G3 jukerdab, vajan abi.

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
rroltz
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 09 Apr 2012, 18:36
Telefon: 56770707
Auto: Volkswagen Golf III hb5 ABU
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

G3 jukerdab, vajan abi.

Lugemata postitus Postitas rroltz »

Tere
Mul väike mure, äkki keegi oskab aidata. Mul on G3 '94 aasta 1.6 55kw, bensiin. Selline jama, et auto kohapeal tühikäigul käib laitmatult. Kui hakkan sõitma siis paarikümne meetri pärast sureb auto välja, natukese aja pärast läheb uuesti käima ja ikka käib tühikäigul ilusti. Hakkan sõitma ja jälle sama jama. Ühed räägivad, et katalüsaator umbes ja teised, et lambda andur on otsad andnud. Kui katalüsaator on umbes siis summuti otsast ei tohiks midagi välja tulla, aga heitgaasid ikka väljuvad sealt kust peavad. kütusefilter on ka puhas. Ise ma väge autosid ei tunne ka ja sellepärast küsingi nõu, et äkki targad foorumlased oskavad mind aidata.
No pain, No gain

Priidik333
Tunnustatud
Postitusi: 627
Liitunud: 30 Aug 2009, 15:09
Telefon: 53644681
Auto: VW Touareg 2005 2,5TDI, Partner Tepee 2013, VW Passat B4 VR6 man.Opel Frontera 2,5 TD.Nordkapp 17 120 Hp 87a.
Asukoht: Tallinn

Re: G3 jukerdab, vajan abi.

Lugemata postitus Postitas Priidik333 »

Mul ühe kliendil oli sama mure ja siis aitas bensupumba vahetus.Alguses suri välja siis kui soojaks läks...nii 70-80 kraadi juures,ja kui süüde korra välja keerata ja siis tagasi, läks kohe käima.Pärast suri välja ka jahedama mootoriga.Tegemist oli sama masinaga mis sul....G3 1,6 55kw ABU mootoriga.
www.autoravi.eu Diagnostika enamus autodele,Püsikiirushoidjate paigaldus,Hammasrihmade vahetus. Autode remont ja hooldus(Fuchs ja Mobil 1 õlid) , Karpide vahetus ja plekitööd,3D sillastend 53644681

rroltz
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 09 Apr 2012, 18:36
Telefon: 56770707
Auto: Volkswagen Golf III hb5 ABU
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: G3 jukerdab, vajan abi.

Lugemata postitus Postitas rroltz »

Priidik333 kirjutas:Mul ühe kliendil oli sama mure ja siis aitas bensupumba vahetus.Alguses suri välja siis kui soojaks läks...nii 70-80 kraadi juures,ja kui süüde korra välja keerata ja siis tagasi, läks kohe käima.Pärast suri välja ka jahedama mootoriga.Tegemist oli sama masinaga mis sul....G3 1,6 55kw ABU mootoriga.
peab kontrollima seda värki :D aga aitäh :)
No pain, No gain

B3TD
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 28 Jaan 2012, 11:43
Auto: Sõiduauto
Asukoht:

Re: G3 jukerdab, vajan abi.

Lugemata postitus Postitas B3TD »

Mul oli passatil 1.8 79 kw sedasi, et lõpuks sõitsin koju nii, et iga 5 sekundi tagant keerasin süüdet sisse-välja sõidu ajal, vaid nii sai sõita. Põhjuseks oli lambda anduri juhtme kehva ühendus (isoleeritud ja niiskus vahel jne). Ühenda lambda andur ja temp andur lahti, kui nii jääb tööle, on ring kitsam. Samas kui mootori tempiga seoses väljasuremine, siis võiks pakkuda ka temp andurit.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: G3 jukerdab, vajan abi.

Lugemata postitus Postitas GTI »

veakoodid näitavad midagi?
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

rroltz
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 09 Apr 2012, 18:36
Telefon: 56770707
Auto: Volkswagen Golf III hb5 ABU
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: G3 jukerdab, vajan abi.

Lugemata postitus Postitas rroltz »

GTI kirjutas:veakoodid näitavad midagi?
ei ole võimalust olnud diagnostikat teha :)
No pain, No gain

Zender
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 18 Mär 2011, 11:53
Auto: Vw Golf 2 GL 1990a 1.9 47kw
Asukoht: Eesti

Re: G3 jukerdab, vajan abi.

Lugemata postitus Postitas Zender »

mul oli sõbral mingi andur läbi mis oli karpa juures . kahjuks ei mäleta mis selle nimi võis olla , siis oli sama jama tal suri välja aga nii kui anduri järelt ära võttis siis töötas aga küttekulu oli meeletu .
loodame et on abi sellest :)

marx1506
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 25 Mai 2007, 22:39
Telefon: 562869022
Auto: golf lll gti edition 2.0 85kw 94a
Asukoht: pärnu-soome rauma

Re: G3 jukerdab, vajan abi.

Lugemata postitus Postitas marx1506 »

bensiini pumba relee...pump ise???

Vasta

Mine “Mootor”