Salongisoojendus ei t??ta G2

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Kasutaja avatar
snakey
Veteran
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Mär 2005, 13:38
Telefon: +372 53 4II 937
Auto: Passat B8 Var. 4Motion
Asukoht: Eesti, Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas snakey »

kontrolli jahutus s?steemi tsirkulatsioon- kas on, katsu k?ega kas salongi radiaatorisse tulev ja v?ljuv l?dvik soojeneb, mootori soojenedes ega ees radiaator soojaks ei l?he, termostaat ?kki avatud pidevalt.

mu enda g2 on igatahes salongi radiaator umbes, kaitsi g2-s l?heb lausa saunaks...
Küsi, küsi julgelt +372 53 4II 937

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5406
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Ega juhuslikult mingi soojale maale toodetud autoga tegu pole, nendel enne salongi radikat mingid klapid (kapolti alt ilusti n?ha, enne kui l?dvikud l?bivad mootori ruumi tagust paneeli), need kipuvad ajapikku tuksi minema, sel juhul ei j?ua soe dosool ?ldse salongi radikanigi, vaid p??rdub enne seda tagasi. Kuiu sul selline variant on, viska need klapid vahelt minema ja pane torujupid sinna vahele.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5406
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

No kindlasti soojem, kui meil, aga see, kas ta sinna gruppi kuulub, seda ma ei tea.
Vaata, kui mootorist l?heb salongi lihtsalt kaks kummist l?dvikut, ilma igasuguste viguriteta, siis ei ole sul neid klappe, kui aga on seal mingisugune r?gastik, siis v?ib vabalt olla tegu soojamaa autoga.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Vasta

Mine “Elektroonika”