VR6 ei t??ta korralikult, madalal p??rdel...

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Quku
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Mai 2005, 10:53
Auto: Volkswagen Golf 4
Asukoht: Tallinn

VR6 ei t??ta korralikult, madalal p??rdel...

Lugemata postitus Postitas Quku »

Probleem siis selline mu VR6-l! Linnas s?idan rahulikult on k?ik ok! aga kui n?itaks 3-da k?iguga j?rsku gaasi p?hja vajutan siis mitte ei kiirenda sujuvalt vaid hakib nagu! J?nksutab! Aga seda ainult madalatel p??retel! Kui p??rded 3000 kanti j?uavad siis kaob see ?ra ja l?heb j?lle ilusasti edasi! Mis v?iks olla p?hjuseks? Liiga rikas segu vms?
Ja kohalt ?ra minekul ka nagu poob kinni madalatel p??retel :(

[Muudetud: 30-6-2005 Quku]

[Muudetud: 30-6-2005 Silver]

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

K??nlad, k??nlajuhtmed, ?hum??tur... Alusta esimestest.

Quku
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Mai 2005, 10:53
Auto: Volkswagen Golf 4
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Quku »

k??nlad sai nagu esialgu ?ra puhastatud! Ei muutunud eriti midagi! Aaa... selline asi ka veel ,et moto v?tab kuskilt lisa?hku! Mingi voolik vms laseb l?bi kuskilt! Kui mootor k?ib ja voolikuid n?ppida siis on kuulda et susin muutub! Kas see v?ib olla ?kki sellest?

streetdevil
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 18 Mai 2005, 11:41
Asukoht: TARTU

Lugemata postitus Postitas streetdevil »

saad ise ka aru milles asi v?ib olla aga kas mootori t??k?ik ka muutub kui vboolikut n?ppida,eelmainitud vead on olulised juhtmed k??nlad aga osta originaal juhtmed muu ei sobi h?sti

lazy

kontrolli ?-andur ?ra

Lugemata postitus Postitas lazy »

Algselt postitas: Quku
Probleem siis selline mu VR6-l! Linnas s?idan rahulikult on k?ik ok! aga kui n?itaks 3-da k?iguga j?rsku gaasi p?hja vajutan siis mitte ei kiirenda sujuvalt vaid hakib nagu! J?nksutab! Aga seda ainult madalatel p??retel! Kui p??rded 3000 kanti j?uavad siis kaob see ?ra ja l?heb j?lle ilusasti edasi! Mis v?iks olla p?hjuseks? Liiga rikas segu vms?
Ja kohalt ?ra minekul ka nagu poob kinni madalatel p??retel :(

[Muudetud: 30-6-2005 Quku]

[Muudetud: 30-6-2005 Silver]

urmik
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 19 Apr 2005, 20:52
Asukoht: tartu-võru

Lugemata postitus Postitas urmik »

kas oled selle asja nyyd korda saanud??... ja mis sa siis tegid?

voldemar
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 16 Jaan 2005, 20:11
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas voldemar »

ingel [VW Bot: "Keel korda!"] mul ka auto l??tsutas madalatel p??retel ja t?hik?igul. Tagusin k?ll pappi alla, aga ei midagi ning asi l?ppes sellega, et kett jooksis ?ra. Arvatavasti oli tal kett nii veninud, et pinguti enam ei pingutanud madalatel p??retel korralikult ja moororil s??te nurk muutus pidevalt. Vahetasin ketid ja k?ik keti tallad ?ra ning masin toimib siiamaani nagu kellav?rk. Aga ma loodan siiralt, et sull see jama ei oleks, sest mina k?ll eriti enam ei tahaks kette vahetada (?udne t??).

urmik
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 19 Apr 2005, 20:52
Asukoht: tartu-võru

Lugemata postitus Postitas urmik »

aga kas sellist jama v?ib ka aju keerata... mul kukkus v?lis?hu termomeeter rihma vahele ja kadus otsast ?ra... juhtmed l?ksid kh vist kokku ja v?ib olla l?hisesse??? ei tea kas see mingit elektroonikat ei keeranud vussi... ?udsalt imelikult t??tab nyyd... t??le pannes tahab vahel et gaasi annaksin ja kui p??rde korra ?les v?tab hakkab vahepeal pooma(raskelt k?ima)... ja vahepeal l??b ka tagasi ?huv?ttu v?i teeb kat'is pauku

riio
Huviline
Postitusi: 339
Liitunud: 10 Juul 2005, 11:47
Asukoht: Pealinn

Lugemata postitus Postitas riio »

V?ib ka olla ?hu lekke peale ?hulugejat, uutel Ladadel p?hi probleem, ka wolkaril esinenud kui harva;)

riio
Huviline
Postitusi: 339
Liitunud: 10 Juul 2005, 11:47
Asukoht: Pealinn

Lugemata postitus Postitas riio »

kas pihustid puhtad?

Renx26
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 26 Juul 2004, 21:02
Auto: Passat 1.8 1998, Caravelle 2.4d 1992
Asukoht: Kuressaare

Lugemata postitus Postitas Renx26 »

Ei hakanud uut teemat tegema ja mure mul umbes sama,et mootor t?hik?igul ei t??ta h?sti. K?lma mootoriga k?ik tip top aga kui j?uab u.90 kraadi juurde siis hakkab t?hik?ik jupsima, kohapeal siduri alla vajutades l?hevad p??rded j?lle normi, kas saab kuidagi k?igukasti t??ga seotud olla see probleem. Proovisin lambda anduri ?ra, see ok, k?ik tosooli andurid ?ra vahetanud, vaakum voolikud ?le vaadanud ja kasu mitte essugi. ?kki kellelgi veel sama probleem olnud. Autoks passat vr6 1992, 128kw.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

Alusta veakoodide lugemisest - lihtsaim viis veale j?lile saada.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Vasta

Mine “Mootor”