima sellega.panin vana tagasi, aga ikka mitte midagi.ei luba ka.väljas suht jahe et pikalt pusida.millega võisin ämbrisse panna??
Kett maas, kumm katki!

reigo130
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 13 Dets 2007, 16:26
Asukoht: nuuskur88@hotmail.com

Lugemata postitus Postitas reigo130 »

Kas vanaga juba jamas? Räägi tunnustest, kas lubab või üldse ei luba, kas süütepoolis säde on(ma nüüd jube tark ju:lol:) jne..
säästad või saastad?

mürr
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 09 Juul 2006, 00:03
Auto: VW PASSAT B5.5 1.8T
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas mürr »

proovisin nüüd ja ajasin märgid kokku ja käima ta läks.kuigi enne ei lubanud törtsu ka mitte.ei tea kas oli 180 süüde vale.igatahes ma nüüd seda uut ei julge proovidagi.pärast jälle ei oska käima panna.süüde tahaks veel timmimist.järsk kiirendamine toob esile detonatsiooni.aga kummale poole jagajat pöörata.tühikäigul ühelepoole keerates pöörded langevad ja teiselepoole pöörded tõusevad
Kett maas, kumm katki!

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

süüde läheb hilisemaks kui keerad jagajat rootori pöörlemise suunas, tüüpiline toiming detonatsiooni ilmnemisel.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

mürr
Huviline
Postitusi: 136
Liitunud: 09 Juul 2006, 00:03
Auto: VW PASSAT B5.5 1.8T
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas mürr »

tänx...niipidi kruttisin veits ja ehk on isegi parem.vaatan proovin ükspäev teist peale aretada....vana on mul valeo oma aga see mille juurde ostsin on bosch-i toode.kui hallikas on korras siis peaks toimima.
Kett maas, kumm katki!

Vasta

Mine “Elektroonika”