Kütusepaagi luuk

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Failure
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 01 Juul 2011, 10:25
Auto: 4WD Bora
Asukoht: Tartu

Kütusepaagi luuk

Lugemata postitus Postitas Failure »

Kindlasti on meil kõigil vaja tankida autot, milleks ettenähtud võimalus seda teha on tankuri 'nozzle' (http://static5.depositphotos.com/101141 ... nozzle.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;) susata otsapidi kütusepaaki.
Mul aga tõrge.
Nimelt on kuidagimoodi takerdunud mu kütusepaagikorgi ees olev luuk (kere välisküljel) niivõrd kinni, et lahti ei tule. Avamisnupule vajutades kostub ilusti mootori hääl jne, kuid kaas ei 'hüppa' lahti. Sai proovitud ka mitmekesi, ehk vedru surnud vmt. Ei aidanud.. lukusti ei avane. Samas luuk pole kinni külmunud, servade vahelt pääseb ilusti ligi...
Proovisin siis ka manuaalselt seda lukumehhanismust liigutada, õnnestus ilusti, kuid luuk ikka lahti ei tulnud.
Kuidas ma selle nüüd lahti saan või kuidas tankida saab? Kas on võimalik, et avamismootori traadist pulk on lahti tulnud selle plastmaskeelekese küljest, mis kaant kinni hoiab või on mingid muud mured?
Viimati muutis HawkHill, 17 Jaan 2013, 12:19, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria
Kui asi pole ratastes, siis on ta kummis!

ede74
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 16 Mär 2008, 18:12
Telefon: 5263912
Auto: VW JETTA VR6 BANKSTON GLX 130KW,VW golf 3 TDI 66w VW golf V 2,0 TDI 103 kw
Asukoht: Raplamaa

Re: Kütusepaagi luuk

Lugemata postitus Postitas ede74 »

Mul enda boral oli täpselt sama jama ja sai paremalt poolt pagasnik seest lahti võetud ja sai mootorile ligi ,võtsin mootori küljest ära ,tahtsin mootorit lahti võtta ,ja järsku jooksis plastmass keel sealt ilusti välja ja sain luugi mootori tagasi panna ja siia maani töötas aga jälle sama jama .just esimene külm külmutab seal midagi kinni ja ei taha korralikult töödata.
Edu ja jaksu ehk aitab minu nõuanne. :D
VR6

ounou
Huviline
Postitusi: 388
Liitunud: 10 Nov 2008, 11:21
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Kütusepaagi luuk

Lugemata postitus Postitas ounou »

ma viiks esimese asjana garaazi sooja. Tallinnas näiteks Mustika keskuse maa-alusesse parklasse kui endal pole.
Viimati muutis ounou, 17 Jaan 2013, 11:22, muudetud 1 kord kokku.

Failure
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 01 Juul 2011, 10:25
Auto: 4WD Bora
Asukoht: Tartu

Re: Kütusepaagi luuk

Lugemata postitus Postitas Failure »

Niisiis.. Sai sõbra juurde garaaži sooja.. -ei aidanu (soojendasime puhuriga). Kuidagi pagassist urgitsedaes tuli lahti, siis kruvisin selle kaase ja sisu maha ja mis selgus:
See õõnes osa pulgast, mis traadi otsas on ja lukustab kaase, oli sedasi katki, et see metallvarras, mis selles pulgas on, käis lihtsa vaevaga pulgast välja. Tõmbasin teipi ümber ja ajutise lahendusena töötab. Kuskohast aga saab uue pulga?
Kui asi pole ratastes, siis on ta kummis!

ede74
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 16 Mär 2008, 18:12
Telefon: 5263912
Auto: VW JETTA VR6 BANKSTON GLX 130KW,VW golf 3 TDI 66w VW golf V 2,0 TDI 103 kw
Asukoht: Raplamaa

Re: Kütusepaagi luuk

Lugemata postitus Postitas ede74 »

pulk oli koos mootoriga ,minu teada pulk eraldi pole müüdav, aga kasutaja dellul oli pakkuda bensiiniluugi mootorit.
VR6

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Kütusepaagi luuk

Lugemata postitus Postitas dellu »

Kunagi pakkusin jah ja teoorias on siiani alles, aga kas praktikas üles leian ei tea :). Vedeles mul vahepeal autos ja loodan et sai samasse kohta tagasi kus muud asjad.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Kere & Sisu”