Rooliasendi andur või turvapadja lint???

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
BoraBora
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 20 Mai 2011, 14:26
Auto: VW T-Roc
Asukoht: Mustamäe

Rooliasendi andur või turvapadja lint???

Lugemata postitus Postitas BoraBora »

Selline mure on, et kaks varuosa näevad samasugused välja aga kus ma tean kumba mul vaja on?


Rooliasendi andur
https://www.eparts.ee/catalog/#brand:12 ... 2073/tab:1" onclick="window.open(this.href);return false;


Turvapadja lint
https://www.eparts.ee/catalog/#brand:12 ... 0762/tab:1" onclick="window.open(this.href);return false;

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Rooliasendi andur või turvapadja lint???

Lugemata postitus Postitas dellu »

Kui sul on ESP-ga auto, siis on vaja rooliasendianduriga, kui ESP-d pole, siis läheb lihtne roolilint.
Kui kasutatu vastu peaks huvi olema, siis mul peaks mõlemad olemas ka olema. Võimalik koos vahetusega pakkuda (ilmselt sul praegu mingid veakoodid ka siis airbagil sees või midagi sellist, mille saan ka ära kustutada pärast).
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

BoraBora
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 20 Mai 2011, 14:26
Auto: VW T-Roc
Asukoht: Mustamäe

Re: Rooliasendi andur või turvapadja lint???

Lugemata postitus Postitas BoraBora »

Tellisin juba uue ära :P
Aga kui viga ise ära ei lähe siis võtan ehk ühendust.

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Re: Rooliasendi andur või turvapadja lint???

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

Aga miks üldse vahetusse läks? Ütles, et rooli lindi viga? Minu kogemus on sellisel juhul see, et tuleb nn uuesti kalibreerida rool VCDS-ga.

BoraBora
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 20 Mai 2011, 14:26
Auto: VW T-Roc
Asukoht: Mustamäe

Re: Rooliasendi andur või turvapadja lint???

Lugemata postitus Postitas BoraBora »

alkeemik kirjutas:Aga miks üldse vahetusse läks? Ütles, et rooli lindi viga? Minu kogemus on sellisel juhul see, et tuleb nn uuesti kalibreerida rool VCDS-ga.
Hea küsimus!
Vahetusse läks, kuna suuna hoova vahetuse käigus paigaldasin kogu kupatuse (vasak ja parem hoob) liiga sügavale.
Teadupärast kinnitub turvapadja lint viimaste külge.

Turvapadja lindi küljes on aga üks pisike fiksaator mis rooli eemaldades tõuseb üles ja fikseerib lindi nii, et sa seda keerata ei saa rohkem kui ca. 1/4 pööret.
Kuna aga mul kogu kupatus oli liiga sügaval siis rooli tagasi pannes, ei lükanud ta seda fiksaatorit sisse ja pärast rooli keerates käis üks ragin ja rohkem polnudki vaja.
Kahjuks juhendvideotes ei olnud sellest poolt sõnagi, et hoobade kaugus on ÜLIOLULINE.

Pilt

Vasta

Mine “Elektroonika”