K: Soovitusi pukside vahetusel?

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

MrAnre
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15 Dets 2009, 17:38
Telefon: 53733202
Auto: Audi A4 1.8T Quattro
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas MrAnre » 28 Mai 2010, 16:51

Autoks G3 1.8 66kw. Et tulekul ees õõtshoova esi- ja tagumised puksid ning tagasilla puksid. Tahaks teada soovitusi, mida selle vahetusel tähele panna jne?

2.5vw
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 01 Nov 2009, 15:10
Telefon: 123456
Auto: vw2.5tdi
Asukoht: Tln
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas 2.5vw » 28 Mai 2010, 17:48

mida siin ika soovitada :) vaheta ära ja valmis :) Polüuretaanist puksid või tavalised ??
http://tibbudmed.ru/ecfda

raiku
Huviline
Postitusi: 1676
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:07
Telefon: 5214714
Auto: G3, Sooda Oct (traktoore)
Asukoht: viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas raiku » 28 Mai 2010, 19:02

minu selge soovitus on esiõõtsa tagumised (suured) puksid panna obljää vectra omad (pead kasutama treiali teenust)
ja mõni mees on soovitanud ka seda et pukside kinni keeramiseks peab olema auto alla lastud, ehk siis auto peaks olema oma tava seisu asendis mitte tõstukil ega tungi peal. samas üks teine mees ütles et vahet pole sest et see liikumine nii tilluke (mine võta siis kinni)
viljandi mölamies

pppp
Veteran
Postitusi: 2243
Liitunud: 04 Juun 2004, 11:44
Telefon: viis kuus kuus üheksa O I null üks
Auto: T***a P***s+
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 15 korda

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas pppp » 28 Mai 2010, 19:17

Igasugu remondimanualides soovitatakse lõplik pingutamine ikka siis teha, kui auto juba ratastel. Tagasilla pukside vahetamine on selline, hm, huvitav töö, aga eks sellest ole siin foorumis piisavalt kirjutatud kah juba.

raiku
Huviline
Postitusi: 1676
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:07
Telefon: 5214714
Auto: G3, Sooda Oct (traktoore)
Asukoht: viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas raiku » 28 Mai 2010, 19:31

tagasilla pukside vahetusele soovitaks ikka teenindusse minna. säästad tohutult enda aega ja närvi.
aga nagu mina esimesest postist välja loen siis ta tahab ainult esimesi vahetada.
nii et vaheta ära lase auto maha ja tee lõpp-pingutus. ja sõida sillaregulli.
viljandi mölamies

MrAnre
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15 Dets 2009, 17:38
Telefon: 53733202
Auto: Audi A4 1.8T Quattro
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas MrAnre » 28 Mai 2010, 19:46

No tagasillapuksid ka ikka ära vaja vahetada ;) Aga puksid on kõik olemas, enam ei saa vectra omasid panna, ei hakka neid uusi enam ostma ühesõnaga. Aga vist on tavalised? Ega ma ei tea. Pärnust Raunex-st anti nad mulle ja need ma alla panen. Aga õõtsa puksid tuleb siiski vahetada tungi peal ära. Ja eks ma seda teeninduse värki veel mõtlen, et tagasillal ka vahetatud saaks. Sest homme tegemisele läheks ja aega mul on, seega teen vist ise ära, hoian raha vähemalt kokku.
Lihtsalt mõtlesin teie soovitusi, kes te targemad olete. Kuna ise alles uudistan asja ja õpin vähehaaval. Et äkki on midagi tähtsat, mida erilist tähele peaks panema pukside vahetusel.

vahelduvool
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 21 Mär 2010, 11:09
Auto: VW Golf 4 1,6 16V 77kw 2003a
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas vahelduvool » 28 Mai 2010, 21:41

Kui sa esisilla pukside kallale lähed siis on suur soovitus silla stendis ka käia.

MrAnre
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15 Dets 2009, 17:38
Telefon: 53733202
Auto: Audi A4 1.8T Quattro
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas MrAnre » 28 Mai 2010, 21:44

A, seda ma unustasingi mainida, et tänu sillastendile minekuga öeldigi, et vaheta enne puksid ära ja siis tule tagasi :D

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas Stollu » 28 Mai 2010, 23:42

ma nüüd ei saa hästi aru , käisin sildrem oü leheküljel ja seal oli kirjas , et .......: Meie kogemuste põhjal soovitame profülaktiliselt reguleerida silda kaks korda aastas(pärast suve või talve rataste vahetust) ja loomulikult peale igat veermiku osa vahetust.

palju seal veermikus neid osi on mis peale vahetust tahavad silla stendi minekut ?

Kasutaja avatar
Corra
Huviline
Postitusi: 967
Liitunud: 13 Juul 2007, 16:55
Auto: VW Passat B5 1,9TDI 4motion, Golf 2 16v
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas Corra » 29 Mai 2010, 01:37

Kasvõi see kui võtad ees amordi alt ära tähendab seda, et pead sillastendi minema. Ja iga kord kui õõts alt ära käib, rooliotsa vahetus. Muidugi kui jagad teemat, siis saab ka sillastendita hakkama, aga see ainult mõnel juhul.

Raiq
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 14 Dets 2008, 17:12
Auto: Golf3
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas Raiq » 29 Mai 2010, 07:35

MrAnre kirjutas:No tagasillapuksid ka ikka ära vaja vahetada ;) Aga puksid on kõik olemas, enam ei saa vectra omasid panna, ei hakka neid uusi enam ostma ühesõnaga. Aga vist on tavalised? Ega ma ei tea. Pärnust Raunex-st anti nad mulle ja need ma alla panen. Aga õõtsa puksid tuleb siiski vahetada tungi peal ära. Ja eks ma seda teeninduse värki veel mõtlen, et tagasillal ka vahetatud saaks. Sest homme tegemisele läheks ja aega mul on, seega teen vist ise ära, hoian raha vähemalt kokku.
Lihtsalt mõtlesin teie soovitusi, kes te targemad olete. Kuna ise alles uudistan asja ja õpin vähehaaval. Et äkki on midagi tähtsat, mida erilist tähele peaks panema pukside vahetusel.

Tagasilla pukside vahetuseks tuleb sild rippu lasta, jääb praktiliselt kässari trosside otsa rippu, tungi v6i kanali peal seda tööd ei tee. Kui pole ennem seda tööd teinud, v6i lähedalt näinud, siis soovitan soojalt teenindusse minna, see on nendelegi paras kepp mida iga mees ei taha teha.
OT Kui oled Pärnust, siis soovitan Sekk Autokaubad töökoda Saare tänaval, klubilistele on Sekk"is k6ik kaubad ja tööd soodushindadega.

vwgolf2
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 01 Mai 2007, 17:25
Auto: VW Golf III 1.9 TD
Asukoht: Võrumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas vwgolf2 » 29 Mai 2010, 07:52

MrAnre kirjutas:No tagasillapuksid ka ikka ära vaja vahetada ;) Aga puksid on kõik olemas, enam ei saa vectra omasid panna, ei hakka neid uusi enam ostma ühesõnaga. Aga vist on tavalised? Ega ma ei tea. Pärnust Raunex-st anti nad mulle ja need ma alla panen. Aga õõtsa puksid tuleb siiski vahetada tungi peal ära. Ja eks ma seda teeninduse värki veel mõtlen, et tagasillal ka vahetatud saaks. Sest homme tegemisele läheks ja aega mul on, seega teen vist ise ära, hoian raha vähemalt kokku.
Lihtsalt mõtlesin teie soovitusi, kes te targemad olete. Kuna ise alles uudistan asja ja õpin vähehaaval. Et äkki on midagi tähtsat, mida erilist tähele peaks panema pukside vahetusel.
Vähemalt Golf II pidi vaatama, et ette saaksid õõtsa sisse puksid õigetpidi pandud. Kuna ei ole täispuks, siis peab jälgima, et saaks puks õigesti sisse. Puksi kätte võtad siis ta ei tohiks sul olla täiesti nö kummi täis vaid on kahel pool nagu väikesed vahed. ja siis need vahed peavad jääma, kui õõtsa tagasi alla paned, nagu auto külgede poole. Kui vastupidi panna siis ei pidavat see puks seal kaua pidama ka. Endal saigi natuke valesti pandud ja nüüd siis vaatab kuna uuesti vahetama peab hakkama. Kruustangide vahel on neid väga raske vahetada- vähemalt minul ei õnnestunud. Sai ostetud keermelatt ja siis see parajasse mõõtu lõigatud. kahele poole pandud mingid metallist plaadid ja siis rahulikult sisse keeratud puks. Muidugi vaata nihikuga, et kas on puks täpselt auguga sama suur, sest endale sattusid umbes 0.5mm suurema läbimõõduga puksid ja sai natuke õhemaks lastud neid lihtsalt. Kodus põlve otsas on seda tööd muidugi raske teha. Vana puksi sain kätte nii, et lihtsalt meisliga said pekstud üks nurk sisse puksil ja käes ta oligi. See siis nendest suurematest puksidest jutt, aga need väiksemad puksid sain vist kruustangide vahel ära vahetada. Kerge see ei olnud ja palju närvirakke jäi sinna aga hakkama sai kuidagi. Igastahes, varu palju kannatust selle töö jaoks :) Soovin edu vahetamisel ja ehk sul läheb asi lihtsamalt.
Viimati muutis vwgolf2, 29 Mai 2010, 07:53, muudetud 1 kord kokku.
If your car could travel at the speed of light, would your headlights work?

Vote
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 09 Mai 2009, 19:15
Telefon: 5514934
Asukoht: Viljandi/Rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas Vote » 29 Mai 2010, 11:17

Tagasilla pukside vahetamisel siis silla stendi pole vaja minna nagu ma aru olen saanud?

tfu
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 15 Mär 2006, 00:04
Auto: Vento 1.8GL 94`, A4 Avant 2.5TDI 03`
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas tfu » 29 Mai 2010, 11:29

vwgolf2 kirjutas:
MrAnre kirjutas:No tagasillapuksid ka ikka ära vaja vahetada ;) Aga puksid on kõik olemas, enam ei saa vectra omasid panna, ei hakka neid uusi enam ostma ühesõnaga. Aga vist on tavalised? Ega ma ei tea. Pärnust Raunex-st anti nad mulle ja need ma alla panen. Aga õõtsa puksid tuleb siiski vahetada tungi peal ära. Ja eks ma seda teeninduse värki veel mõtlen, et tagasillal ka vahetatud saaks. Sest homme tegemisele läheks ja aega mul on, seega teen vist ise ära, hoian raha vähemalt kokku.
Lihtsalt mõtlesin teie soovitusi, kes te targemad olete. Kuna ise alles uudistan asja ja õpin vähehaaval. Et äkki on midagi tähtsat, mida erilist tähele peaks panema pukside vahetusel.
Vähemalt Golf II pidi vaatama, et ette saaksid õõtsa sisse puksid õigetpidi pandud. Kuna ei ole täispuks, siis peab jälgima, et saaks puks õigesti sisse. Puksi kätte võtad siis ta ei tohiks sul olla täiesti nö kummi täis vaid on kahel pool nagu väikesed vahed. ja siis need vahed peavad jääma, kui õõtsa tagasi alla paned, nagu auto külgede poole. Kui vastupidi panna siis ei pidavat see puks seal kaua pidama ka. Endal saigi natuke valesti pandud ja nüüd siis vaatab kuna uuesti vahetama peab hakkama. Kruustangide vahel on neid väga raske vahetada- vähemalt minul ei õnnestunud. Sai ostetud keermelatt ja siis see parajasse mõõtu lõigatud. kahele poole pandud mingid metallist plaadid ja siis rahulikult sisse keeratud puks. Muidugi vaata nihikuga, et kas on puks täpselt auguga sama suur, sest endale sattusid umbes 0.5mm suurema läbimõõduga puksid ja sai natuke õhemaks lastud neid lihtsalt. Kodus põlve otsas on seda tööd muidugi raske teha. Vana puksi sain kätte nii, et lihtsalt meisliga said pekstud üks nurk sisse puksil ja käes ta oligi. See siis nendest suurematest puksidest jutt, aga need väiksemad puksid sain vist kruustangide vahel ära vahetada. Kerge see ei olnud ja palju närvirakke jäi sinna aga hakkama sai kuidagi. Igastahes, varu palju kannatust selle töö jaoks :) Soovin edu vahetamisel ja ehk sul läheb asi lihtsamalt.
Tagasilla pukside vahetusel sai mul tagasild päris alt ära võetud ja siis samamoodi puks kortsu ja ära retsitud, et kätte saada ja pärast keermelatiga uued sisse keeratud.

hennviita
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 29 Dets 2008, 18:19
Auto: G3 2.0gti 85kw 92a.
Asukoht: tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas hennviita » 29 Mai 2010, 12:00

Tagasilla pukside vahetusel sai mul tagasild päris alt ära võetud ja siis samamoodi puks kortsu ja ära retsitud, et kätte saada ja pärast keermelatiga uued sisse keeratud.[/quote]

Kui lähevad keermelatiga sisse siis hea,ise pidin kasutama tungraua ja kuvalda abi.
mõnusmees

MrAnre
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15 Dets 2009, 17:38
Telefon: 53733202
Auto: Audi A4 1.8T Quattro
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas MrAnre » 29 Mai 2010, 12:47

vwgolf2 kirjutas:
MrAnre kirjutas:No tagasillapuksid ka ikka ära vaja vahetada ;) Aga puksid on kõik olemas, enam ei saa vectra omasid panna, ei hakka neid uusi enam ostma ühesõnaga. Aga vist on tavalised? Ega ma ei tea. Pärnust Raunex-st anti nad mulle ja need ma alla panen. Aga õõtsa puksid tuleb siiski vahetada tungi peal ära. Ja eks ma seda teeninduse värki veel mõtlen, et tagasillal ka vahetatud saaks. Sest homme tegemisele läheks ja aega mul on, seega teen vist ise ära, hoian raha vähemalt kokku.
Lihtsalt mõtlesin teie soovitusi, kes te targemad olete. Kuna ise alles uudistan asja ja õpin vähehaaval. Et äkki on midagi tähtsat, mida erilist tähele peaks panema pukside vahetusel.
Vähemalt Golf II pidi vaatama, et ette saaksid õõtsa sisse puksid õigetpidi pandud. Kuna ei ole täispuks, siis peab jälgima, et saaks puks õigesti sisse. Puksi kätte võtad siis ta ei tohiks sul olla täiesti nö kummi täis vaid on kahel pool nagu väikesed vahed. ja siis need vahed peavad jääma, kui õõtsa tagasi alla paned, nagu auto külgede poole. Kui vastupidi panna siis ei pidavat see puks seal kaua pidama ka. Endal saigi natuke valesti pandud ja nüüd siis vaatab kuna uuesti vahetama peab hakkama. Kruustangide vahel on neid väga raske vahetada- vähemalt minul ei õnnestunud. Sai ostetud keermelatt ja siis see parajasse mõõtu lõigatud. kahele poole pandud mingid metallist plaadid ja siis rahulikult sisse keeratud puks. Muidugi vaata nihikuga, et kas on puks täpselt auguga sama suur, sest endale sattusid umbes 0.5mm suurema läbimõõduga puksid ja sai natuke õhemaks lastud neid lihtsalt. Kodus põlve otsas on seda tööd muidugi raske teha. Vana puksi sain kätte nii, et lihtsalt meisliga said pekstud üks nurk sisse puksil ja käes ta oligi. See siis nendest suurematest puksidest jutt, aga need väiksemad puksid sain vist kruustangide vahel ära vahetada. Kerge see ei olnud ja palju närvirakke jäi sinna aga hakkama sai kuidagi. Igastahes, varu palju kannatust selle töö jaoks :) Soovin edu vahetamisel ja ehk sul läheb asi lihtsamalt.
Hakkab tulema... Seda vahede värki ma ei teadnud, et nad külgedele jääma peavad. Aga tõesti tõesti, mingi paari millised vahed on sees küll jah. Aga ma arvan, et mu pluss on see, et saan pressi all välja pressida puksid ehk. Tagumisi pukse pole vast raske vahetada, aga kardan nende eesmiste pärast rohkem, need on kuidagi kavalalt kinni seal. Aga eks see näha ole. Ja tagasillapuksidega pöördun siis parem teenindusse, kui asi nii hull on. Endal kergem, loodan et vägapalju raha maksma ei lähe.

MrAnre
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15 Dets 2009, 17:38
Telefon: 53733202
Auto: Audi A4 1.8T Quattro
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas MrAnre » 29 Mai 2010, 12:49

hennviita kirjutas:Tagasilla pukside vahetusel sai mul tagasild päris alt ära võetud ja siis samamoodi puks kortsu ja ära retsitud, et kätte saada ja pärast keermelatiga uued sisse keeratud.
Kui lähevad keermelatiga sisse siis hea,ise pidin kasutama tungraua ja kuvalda abi.[/quote]

Mul sõber tegi G3-l üldse nii, et põletas kummivälja ja saagis miskitmoodi puruks puksi ja nii ta sai välja selle, aga ei kujuta kohe üldse ette, mis valemiga ta seda tegi.
Ja keermalatiga keeramist ma ei kujuta ette ka mitte. Liiga võhik selle koha pealt vast :D

MrAnre
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15 Dets 2009, 17:38
Telefon: 53733202
Auto: Audi A4 1.8T Quattro
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas MrAnre » 29 Mai 2010, 13:00

Muide, mitmetunni töö tagasillapukside vahetus niiumbes on? Kui töökojas seda tehakse? Siis tean enam-vähem rahaga arvestada.

hennviita
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 29 Dets 2008, 18:19
Auto: G3 2.0gti 85kw 92a.
Asukoht: tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas hennviita » 29 Mai 2010, 14:35

mulle räägiti kunagi 1000kr+jupid.
mõnusmees

Raiq
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 14 Dets 2008, 17:12
Auto: Golf3
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas Raiq » 29 Mai 2010, 15:12

MrAnre kirjutas:Muide, mitmetunni töö tagasillapukside vahetus niiumbes on? Kui töökojas seda tehakse? Siis tean enam-vähem rahaga arvestada.

Mul tehti u.2 tundi, koos suitsu ja ropu vandumise pausidega, eks tegelt s6ltub kui ruttu vanad kätte ja uued sisse saab.

MrAnre
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15 Dets 2009, 17:38
Telefon: 53733202
Auto: Audi A4 1.8T Quattro
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas MrAnre » 29 Mai 2010, 15:31

Ja läks ka umbkaudu 1000 maksma?::O

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas Stollu » 29 Mai 2010, 17:41

kas keegi õpetaks zarniire vahetama , tahaks selle 1000 eest õlut hoopis osta :)

raiku
Huviline
Postitusi: 1676
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:07
Telefon: 5214714
Auto: G3, Sooda Oct (traktoore)
Asukoht: viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas raiku » 29 Mai 2010, 18:40

Raiq kirjutas:
MrAnre kirjutas:Muide, mitmetunni töö tagasillapukside vahetus niiumbes on? Kui töökojas seda tehakse? Siis tean enam-vähem rahaga arvestada.

Mul tehti u.2 tundi, koos suitsu ja ropu vandumise pausidega, eks tegelt s6ltub kui ruttu vanad kätte ja uued sisse saab.
minul, linnaautos (kus on kõik vajalikud vahendid, pressid saed jms olemas) tehti seda umbes 2,5h. lubati aga tunniga valmis saada
sest esimene nus* mis sul sellega juba tuleb on see et sa ei saa polte kätte need setakse puruks.
esimeste vahetamine on kukimuki orignaal pukse(esiõõtsa tagumised) vahetasin iga 25000km tagant nüüd aga oblää omad on kestnud selle aja ära ja kestavad veel.
viljandi mölamies

joss1357
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 22 Dets 2008, 14:00
Telefon: 55587693
Auto: VW vento 1.9TDI 66kw 94a. Volvo C70 2.3T5 ca 200kw
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas joss1357 » 29 Mai 2010, 21:08

muidu margi esindustes on spets rakis selle jaoks ja saab suht kiiresti tehtud selle, võrreldes muude kohtadega kus hakatakse kohapeal mõtlema kuidas kergemalt saada tehtud. vähemalt kuressaare audi esinduses, kui seal praktikal olin, siis oli nö home made tehtud see kuna originaal oli kuskil tallinnas hetkel siis vist. kuid sai siiski päris kiirelt- 1h millegagi.
kuid neid tagasillapukse oli vist erinevaid- kui õieti mäletan siis osad koosnesid kahest jupist ja osad olid terves tykis (?).

raiku
Huviline
Postitusi: 1676
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:07
Telefon: 5214714
Auto: G3, Sooda Oct (traktoore)
Asukoht: viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Soovitusi pukside vahetusel?

Lugemata postitus Postitas raiku » 29 Mai 2010, 21:17

jah kui on 2es osas siis on vahetamine lihtsam.
ja siis kui poldid lihtsalt lahti tulevad siis läheb kiiremini. eriti probleemne olevat see mis läheb piduri regulaatorisse.
afa tõesti pressimine on probleemne sest et puks on nii emase kujuga
viljandi mölamies

Vasta

Mine “Veermik”